escort alanya

Rüyada “ Zayıflamak ” Görmek

Zayıflamak
Rüyada zayıflamak, ruhsal ve fiziki sorunların yaşanacağı bir dönem olarak tabir edilmiştir.

Rüyada zayıflamak, ruhsal ve fiziki sorunların yaşanacağı bir dönem olarak tabir edilmiştir. Rüyada zayıflamak görmek, son zamanlarda beraber iş yaptığınız yada sosyal çevre içersinde arkadaşlık kurduğunuz kişilere karşı dikkatli olunması gerektiğine yorulur. Gördüğünüz bu rüya günlük yaşantının verdiği sorunlar ile maddi ve manevi olarak bitap düşmenize delalet eder. Yaşanılan olumsuzluklar ile kişinin manevi olarak kendisini bitkin ve mecalsiz hissetmesinin alametidir. İş yaşamında kişinin yüzüne gülüp, arkasından zarar veren birine rivayet edilmiştir. Bu kişiye karşı pasif kaldığınıza, günden güne etkisi altına girdiğinize yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılar karşısında büyük çaba sarf ettiğine, parasal olarak borçlanıp, ne yapacağını bilmez bir hal almasına yorumlanmıştır. Olumsuzluklar karşısında yılmayıp, gayret gösterdiğiniz sürece bu dönemi en az zarar ile atlatacağınızı bilmenizi isterim. Konu ile alakalı kişiye özel rüyaları bizimle yorumlanması için paylaşabilirsiniz.

Rüyada Zayıflamak Ne Demek

Rüyada zayıflamak, gerçek yaşamda güç ve kudretten düşmeye, itibar kaybetmeye işaret eder. Gördüğünüz bu rüya çevrenizdeki art niyetli insanların yalan ve iftiralarına maruz kalmaya delalet eder. Yaşadıklarınızın sizi manevi olarak dert ve sıkıntı içersine sokacağına yorumlanır. Sizin için uyarı niteliğinde de olan bu rüya çevrenizde yaşananlara karşı algılarınızı açık tutup, başa gelebilecek bu tarz olaylara karşı uyanık olmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada Aşırı Zayıflamak

Rüyada aşırı zayıflamak, rüya sahibinin iş yaşamında büyük zararlar yaşamasına delalet eder. Görülen bu rüya ticari yaşamda rakip ve düşmanlarınıza karşı yenilgi yaşamaya rivayet edilmiştir. Rüyada aşırı zayıfladığını görmek, kişinin maddi olarak büyük bir yükün altına gireceğine yorumlanır. Uzunca bir müddet çekilen zorlukların devam edeceğine, bu dönemde manevi olarak da yıpranmaya işaret eder. Dost olarak bilinen kişilerin bu dönemde kişiden kaçmak adına fırsat kollamasına tabir edilmiştir. İslami yorumuna göre, kişinin bu dönemde insanlara karşı güvenini kaybedeceğine, hayatında ki sayılı kişiler dışında çoğu kişiden nankörlük görmeye yorumlanmıştır.

Rüyada Çok Zayıflamak

Rüyada çok zayıflamak, iş ve özel yaşama dair olumsuzlukların kişiyi bunalıma sokmasına işaret eder. Kişinin iş ve hanesindeki huzursuzluğun kişiyi ruhi sıkıntı içine sokmasına delalet eder. Çekilen dert ve üzüntülerin kişiyi ne yapacağını bilmez bir duruma sokmasına rivayet edilmiştir. Rüyada çok zayıfladığını görmek, başa gelen bela ve musibetlere tabir olunur. Gördüğünüz bu rüya aileniz ve değer verdikleriniz uğruna büyük bir çaba içersinde olacağınıza yorumlanır. Verilen bu savaşta yanınızda çok az insan bulunacağına yorumlanmıştır. İslami yorumuna göre bu rüya, olumsuzluklara karşı Allah’tan ümit kesilmemesi gerektiğine yorulur. Aynı zamanda çaba gösterip, sabır içersinde bulunmanız gerektiğini bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Eliffgff dedi ki:

  Hocam rüyada kanser olup yataklara düştüğünü,çok zayıfladığını insanların başında dua okuyup ölümünü beklefiğini görmek nedir yorumlarsanız sevinirim

  1. Eliffgff dedi ki:

   Sürekli bayılıyor olduğunuzda görüyor aynı zamanda.

   1. Yorumcu dedi ki:

    Değerli kardeşim bu rüyanızda tek başına, üzüntü ve keder yaşamaya yorumlansa da, diğer rüyanız ile bağlantılı olduğu için yaşadığınız duygusal sıkıntıların üstesinden gelmek adına, geçmişe sünger çekilmesi gerektiğine tabir edilir. Naçizane bu durumda yapmanız gerekenin bol bol dua edip, Yaradana sığınıp ne dileğiniz var ise ondan istemenizde fayda görülmüştür.

  2. Yorumcu dedi ki:

   Elif hanım rüyanız hayır olsun. Rüyada kanser olmak, zayıflamak bir kaç anlam içermek ile beraber, yaşanılan sağlık sorunlarına, ruhi ve fiziki olarak yaşanılan sıkıntılara işaret eder. Bazı alimlere göre ise, kişinin geçmişte yaşadığı duygusal bir durumun etkisinden hala kurtulamadığına, bu durumun kişiyi hala etkisi altına alıp yıprattığına yorumlanır. İzlemeniz gereken yolun, geleceğe odaklanıp, eskinin sorunlarından eliniz yettiğince uzaklaşmanız gerektiğine tabir edilmiştir. Son olarak rüyada görülen ölüm yada ölüm anı kişinin uzun bir ömre nail olacağına delalet eder. Yaşanılan bu dönemde sabır içinde olduğunuz sürece gülen tarafın siz olacağına rivayet edilir.