escort alanya

Rüyada “ Zayıfladığını ” Görmek

Zayıfladığını
Rüyada zayıfladığını görmek, kısmetin, şan ve talihin kapanmasına işaret eder.

Rüyada zayıfladığını görmek, kısmetin, şan ve talihin kapanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında aksilikler yaşayıp, maddi külfet altına gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin sebebini anlamadığı bir şekilde işlerinin bozulmasına, girdiği işlerde hüsran yaşamasına rivayet edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya bozulan düzeninizin sizi uhrevi olarak sıkıntı içerisine sokacağına, moralinizi bozup, tadınızı kaçıracağına yorulur. Hoş olmayan sözler duyup haksız beyanlara maruz kalıp itibarınızın zedeleneceğine tabir olunur. Görülen bu rüya kişinin ilerisi için umutlarının günden güne azalmasına, başarılı günlerin geride kalmasına yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya kişinin iyi günlerinde yanında olan insanların bir bir uzaklaşmasına yorumlanmıştır. Vefasız dostlara, yalnız kalmaya ve ikili ilişkilerde anlaşmazlıklar yaşamayı bildirir. Rüyada zayıfladığını görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilir, konu ile alakalı rüyalarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Rüyada Zayıfladığını Görmek Nedir

Rüyada zayıfladığını görmek nedir, sualinde bilinmesi gereken, zor günlerin sizi beklediğine işaret eder. Bilmenizi istediğim bu rüyayı görenlerin girişilen işlerde düşünerek adım atılması gerektiğine delalet eder. Sizi bekleyen zorluklar karşısında dirayetli olmanız gerektiğine, dost ve düşmanınızı bu dönemde tanıyacağınıza rivayet edilmiştir. İleride kişinin hayatımın sınavı dediği günler yaşamak olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Eşinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada eşinin zayıfladığını görmek, rüya sahibinin eşinin üzücü olaylar yaşamasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya eşinizin, işlerinde sorunlar yaşamasına delalet eder. Bazı musibet olaylar yaşanmasına, aileyi derinden sarsacak gelişmelere tabir edilmiştir. Bu dönemde eşinizin kendi aile büyüklerinden kayıplar yaşayacağına, dertlenip, sıkılacağına yorulur. Bazende bu rüya kişinin eşi ile yaşayacağı sorun ve tartışmalar olarak yorumlanmıştır. Ailede sorunların baş göstermesine, huzurun ve saygının kaybolmasına rivayet edilmiştir. İslami yorumuna göre, hanede birlik ve dirliğin azalmasına, güzel günlerin eskide kalmasına tabir olunur. Rüyada birinin zayıfladığını görmek, kişinin istemeden bir takım olumsuzluklar içersinde yer alması bildirir. Sonucu bilinmeden yapılan bir davranışın başkasına zarar vereceğini gösterir.

Rüyada Başkasının Zayıfladığını Görmek

Rüyada başkasının zayıfladığını görmek, kişinin yaptığı hatalı davranışlarına işaret eder. Yapılan yanlışların kişiye dönmesine yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin ummadıkları kişilerden hoş olmayan sözler işiteceğine, moralinin bozulacağına delalet eder. Görülen bu rüya eden bulur misali kişinin yanlış seçimler içersinde olmasına, izlenilen yolun belalar ile dolu olmasına tabir edilmiştir. İslami yorumuna göre, yakın çevre ile girilen tartışmalara, ikili ilişkilerde fikir çatışmalarına yorulur. Sevilen ve değer verilen bir arkadaşın, sorunlarına ortak olmak olarak da rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.