Rüyada “ Zemzem ” Görmek

Zemzem
Rüyada zemzem suyu görmek dert ve hastalıktan şifa bulmaya, mal ve faydalı ilme, takva ve iyilik yönünden bir hayra ermeye, Murad ettiği şeye nail olmaya delalet eder. Rüyada zemzem suyu görmek çok tehlikeli hastalıktan kurtulmaya, üzüntünün ve sıkıntının biteceğine yorumlanır.

Rüyada Zemzem Suyu Görmek; Rüyada zemzem suyu görmek dert ve hastalıktan şifa bulmaya, mal ve faydalı ilme, takva ve iyilik yönünden bir hayra ermeye, Murad ettiği şeye nail olmaya delalet eder. Rüyada zemzem suyu görmek çok tehlikeli hastalıktan kurtulmaya, üzüntünün ve sıkıntının biteceğine yorumlanır. Rüyanızda zemzem içtiğinizi görmek,dualarınızın kabul edildiğine, ölülerinizin sizden sadece fatiha beklediklerine, ibadetinize devam ettiğiniz müddetçe Cenab-i Hakkin rızasına nail olacağınıza işarettir. Bir başka rivayete göre de Bir kimse rüyada zemzem içtiğini görse, dert ve hastalıklardan şifa bulur. Özellikle, zemzemi mal kazanmak yahut ilim öğrenmek gibi muayyen Bir husus için içerse o kimse o mal veya o ilme nail olur. Rüyada zemzem suyunu görmek yada içmek; bütün hastalık ve sıkıntılardan kurtulacağımıza, mal ve paraya kavuşacağınıza işarettir.
Rüyada Zemzem Suyu İçmek; Rüyada zemzem suyu içmek Rüyada zemzem içtiğini görmek, dert ve hastalıktan kurtulacağına işarettir. Bir kimse herhangi bir şeyi zemzem niyeti ile içtiğini görse, sonunda istediği şeye nail olur. Rüyada Zemzem suyu içmek, rüya sahibinin hem vücudunun hemde ruhunun iyileşeceğine, moralinin, huzurunun ,keyfinin yerine geleceğine ve suratından gülümsemenin hiç eksik olmayacağına alamet eder.
Rüyada Zemzem Suyuyla Yıkanmak; Rüyada zemzem suyuyla yıkanmak rüyayı görenin tüm kötü alışkanlıklarından , arzularından duygu ve düşüncelerinden kurtulacağından , iffeti ve onuru ile yaşamayı tercih edeceğine , bu durumda para kazanacağına yorumlanırken kendi gibi dürüst bir eş bulacağına ve Allah’ın kalbine göre vereceğine işaret eder.Rüyada zemzem suyuyla yıkanmak kişinin geçmişini geride bırakarak kendine yeni bir sayfa açması ve geçmişte yaptığı hatalarını geride bırakmasıdır.
Rüyada Zemzem Suyuyla Abdest Almak; Rüyada zemzem suyuyla abdest almak huzura ereceği ve rüyayı görenin işlerinin yoluna gireceği , kurulu bir düzeni olacağına ve bu düzenin dayanıklı temeller üzerine kurulmuş olması sayesinde ömür boyu yıkılmayacağı anlamına gelir. Rüyada zemzem suyuyla abdest almak, kurtuluşu bulacağı ve rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceği, kurulu bir düzeni olacağı ve bu düzenin sağlam temeller üzerine oturtulmuş olması sayesinde ömür boyu yıkılmayacağı anlamına gelir.
Rüyada Zemzem Suyu Vermek; Rüyada zemzem suyu vermek , rüya sahibinin malından ve parasından vereceği ve içine düştüğü sıkıntıdan kurtulması için el atacağı bir kimsenin varlığına yorulur. Maddi destek nedeni ile sevaba girmeye ve takdir edilip övülmeye alamet eder. Rüyada zemzem suyu vermek, rüya sahibinin malından ve parasından vereceği ve içine düştüğü sıkıntıdan kurtulması için el atacağı bir kimsenin varlığına yorulur. Maddi destek nedeni ile sevaba girmeye ve takdir edilip övülmeye alamet eder.
Rüyada Zemzem Kuyusu Görmek; Rüyada zemzem kuyusu görmek rüyayı gören kişinin kendisi ile ilgili öz eleştiri yapacağına, eksiklerinin farkına varacağına, girdiği yanlış yoldan bir an önce çıkmak için çabalayacağına tabir edilir. Fakat aynı zamanda dünya işleri nedeni ile kendini ihmal etmeye yorulur. beceri sahibi bir kimseye, sağlıklı hayata, iş yerinde terfiye, büyük güce, mal varlığına gelecek berekete, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, iyi uğraşlara, kazancın temiz olmasına, hayali kurulan bir eşe, arzuların yerine geleceğine, şana kavuşmaya işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da hilekar bir yabancıya, fakirliğe, kötü niyetli insan tarafından fenalık görmeye, sıkıntıya hayata, düşmanlığını gizleyen akrabaya delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.