Rüyada “ Zeytin Ağacı ” Görmek

Zeytin Ağacı
Rüyada zeytin ağacı görmek neye delalet eder. Rüyada zeytin ağacı görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada zeytin ağacı görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek; rüyayı gören kimsenin karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek kendisine yeni iş imkanları hazırlayacağına, farklı insanlarla bir araya gelerek kendisini geliştireceğine, karşısına çıkacak olan kısmetiyle hayatını birleştirip mutlu bir evliliğe adım atacağına yorumlanır. Rüyada zeytin ağacı görmek,  sağlığın, mutluluğun, huzurun, bol bereketli kazancın simgesi olan zeytin ağacı  sembolü kişinin şansının ve kısmetinin yaver giderek iş hayatında ve sosyal hayatında her bakımdan başarılı olacağına, istediği hayata kısa zaman da kavuşarak hayatının her noktasında mutlu ve huzurlu olacağına, hanesine helal lokma götürerek sevdiklerini tüm kötülüklerden uzak tutacağına işaret edilir.

Rüyada Zeytin Ağacı Dikmek Görmek

Rüyada zeytin ağacı diktiğini görmek; kişinin hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına hayatının bir anda değişeceğine maddi sıkıntılarının son bulup feraha kavuşacağına ailesiyle birlikte kısa süreli eğlence amaçlı tatile çıkacağına üst üstüne mutlu günler yaşayacağına işaret eder. Rüyada zeytin  ağacı diktiğini görmek,  aynı zaman da hayır amaçlı yapılan bir işle tabir olur. Kişinin büyük bir dileğinin kabul göreceğine buna karşılık hayrını yerine getirmesine yorumlanır.

Rüyada Zeytin Ağacı Fidanı Dikmek Görmek

Rüyada zeytin ağacı fidanı diktiğini görmek; rüyayı gören kimsenin çevresindeki yakın dostlarının aracılığı sayesinde kurduğu iş hayatında yükselerek kariyer sahibi olmasına, sosyal hayatta birden fazla başarılı işe imza atmasına, ailesinin ön gördüğü bir kısmetiyle bir araya gelerek  hayırlı bir evliliğin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Zeytin Ağacı Sulamak Görmek

Rüyada zeytin ağacı suladığını görmek; rüyayı gören kimseler için her anlamda hayra ve güzelliğe işaret edilen bu rüya kişinin her bakımdan rızkının genişleyerek elinin bollaşacağı na, açılan fırsat kapılarını değerlendirerek kısa zaman da zenginleşeceğine, ailesini ve sevdiklerini içinde bulunduğu zor durumdan kurtararak onları rahata ve huzura kavuşturacağına işaret edilir.

Rüyada Zeytin Ağacı Altında Oturmak Görmek

Rüyada zeytin ağacı altında oturmak görmek; hane içinde yaşanan sorunları çözmek amacıyla önemli kararlar alarak hanede kişiler arası kırgınlıkları yok edeceğine, hanede kurulu düzeni bozmaya çalışan ikilik katarak kişiler arasına fitne fesatlık oluşturan, sıkı bir dost gibi görülen insanların vermiş olduğu manevi zararı çözerek sevdiklerini tekrar bir araya getireceğine, onların mutlu olması için çaba sarf edeceğine işaret edilir. Bu rüya aynı zamanda kişiler arası dayanışma niteliği içerip insanların birbirine bağlanmasına, sıkı dostluğa, gönül bağına yorumlanır.

Rüyada Zeytin Ağacı Kesmek Görmek

Rüyada zeytin ağacı kestiğini görmek; özlemi duyulan bir kazanca, büyük mertebeye ulaşacağına, aşk hayatının iyi gittiğine, yüksek şansa, mutluluğu bulmaya, eli açık memura, yetenek sahibi bir kişiye, emniyetli hissetmeye, helal nimete, hoşsohbet yaşlı kişiye, manevi yükü olan tanıdığından yakasını kurtarmaya delalet eder. Kimi zaman da kötü huylu yabancı tarafından fenalık görmeye, ticaret sebebiyle sıkıntıya, kıymet düşmesine, huzurunun kaçacağına, sıhhatin tehlike altında olduğuna delalet eder.

Rüyada Zeytin Ağacı Sökmek Görmek

Rüyada zeytin ağacı söktüğünü görmek; hileli işler yapan kötü huylu insanlara yoldan çıkmaya çevresin deki kötü huylu insanlardan arkadaşlık kurarak kendi ailesine sırt çevirmeye hak yolundan vazgeçip şeytanın yoluna gitmeye yaptığı kötülüklerin ardında büyük pişmanlık yaşayarak büyük acılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Zeytin Ağacı Bahçesi Görmek

Rüyada zeytin ağacı bahçesi görmek; hayırlı kısmetli bir rüya olup rüyayı gören kişinin üzerindeki talihsizliklerden kurtulup hayatını düzene sokacağına, iş hayatında yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde büyük işlere imza atıp  adını her yerde duyuracağına, maddi ve manevi anlamda bolluğa erişip sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçireceğine, yakın zaman da müjdeli haber alıp hayalini kurduğu işi gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada Zeytin Ağacına Çıkmak

Rüyada zeytin ağacına çıkmak; rüya sahibinin iş hayatında bahtının ve şansının açılarak  bitmek bilmeyen kısmetli hayırlı işlere gireceğine, bu işlerde bol bereketli kazançlar elde edeceğine, ailesi ve sevdikleriyle kısa süreli tatile çıkacağına, kişinin kalan ömrünü mutlu huzurlu şekilde yaşayacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Hulusi kent dedi ki:

    Slm rüyamda dallarından Zeytin sarkmış ağaç gördüm ağacın altında yere dökülmüş zeytinleri topluyor dum

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Hulusi bey rüyada zeytin toplamak, çok makbuldür. Kısmet anlamına gelir. Rüyada zeytin toplamak kişinin her türlü zenginliğine ve güzel bir hayat geçireceğine yorumlanır. Rüyasında zeytin toplayan kişinin mal varlığı artar ve borçları biter. Maddi açıdan büyük zenginlik anlamına geldiği kadar, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanılmaya işarettir. Rüyada zeytin toplamak görmek, çabaların ve fedakarlıkların karşılığının alınacağına, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına işaret eder.