Rüyada “ Yüzüstü Düşmek ” Görmek

Yüzüstü Düşmek
Rüyada yüzüstü düşmek, gören kişi için hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup kişinin doğru yoldan uzaklaşıp sapkınlığa yanaşmasına işaret eder.

Rüyada yüzüstü düşmek, gören kişi için hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup kişinin doğru yoldan uzaklaşıp sapkınlığa yanaşmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ahiret ve dünyada zarar ve ziyane uğrayanlar olarak tabir edilmiştir. Rüyada yüzüstü düşmek, kişinin dünya menfaati uğruna hak yolundan uzaklaşmasına, kazanma hırsı ile yanlış yollara sapmaya delalet eder. Görülen bu rüya aynı zamanda kişinin yanlış çevre ve arkadaşlıklar yüzünden kötülüğe dalması olarak da rivayet edilmiştir. Rüyada yüzüstü düştüğünü görmek, kişinin karın ve mide şikayetleri yaşamasına yorulur. Bu rüyayı görenlerin sağlık sorunları yaşayacağına, uzun bir süre bunun etkisinde olmasına yorumlanır. Rüyada yüzüstü düşmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyalirsiniz.

Rüyada Yüzüstü Düşmek İslami

Rüyada yüzüstü düşmek islami yorumuna göre, kişinin yapmış olduu tutum ve davranışları ile doğu yoldan çıkmasına giderek sapkın bir yol seçmesine işaret eder. Ünlü rüya alimlerinden İbn-i Sirin’e göre bu rüyayı görenlerin yaşanacak sıkıntı ve ıstıraba yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişilerin umutla bağlı oldukları bir şeye ulaşamamalaına rivayet edilmiştir.

Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyada balkondan düşmek, rüya sahibinin uğrayacağı maddi zarara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında zor durumda kalacağına, saygınlığını kaybetmesine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin ticari yaşamındaki iniş çıkışlara yorulur.

Rüyada Duvardan Düşmek

Rüyada duvardan düşmek, hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin arzu ve isteklerine kısa bir zaman içersinde ulaşmasına işaret eder.

Rüyada Yürürken Düşmek

Rüyada yürürken düşmek, bolluk ve berekete nail olmaya, kişinin yaşamına huzur ve güzelliklerin yaşanacağı olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Çatıdan Düşmek

Rüyada çatıdan düşmek, kişi için üzüntü ve sıkıntı verici olayların yaşanacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin zarar, ziyan yaşayacağına mal ve mülk kaybına delalet eder.

Rüyada Yüksekten Denize Düşmek

Rüyada yüksekten denize düşmek, kişinin iş yaşamının yorucu ve yıpratıcı yaşantısından uzak kalma isteğine, tatile çıkmaya işaret eder. Aynı zamanda yeni fikirlere olumlu bakmaya delalet eder.

Rüyada Suya Düşmek

Rüyada suya düşmek, kişinin ticari yaşamında büyük atılımlar içersinde olduğuna, ortaklıklar kurup giderek işlerini büyütmesine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.