Rüyada “ Zenci ” Görmek

Zenci
Rüyada zenci görmek ayağınıza gelecek güzel bir fırsatı kesinlikle kaçırmamanız gerektiğini aydınlık günlerin çok yakında olduğunu ve sıkıntılarınızın geçmek üzere olduğunu gösterir. Rüyada güler yüzlü bir zenci, ani haber müjde olarak yorumlanır.

Rüyada Zenci Görmek; Rüyada zenci görmek ayağınıza gelecek güzel bir fırsatı kesinlikle kaçırmamanız gerektiğini  aydınlık günlerin çok yakında olduğunu ve sıkıntılarınızın geçmek üzere olduğunu gösterir.  Rüyada güler yüzlü bir zenci, ani haber müjde olarak yorumlanır.  Zenciden bir şey alan kazançlı çıkar.  Zenciye bir şey verdiğini gören, bir hayır işler. Bir yerde fazla sayıda zenci varsa, birçok insanın yararlanabileceği önemli bir durumdur. Rüyada zenci görmek, insanlara sıkıntılı anlarında yardım eden Salih bir kimseye işaret eder. Bu rüya sıkıntılı bir durumdan kurtulmaya ve huzura ermeye delalet eder. Rüyanızda zencilerin bulunduğu bir yer görmeniz; işlerinizde bereketin artacağına, dinde güzelliğe, hayra ve zenginliğe delalet eder.

Rüyada Zenci Erkek Görmek; Rüyada zenci erkek görmek yağmura, hüner sahibi bir kişiye, aşk hayatının iyi gittiğine, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye, düşkünlükten sıyrılmaya, akrabalarla yaşamaya, yakın zamanda alınacak memnun edici habere, şöhrete ulaşmaya, külfetsiz kazanılan rızka, içten davranan yabancıya delalettir. Kimi zaman da Rüyada zenci erkek görmek ticari başarısızlığa, değer yitirmeye, sıkıntıya düşmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya işarettir.

Rüyada Zenci Sevgili Görmek; Rüyada zenci sevgili görmek anlaşmazlık, sorun, kargaşa ve kavga şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin böyle bir ortamda bulunup karmaşanın içinde kalacağına ya da kişisel olarak karşı tarafla böyle bir durumda birebir muhatap olmak zorunda kalacağına yorumlanır. Rüyada zenci sevgili görmek uğursuzluk kısmetsizlik anlamına gelir rüya sahibinde hayırla değil şerre ifade edilir.

Rüyada Zenci Kadın Görmek; Rüyada zenci kadın görmek  iyi bir geleceğe, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, huzurlu bir hayatı olacağına, yüksek mevkiye ulaşacağına, üne ulaşmaya, sakin kalacağına, emniyette yaşamaya, cömert bir insana, külfetsiz elde edilen servete, yetenek sahibi bir kişiye delalet eder. Rüyada zenci kadın görmek bir başka yoruma göre de düşmanlığını saklayan amire, ticari başarısızlığa, korkuya, karışık bir sorunla yüz yüze gelineceğine delalet eder.

Rüyada Zenci Bebek Görmek; Rüyada zenci bebek görmek rüya tabirlerine göre stres , zorluk ve meşakkat olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hiç başına gelmediği durumlara düşeceğine, işsiz ve yemeksiz kalacağına, ona buna muhtaç duruma düşeceğine, geçimini sağlayamayacağına  yorumlanır. Rüyayı görenin parasal yokluk yaşayacağına, problemler içerisinde kaybolacağına ve sıkıntıların ağırlığı altında kalacağına neyse ki  etrafındaki hayırlı insanlar sayesinde ayakta kalmayı başaracağına yorumlanır.

Rüyada Kalabalık Zenci Görmek; Rüyada kalabalık zenci görmek rüyada kalabalık zenci görmek  ayağınıza gelecek güzel bir fırsatı kesinlikle kaçırmamanız gerektiği anlamına gelir. Rüyanızda kalabalık zenci görmek ,aydınlık  günlerin çok yakında olduğunu ve sıkıntılarınızın geçmek üzere olduğunu gösterir. Rüyada güler yüzlü bir zenci, ani haber müjde olarak yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.