Rüyada “ Zeytin ” Görmek

Zeytin
Rüyada zeytin görmek helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para demektir. Rüyada siyah zeytin görmek orta direk bir bütçeye, yeşil zeytin görmek bolluğa, berekete işaret eder.

Rüyada Zeytin görmek

Rüyada zeytin görmek; helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para demektir. Rüyada siyah zeytin görmek orta direk bir bütçeye işaret ederken yeşil zeytin görmek bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya işaret eder. Rüyada zeytin para kazanmak demektir. Siyah zeytin, bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir. Yeşil zeytin zengin olmak ve gayri menkul almak demektir. Zeytin ağacı kısmet demektir.Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız. Yeşil zeytin mal, mülk, kısmettir. Zeytin rüyaları çok hayırlıdır ve bolluğu işaret eder.Rüyada zeytin görmek, bir çok şekilde tabir olunur; sari zeytin kedere, yeşil zeytin mal ve kaybolan mala, siyah zeytin ölüme ve mateme. Rüyasında zeytin yediğini görmek, iyi kimseler için mala, kötüler için ise kedere delalet eder. Bir yerde yığılı ve küme halinde zeytin görmek ibadete delalet eder. Abdülgani Nablusi’ye göre; ekmekle zeytin yediğini gören bir menfaate erişir.

Rüyada Zeytin Yemek

Rüyada zeytin yediğini görmek; bir kimsenin rüyasında zeytin yediğini görmesi; o kimsenin bir mala kavuşacağına işaret şeklinde tabir olunur. İmamı Nablus-i nin yorumuna göre: Rüyanızda ekmekle zeytin yediğinizi görmeniz; bir menfaate yükseleceğinize işaret eder. Kişinin rüyasında sarı zeytin yediğini görmesi; o kimsenin eline bir yerlerden mal geçeceğine ve hemen de o malı harcayacağına, bir kişinin rüyasında siyah zeytin yediğini görmesi; o kimsenin keder ve hüzne maruz kalacağına yorumlanır. Zeytin için diğer yorumlar. Zeytin Mal ve eşyaya, kolay elde edilen rızka, mutluluk içinde bol geçime; günahkar için iman nuruna, hidayete, ilme ve irfana, çocuklar için zekaya; Ham zeytin üzüntü, şiddet ve borca, Sarı renkli zeytin dinde üzüntü ve kedere; Zeytin ağacı eş ve çocukları için mübarek ve hayırlı kimseye, şerefli bir kadına, ileride yönetici olacak çocuğa ya da yüksek mevkiye delalet eder.

Rüyada Zeytin Toplamak

Rüyada zeytin toplamak; çok makbuldür. Kısmet anlamına gelir. Rüyada zeytin toplamak kişinin her türlü zenginliğine ve güzel bir hayat geçireceğine yorumlanır. Rüyasında zeytin toplayan kişinin mal varlığı artar ve borçları biter. Maddi açıdan büyük zenginlik anlamına geldiği kadar, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanılmaya işarettir. Zeytin toplamak, çabaların ve fedakarlıkların karşılığının alınacağına, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına işaret eder.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek; rüyayı gören kimsenin karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek kendisine yeni iş imkanları hazırlayacağına, farklı insanlarla bir araya gelerek kendisini geliştireceğine, karşısına çıkacak olan kısmetiyle hayatını birleştirip mutlu bir evliliğe adım atacağına yorumlanır.

Rüyada Zeytin Ağacı Kesmek

Rüyada zeytin ağacı kesmek; rüyayı gören kimsenin karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek kendisine yeni iş imkanları hazırlayacağına, farklı insanlarla bir araya gelerek kendisini geliştireceğine, karşısına çıkacak olan kısmetiyle hayatını birleştirip mutlu bir evliliğe adım atacağına yorumlanır.

Rüyada Olmamış Zeytin Görmek

Rüyada olmamış zeytin görmek; rüyada henüz tam yetişmemiş zeytin görmek hayırlara yorulmaz. Rüyasından henüz olmamış zeytin gören kişinin eli darlığa düşer, rızkı azalır, onu çok derlendirecek olaylar yaşar ve zorluklarla karşılaşır hayatının her noktasında sıkıntılar ve talihsizlikler yakasını bırakmaz bu sıkıntılar kişinin ailesiyle olan bağlarının kopmasına da sebep verir.

Rüyada Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyada zeytin çekirdeği görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında şansının ve talihinin dönerek hayatının bir anda değişeceğine, tüm dert ve sıkıntıları geride bırakarak hayatına yenilikler katacağına, yeni iş ortamları na girip  farklı insanlar la bir araya geleceğine, hayatının her köşesinde mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Zeytin Ağacından Zeytin Toplamak

Rüyada zeytin ağacından zeytin toplamak; rüya sahibinin yakın zaman da müjdeli haber alarak eline yüklü miktarda para geçeceğine, hayalini kurduğu tüm arzularını gerçekleştirip mutlu olacağına, ihtiyaç sahibi kimselere yardım ederek çevresinde ki insanların sevgisini kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Zeytin Fidanı Dikmek

Rüyada zeytin fidanı dikmek; rüyayı gören kimsenin çevresindeki yakın dostlarının aracılığı sayesinde kurduğu iş hayatında yükselerek kariyer sahibi olmasına, sosyal hayatta birden fazla başarılı işe imza atmasına, ailesinin ön gördüğü bir kısmetiyle bir araya gelerek  hayırlı bir evliliğin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Zeytin Satın Almak

Rüyada zeytin satın almak; rüyayı gören kimsenin vefalı bir dostundan göreceği maddi destek sayesinde rahata erip sıkıntılarından kurtulacağına, bu kişiyle dostluklarını pekiştirip kardeşten öte bir samimiyet kuracaklarına, Kişinim yakın zaman da müjdeli bir haber alarak sevdiği bir yakınının kurtuluşuna vesile olacağına olumsuz olarak ta hasta bir yakınınızı kaybedeceğinize yorumlanır.

Rüyada Zeytin Ağacına Çıkmak

Rüyada zeytin ağacına çıkmak; rüya sahibinin iş hayatında bahtının ve şansının açılarak  bitmek bilmeyen kısmetli hayırlı işlere gireceğine, bu işlerde bol bereketli kazançlar elde edeceğine, ailesi ve sevdikleriyle kısa süreli tatile çıkacağına, kişinin kalan ömrünü mutlu huzurlu şekilde yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Zeytin Ekmek Yemek

Rüyada zeytin ekmek yemek; rüya sahibinin elindekiyle yetinmesini bilen, kazançlarını helal yolla elde eden,  küçük bütçeli işlerle bir çok başarılı işlere imza atan, toplum tarafından daima sevilip sayılan saygılı kişilere delalet eder. Rüyada zeytin ekmek yemek  ya almak; hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, yeni bir hayata adım atılacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Zeytin Görmek

Rüyada siyah zeytin görmek; orta direk bir bütçeye işaret ederken siyah zeytin görmek bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya işaret eder. Rüyayı gören kimsenin iş hayatında büyük bir dönüm noktasına girip şansının ve kısmetinin açılacağına, konforlu modern bir hayat süreceğine , sağlık ve şans kapılarının her zaman açık olacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

Rüyada yeşil zeytin görmek; bereket ve bolluk anlamına gelir. Rüya sahibinin elinin bollaşıp maddi sıkıntılardan kurtulacağına, rahata kavuşup zahmetle yaptığı işlerin meyvesini toplayacağına, lüks ve rahat bir hayat yaşayıp gelecek kaybından kurtulmaya, ailesiyle birlikte kısa süreli eğlenceli aktüaliteler düzenleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Zeytin Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada zeytin görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren zeytin  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Zeytin sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada zeytin görmek ya da zeytin yemek;  orta direk bir bütçeye işaret ederken yeşil zeytin görmek bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya işaret eder. Rüyada zeytin para kazanmak demektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. sezgin yiğit dedi ki:

  Tekrar merhaba hocam kolay gelsin rüyada siyah zeytin görmek neye delalet eder. Ruyami yorumlar mısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Sezgin bey rüyada siyah zeytin görmek; orta direk bir bütçeye işaret ederken yeşil zeytin görmek bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya işaret eder. Rüyada siyah zeytin para kazanmak demektir.

 2. Osman Kıraç dedi ki:

  Merhaba hayırlı haftalar hocam rüyamda zeytin Ağacından zeytin topluyorum dum Ağacın dalları yeşil siyah karışık iri taneli zeytinleri vardı. Yanımda ki arkadaşım bahçede kuru zeytinleri ağacının altında olurmuş yerdekileri toplarken elindeki zeytin sepetinde böcekleri gördü kokusuna sepeti atarak zeytinleri yerlere saçtı rüyamı yorumlarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haftalar Osman bey rüyada zeytin görmek, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para demektir. Rüyada siyah zeytin görmek orta direk bir bütçeye işaret ederken yeşil zeytin görmek bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya işaret eder. Rüyada zeytin para kazanmak demektir. Siyah zeytin, bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir. Yeşil zeytin zengin olmak ve gayri menkul almak demektir. Zeytin ağacı kısmet demektir.Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız. Yeşil zeytin mal, mülk, kısmettir. Zeytin rüyaları çok hayırlıdır ve bolluğu işaret eder.

 3. Dogan ufuk dedi ki:

  Kokay gelsin nasilisiniz gecen yaptığınız yorum icin tesekkurler sizi ailemiz gibi gorduğumuz icin gördugum her ruyami gönul rahatligiyla sizle paylasiyorum hocam ruyamda buyuk bir zeytin agaci gordum o kadar cok zeytinleri vardi ki nerdeyse dallari kirilacak durumdaydi dallari bukerek agactaki zeytinleri toplamaya basladim kardesim agzina attiginda geri cikardi zeytinler cok eksimsiydi

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Doğan bey yorumlarınız için teşekkürler rüyada zeytin görmek, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para demektir. Rüyada siyah zeytin görmek orta direk bir bütçeye işaret ederken yeşil zeytin görmek bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya işaret eder. Rüyada zeytin para kazanmak demektir. Siyah zeytin, bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir. Yeşil zeytin zengin olmak ve gayri menkul almak demektir. Zeytin ağacı kısmet demektir.Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız. Yeşil zeytin mal, mülk, kısmettir. Zeytin rüyaları çok hayırlıdır ve bolluğu işaret eder.