Rüyada “ Zebra ” Görmek

Zebra
Rüyada zebra görmek; kazanılan başarılar sayesinde diğer insanlar arasında ön plana çıkmaya, daha iyi bir konuma getirilmeye ya da rütbe kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra görmek; kazanılan başarılar sayesinde diğer insanlar arasında ön plana çıkmaya, daha iyi bir konuma getirilmeye ya da rütbe kazanmaya tabir edilir. Rüyada bir zebranın kendine doğru geldiğini gören kimsenin kısa zaman da eline yüklü miktarda para geçer ve tüm sıkıntılarından kurtulur. zebranın uzaklaştığını sizden kaçtığını görmek ise elinizdeki mallarınızı kaybedeceğinizi yorumlanır. Rüyada görülen zebra aynı zaman da cahil. vurdum duymaz, kötü niyetli insanlara da tabir edilir. Rüyasında bir zebranın itaat ettiğini gören kimse dinden ve kurandan uzak islamın haram kıldığı günahları işleyerek batıl inancı tercih eder.

Rüyada Zebraya Binmek

Rüyada zebraya binmek; rüyada zebraya bindiğini ve üzerinden düştüğünü gören kişi istediği şeyleri elde edemez hayal kırıkları yaşar. Yaşlı zebraya bindiğini görmek kişinin iş kapılarının açılıp şansının ve kısmetinin açılacağına yorumlanır. Bazı rüya alimlerine göre Zebraya binmek hak yolundan dinden, imandan, kurandan ayrılıp şerre yönelmeye, şeytanın yolunda gitmeye işaret eder.

Rüyada Zebra Eti Yemek

Rüyada zebra eti yemek; çok kazanılan mala, mülke ve servete işaret eder. Bazı rüya tabircilerini göre rüyada zebra eti yemek; kişinin hoşnutsuz şeylerle karşılaşacağına, üzücü haberler alacağına, çok yakın bir sevdiğini kaybedeceğine birden fazla hayırsız haber alacağına yorumlanır.

Rüyada Yavru Zebra Görmek

Rüyada yavru zebra görmek; rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu, büyük emek sarf ettiği bir işte yükseleceğine, hane içinde de huzurunun düzene girip esenliğe ereceğine işaret eder. Rüyada görülen yavru zebra aynı zaman da kişinin küçük çaplı bir işte büyüyerek yüksek makamlara erişeceğine, makam sahibi bir kimse olacağına yorumlanır.

Rüyada Otlayan Zebra Görmek

Rüyada otlayan zebra görmek; rüyayı gören kimsenin iş amaçlı kısa süreli bir seyahate çıkacağına bu seyahatte birden fazla kuşkulu davranışlar sezerek tedirgin davranacağına ancak şüphelerinin yersiz kalacağına yorumlanır. Bu rüya aile içinde sorumluluk sahibi olmaya, kişinin saygınlığını korumaya da işaret edilir.

Rüyada Zebra Deseni Görmek

Rüyada zebra deseni görmek; rüyada görülen zebra deseni, tüyü, eti, bol miktarda ganimete, mal varlığına, iyilik yapmayı seven, yardım sever helal süt emmiş bir kimseye aynı zaman da çok yakın bir akrabanızın geçirdiği rahatsızlığın kısa sürede son bulup eski sağlıklı günlerini geri kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Zebra Avlamak

Rüyada zebra avlamak; rüyayı gören kişinin dini duygularından yoksun İslami duygularını hiçe sayarak  batıl inanışlara sapmasına işaret edilir. Rüyada zebra avlamak aynı zaman da kişinin kendi çabasıyla alın teri dökerek kazandığı helal mala, bol rızka, kazanca yorumlanır. Rüyada zebranın başını aldığını gören kişinin mal varlığı çoğalır, kazancına kazanç katar.

Rüyada Zebra Beslemek

Rüyada zebra beslemek; rüyada elleriyle zebra beslediğini görmek büyük emek ve uğraşlar sonucu hak edilen zafere ulaşmaya,kazançlarınızı iki kat arttırmaya bazende, ummadık bir yerden gelecek zarara da işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kimseler çevresine karşı dikkat olmalı attığı her adımı ölçerek atmalıdır.

Rüyada Zebranın Peşinden Koşmak

Rüyada zebranın peşinden koşmak; rüyayı gören kimsenin iş hayatında azmederek, çaba gösterip sabrederek  büyük yerlere ulaşacağına, girdiği her işte başarısını duyuracağına, kısa sürede mevki ve makam sahibi olup bolluğa ereceğine yorumlanır.

Rüyada Zebrayı Koşarken Görmek

Rüyada zebrayı koşarken görmek; rüyayı gören kimsenin yaptığı bir işte kısa sürede başarıyı yakalayıp istediği üne ve şöhrete kavuşacağına, farklı ortamlarda yabancı insanlarla bir araya geleceğine, aynı zaman da kısmetlerinin çoğalıp şansının açılacağına ve hayırlı biriyle dünya evine gireceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.