escort alanya

Rüyada “ Zemin ” Görmek

Zemin
Rüyada zemin görmek, kişinin yatırım amaçlı yaptığı işlerde iyi düşünerek adım atması gerektiğine işaret eder.

Rüyada zemin görmek, kişinin yatırım amaçlı yaptığı işlerde iyi düşünerek adım atması gerektiğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bilgi ve tecrübesi olmadığı konulardan uzak durması gerektiğine tabir edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya risk almaktan kaçınmaya, aceleci davranışlarda bulunmamamızı bildirir. Kişi elindeki mal ve mülkü boş hayaller peşinde harcar ise sıkıntılar ile boğuşacağını delalet eder. Rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamına dair, uyarı niteliğinde olup, eleştirilere kulak vermeye rivayet edilmiştir. Savurganlıktan uzak durmaya, müsrif davranışlardan kaçınmamızı gösterir. Böyle yapar isek daha güzel yarınların bizi beklediğine yorulur. Farklı anlamlar içermek ile beraber, rüyada görülen zeminin durumuna görede farklı alametlere yorumlanmıştır. Rüyada zemin görmek, konusu ile alakalı yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Aynı zamanda sizlerde bu konu ile alakalı rüyalarınızı bizimle paylaşabilir, değerli hocalarımız tarafından yorumlanan özel rüya tabirinde bulunabilirsiniz.

Rüyada Zemin Görmek Ne Demek

Rüyada zemin görmek ne demek, sualine bilmeniz gereken, çıkılan yolda kişinin bir düşünüp, bir adım atması gerektiğine yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin ince hesaplar yapması lazım olduğuna delalet eder. Deyim yerinde ise pamuk ipliğine bağlı dönemler geçirileceğine işaret eder. Bazen de bu rüyayı görenlerin boş ve gereksiz harcamalar yaptığına yorumlanmıştır. Kişinin bu harcamaları yüzünden mali sıkıntıya düşmesi olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Kaygan Zemin Görmek

Rüyada kaygan zemin görmek, iş ve özel yaşamdaki düşmanlara tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin yaşamını çekemeyenlerin olduğuna, bu tarz kişilerden görülebilecek zararlara işaret eder. Kişinin çevresindeki insanlara karşı çabuk güven beslemesine, hataya düşebileceğine rivayet edilmiştir. Aynı zaman da gördüğünüz bu rüya atılan adım ve işlerde ihtiyatlı olunması gerektiğine, tekin olmayan kişilerden uza durmamızı bildirir. Rüyada taş zemin görmek, kişiye haset bakışları olan biri ile girişilen mücadeleye yorumlanır. Bu kişi yüzünden kısa süreli can sıkıntısı çekileceği olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Islak Zemin Görmek

Rüyada ıslak zemin görmek, sabır içinde olup, düşünülen bir işte ani kararlardan uzak durulmasına tabir edilmiştir. Gören kişilerin yakın çevresinden göreceği zarar olarak da rivayet edilmiştir. Kişinin güvenip, her şeyini paylaştığı insanlardan göreceği ihanete delalet eder. Bazen de bu rüya, vefasız dosta, kin besleyen bir düşmana yorumlanmıştır. Rüyada toprak zemin görmek, ise edilen duaların kabulüne, hayır içinde bulunmaya, ecir kazanmaya vesiledir.

Rüyada Beton Zemin Görmek

Rüyada beton zemin görmek, cesarete, ileri görüşlülüğe tabir olunur. Bu rüyayı görenlerin attığı adımlarda riskten kaçınmadığına, hevesli ve hırlı bir yapısı olmasına tabir olunur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin zamanla maddi güç ve bolluğa sahip olmaları olarak da yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.