Rüyada “ Zabıta ” Görmek

Zabıta
Rüyada zabıta görmek bir yakınınızla aranızın açılmasına, çok büyük bir kavgaya, zabıtanın size ceza yazdığını görmek; insanlara sırrınızı açtığınızdan dolayı çok büyük zararlara ve felakete uğrayacağınıza işarettir.

Rüyada Zabıta Görmek; Rüyada zabıta görmek bir yakınınızla aranızın açılmasına, çok büyük bir kavgaya, zabıtanın size ceza yazdığını görmek; insanlara sırrınızı açtığınızdan dolayı çok büyük zararlara ve felakete uğrayacağınıza işarettir. Rüyada zabıta görmek rüyayı gören kişinin, kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği ve denemek istemeyeceği işlere ve çalışmalara girmesine ve bu işlerde cesaret göstermesine tabir edilir.
Rüyada Zabıta Olmak; Rüyada zabıta olmak rüya sahibinin faydalı işler yapacağına, istenilen bir mutluluğa, gelirin verimli olmasına, yeminin yerine getirileceğine, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, kazançlı yatırım gerçekleştireceğine, bir kaç hafta içinde öğrenilecek hayırlı haber almaya, üne sahip olunacağına, güzel talihe, zengin akrabaya, isteklerin gerçekleşeceğine delalet eder. Aynı zamanda fenalığını göstermeyen kişiye, üzüntü duymaya, sefalete, korkulanın başına gelmesine, sağlığın tehlike altında olduğuna yorul maktadır.
Rüyada Zabıta Olduğunu Görmek; Rüyada zabıta olduğunu görmek Rüyada zabıta olduğunu gören kişinin, bir sivil toplum kuruluşunda halka yararlı bir çalışmaya girişeceğine ve çok iyi işler yapacağına yorulur. Aynı zamanda, yapılacak olan bir işte çok çalışılıp uzmanlık kazanılacağına, ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına ve akıl danışmak için birçok insanın rüya sahibine geleceğine işaret edilir.
Rüyada Zabıtadan Kaçmak; Rüyada zabıtadan kaçmak hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, hayallerin yerine geleceğine, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, arzu edilen güce ulaşmaya, dingin kalacağına, fakirlikten uzak durmaya, bir kaç hafta içinde öğrenilecek müjdeli havadise, gönül ilişkisinin iyi olacağına, ticari getirisi yüksek yatırım içinde bulunacağına, güvende yaşamaya, ettiği yeminini tutacağına işarettir. Olumsuz yorum olarak fenalık görülmesine, karışık bir problemle yüz yüze gelineceğine, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, eğitimsiz bir düşmana yorumlanmaktadır. Rüyada zabıtadan kaçmak, rüya sahibinin, çok büyük bir istekle yapacağı bir çalışmadan ötürü büyük bir zarara uğrayacağına ancak bu işten kazanacağı tecrübeyle yeni işlere girerek çok büyük başarılar kazanmasına işaret edilir.
Rüyada Zabıtadan Ceza Yemek; Rüyada zabıtadan ceza yemek Rüyada zabıtadan kaçmak, rüya sahibinin, çok büyük bir istekle yapacağı bir çalışmadan ötürü büyük bir zarara uğrayacağına ancak bu işten kazanacağı tecrübeyle yeni işlere girerek çok büyük başarılar kazanmasına işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.