Rüyada “ Zehir ” Görmek

Zehir
rüyada zehir içtiğini görmek malı ifade eder. Bundan dolayı bir kimse, rüyasında; kendisine zehir içirildiğini ve vücudunun şiştiğini ve iltihaplandığını görürse

Rüyada zehir görmek, malı ifade eder. Bundan dolayı bir kimse, rüyasında; kendisine zehir içirildiğini ve vücudunun şiştiğini ve iltihaplandığını görürse; o kimseye bir yerden mal gelir, sıkıntı, keder ve üzüntüsü düşer.Rüyasında; zehir içtiğini gören kimsenin ömrü uzun olur.Rüyada öldürücü zehir görmek; ölümü, üzüntüyü ve kederi ifade eder.
Rüyada herhangi bir şeyin zehirli olduğunu fark ediyorsak, ortada kaçınmamız ve uzak durmamız gereken bir durum var demektir. Bu bize hem şimdi, hem de gelecekte zarar verecek bir olay ya da gelişme olabilir. Bazen söz konusu tehlike, bizzat kendi düşünce, tavır ya da duygularımızdır. Dolayısıyla böyle bir rüya, hem kendimizi, hem de çevremizde olan bitenleri dikkatle gözden geçirmemiz gerektiğini vurgular.
Rüyada zehirlenmek; Rüyada zehirlendiğimizi görmek, biri ya da bir şey tarafından öz denetimimizi yitirdiğimiz, zayıf düşürüldüğümüz anlamına gelir. Bu “biri” ya da “bir şey”, bazen kendini gizleyen bir rakip ya da düşman; bazen ani ve beklenmedik bir sorun; bazen de bizzat kendi olumsuz yönlerimiz olabilir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.