Rüyada “ Zambak ” Görmek

Zambak
Rüyada zambak görmek hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin ruhunu ve bedenini iyileştirecek kadar güzel ve mutluluk verici olayların yaşanacağına rivayet edilir. Rüyada zambak gören kimsenin işleri iyi olacak, bol para kazanacak huzur ve mutluluğa erecektir.

Rüyada Zambak Görmek; Rüyada zambak görmek hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin ruhunu ve bedenini iyileştirecek kadar güzel ve mutluluk verici olayların yaşanacağına rivayet edilir.Rüyada zambak görmek işlerinizin hızla düzeleceğine işarettir.Rüyada zambak gören kimsenin işleri iyi olacak, bol para kazanacak huzur ve mutluluğa erecektir. Rüyada zambak görmek Kişinin ihtiyacı olan sakin ve huzurlu hayata kavuşacağına, dertlerinin şifasını bulacağına işaret eder. Hayatın olumlu yönde ilerleyeceğine ve kendisine heyecan verecek güzel gelişmelerin yaşanacağına, ticaretin açılacağına, kazancın da artacağına alamet eder. Rüyada zambak görmek, sevgi ve muhabbete, bekar için evlenmeye, hasta için şifa bulmaya işarettir.Bir tarlada beyaz zambaklar gören insan, hak ettiği huzur ve mutluluğa kavuşur. Tek bir zambak alan bekar biri, evlenir. Zambağın solması, çürümesi, üzüntü ve kederle ilgilidir.Rüyada genç bir kızın elinde zambak görmesi; çok yükselmesine ve zengin olmasına, bahçeden zambak topladığını görmek; dostlarınızdan çok güzel haberler alacağınıza, birisinin size zambak buketi verdiğini görmek; birisi tarafından beğenildiğiniz ve sevildiğinize işarettir.
Rüyada Zambak Toplamak; Rüyada zambak toplamak Rüyada zambak topladığını gören kişinin çevresinde çok hayırlı ve mutluluk verecek olaylar yaşanacak demektir. Kişinin kardeşi gibi gördüğü, gerçek dostlarının hayatında meydana gelecek güzelliklerin kendisine heyecan vereceğine yorulur.Ayrıca Rüyada zambak toplamak verilen sözün tutulacağına, toplum yaşamında mutluluğa, önemli güce, kazancın kazançlı olmasına, sosyal yaşamda huzura, bol berekete, güvenli olmaya, maddiyata gelecek fazlalığa, yağmura, sevinmeye yorulur. Ayrıca sıkıntıdan kurtulamamaya, üzücü bir problemle karşılaşılacağına, sıkıntı verici bir durumla karşılaşılacağına, korkulanın gerçekleşmesine delalet eder.
Rüyada Zambak Çiçeği Görmek; Rüyada zambak çiçeği görmek Rüyada zambak çiçeği görüp koklamak, yaptırdığınız veya yaptıracağınız sigorta dolayısı ile hayatınızın garanti altına gireceğine, işlerin izdeki durgunluğun kalkacağına ve karınızın artacağına, mutlu ve rahat bir mevsim geçireceğinize delalet eder. Bir başka rivayete göre de Rüyada zambak çiçeği görmek, sevgi ve muhabbete, bekar için evlenmeye, hasta için şifa bulmaya işarettir. Rüyada zambak çiçeği görmek, uğur, şans ve kısmet olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin korkularının, gereksiz telaşlarının ve kuruntularının yok olacağına, içine büyük bir huzurun dolacağına, bu moral sayesinde kendini işine vereceğine ve çok verimli olacağına rivayet edilir.
Rüyada Beyaz Zambak Görmek; Rüyada beyaz zambak görmek huzur ve mutluluğa erişecek anlamındadır. Kişinin huzur ve mutluluğa kavuşacağına işarettir. Beyaz zambak aynı zamanda evlilik ve yuvada mutluluğu da işaret eder. Rüyada beyaz zambak görmek, rüya sahibinin muradına ereceğine, amaçlarına ulaşacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine ve bundan sonra hayatına hep başarılar ve zaferler kazanarak devam edeceğine işaret eder.
Rüyada Sarı Zambak Görmek; Rüyada sarı zambak görmek, maneviyatın yükseleceği bir dönemin yaklaştığına işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda huzura ereceğine işlerinde yaşamış olduğu sıkıntıların sona ereceğine bolluk ve bereket içinde yaşayacağına işarettir.
Rüyada Mor Zambak Görmek; Rüyada mor zambak görmek hem zenginlik hem de şans olarak ifade edilir. Başarının beraberinde bol para, rahat ve lüks bir hayat, moral ve sağlık getireceğine alamet eder. Pek çok kişinin sahip olmak istediği ve imrendiği bir hayatın sahibi olacağına işaret eder. Rüyada mor zambak görmek, rüya sahibinin iş hayatı ve maddi durumu hakkında ibareler içerir. Rüya sahibinin iş hayatında yükseleceğinin, maddi durumunun düzeleceğinin ve şansının yaver gideceği bir döneme gireceğinin habercisidir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.