Rüyada “ Zehirlenmek ” Görmek

Zehirlenmek
Rüyada zehirlenmek, rüya sahibinin iş yaşamında düşüncesiz ve ani kararlar sonucunda kendisini sıkıntıya sokacak duruma düşeceğine işaret eder.

Rüyada zehirlenmek, rüya sahibinin iş yaşamında düşüncesiz ve ani kararlar sonucunda kendisini sıkıntıya sokacak duruma düşeceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hesap, kitap yapmadan çok kazanma hırsıyla girdiği işlerde hüsrana uğrayacağına delalet eder. Rüyada zehirlenmek, kişinin her şey yolundayken yok yere kendisini maddi olarak zarara uğratacak projelerde yer almasına tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin alt yapısını oluşturmadan bilmediği işlere atılacağına maddi olarak büyük zararla karşılaşacağına yorumlanır. Rüyada zehirlenmek, kişinin maddi güç kaybedeceğine bu nedenle sıkıntı ve strese gireceğine kendisine ve çevresine karşı asabi bir tutuma gireceğine yorumlanmıştır. Görülen bu rüya kişinin ticari hayat ile yanılgılara düşeceğine rivayet olunur. Rüyada zehirlenmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Zehirlenmek Ne Demek

Rüyada zehirlenmek, kişinin kar ve zarar ayrımı yapmadan bilmediği işlere gireceğine maddi ve manevi olarak sıkıntı yaşayacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ticari hayatta hırs yaparak çok kazanacağını düşünerek düşüncesizce yaptığı işlerden zarar göreceğine delalet eder. Görülen bu rüya kişinin yaşadıklarından dolayı üzüntü ve stres yaşayacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Zehirlenerek Ölmek

Rüyada zehirlenerek ölmek, görülenin aksine hayırlı bir rüya olmakla beraber rüya sahibinin yardımsever, temiz kalpli biri olduğuna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yardıma muhtaç ve düşkünleri kolu kanadı altına alan ve sevilip sayılan biri olduğuna delalet eder.

Rüyada Gazdan Zehirlenmek

Rüyada gazdan zehirlenmek, rüya sahibinin düşüncesiz hareketleri ve yaptığı yanlış girişimler sonucu hayatını alt üst etmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin lükse ve eğlenceye düşkün olduğuna savurgan bir yapıya sahip olduğuna delalet eder.

Rüyada Zehirlenip Kusmak

Rüyada zehirlenip kusmak, rüya sahibinin haramdan uzak durduğuna rızkını helalinden kazandığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin geçimlerini alın teri ve helal yollardan sağladığına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin yaptığı işlerden memnuniyet duyduğuna tabir edilmiştir.

Rüyada Zehir Görmek

Rüyada zehir görmek, rüya sahibinin iyi niyetli biri olduğuna herkesi de kendisi gibi görmesinden kaynaklı zarar görmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin dost görünümlü düşmanlara inanıp maddi ve manevi olarak sıkıntıya gireceğine delalet eder.

Rüyada Zehir İçmek

Rüyada zehir içmek, rüya sahibinin hırs ve isteklerine yenilip kolay kazanç peşinde olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yanlış iş ve arkadaşlıklar edeceğine sıkıntılarla dolu bir döneme girmesi olarak da tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya rızkın azalmasına ve yoldan çıkıldığı olarak uyarıcı niteliğinde bir rüyadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.