Rüyada “ Zeytin Toplamak ” Görmek

Zeytin Toplamak
Rüyada zeytin toplamak görmek neye delalet eder. Rüyada zeytin toplamak görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada zeytin toplamak görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Zeytin Toplamak Görmek

Rüyada zeytin topladığını görmek; çok makbuldür. Kısmet anlamına gelir. Rüyada zeytin toplamak kişinin her türlü zenginliğine ve güzel bir hayat geçireceğine yorumlanır. Rüyasında zeytin toplayan kişinin mal varlığı artar ve borçları biter. Maddi açıdan büyük zenginlik anlamına geldiği kadar, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanılmaya işarettir. Rüyada zeytin toplamak görmek, çabaların ve fedakarlıkların karşılığının alınacağına, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına işaret eder. Rüyada zeytin ağacından zeytin topladığını görmek, rüya sahibinin yakın zaman da müjdeli haber alarak eline yüklü miktarda para geçeceğine, hayalini kurduğu tüm arzularını gerçekleştirip mutlu olacağına, ihtiyaç sahibi kimselere yardım ederek çevresinde ki insanların sevgisini kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Zeytin Toplamak Görmek

Rüyada siyah zeytin topladığın görmek; rüya sahibinin hayır yapmaya düşkün, ihtiyaç sahibi kimselere yardım eden, kazancının büyük bölümünü yatırım amaçlı kullanan, hayatını ibadete adayıp maneviyata düşkün makbul kimselere yorumlanır. Rüyada siyah zeytin topladığını  görmek, başka bir değişle mirasa konmaya, devlet makamında bir yere sahip olmaya, eline büyük fırsat geçmeye  işaret eder.

Rüyada Yeşil Zeytin Toplamak Görmek

Rüyada yeşil zeytin topladığını görmek; çok makbuldür. Kısmet anlamına gelir. Rüyada yeşil zeytin toplamak kişinin her türlü zenginliğine ve güzel bir hayat geçireceğine yorumlanır. Rüyasında yeşil zeytin toplayan kişinin mal varlığı artar ve borçları biter. Maddi açıdan büyük zenginlik anlamına geldiği kadar, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanılmaya işarettir.

Rüyada Yerden Zeytin Toplamak Görmek

Rüyada yerden zeytin topladığını görmek; rüyayı gören kimsenin helal rızkının peşinde koşan ailesine ve sevdiklerine helal lokma götüren kazançlarına haram katmayarak ileriye dönük başarılı işler sergileyen kişilere delalet edilir. Bir kimsenin rüyasında zeytin topladığını görmesi, iş hayatında kariyer basamaklarını tek tek çıkarak azmi ve kararlılığı sayesinde büyük işlere imza atacağına, ailesinin yaşadığı sıkıntıların son bularak hastalıkları ve kötülükleri bir kenara bırakacağına yorumlanır.

Rüyada Zeytin Bahçesi Görmek

Rüyada zeytin bahçesi görmek; rüyayı gören kimsenin aile hayatının yanı sıra iş hayatında da mutlu huzurlu olup olduğu her yere neşe saçacağına, kısmetinin ve şansının her zaman açık olup hayatının hiç bir noktasında sıkıntı çile çekmeyeceğine, yakın bir dostundan kalacak olan miras sayesinde yeni iş ortamlarına gireceğine yorumlanırken bu rüya aynı zaman da hastalıklara, kötülüklere yakın zaman da alacağınız kötü habere yorumlanır.

Rüyada Başkasının Zeytin Topladığını Görmek

Rüyada başkasının zeytin topladığını görmek; kişinin kendi çıkarları doğrultusunda rızkının peşinde koşacağına, istenmeyen olayların dışında kalarak kendi kabuğunda kavrulacağını, ailesi ve sevdikleri kişilerden gördükleri maddi ve manevi destek sayesinde her türlü zorlukların üstesinden gelerek rızkını arttıracağına işaret edilir. Rüyada başkasının zeytin topladığını görmek, aynı zamanda yolculuğa çıkmaya, sevdiklerinizden ayrı kalmaya, hane içinde ki sıkıntılarınızdan kurtularak feraha ereceğinize işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Tarkan soylu dedi ki:

  Selamın aleyküm hocam kolay gelsin rüyamda koydeyiz zeytin bahcemiz var annemgille ağaçtan zeytin topluyordum. Zeytinler iri taneli siyah ve yesildi

  1. admin dedi ki:

   A. Selam Tarkan bey sağolun rüyada zeytin topladığınızı görmeniz, rüya sahibinin yakın zaman da müjdeli haber alarak eline yüklü miktarda para geçeceğine, hayalini kurduğu tüm arzularını gerçekleştirip mutlu olacağına, ihtiyaç sahibi kimselere yardım ederek çevresinde ki insanların sevgisini kazanacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da hayır yapmaya düşkün, ihtiyaç sahibi kimselere yardım eden, kazancının büyük bölümünü yatırım amaçlı kullanan, hayatını ibadete adayıp maneviyata düşkün makbul kimselere yorumlanır.

 2. Hülya soy dedi ki:

  Hayırlı akşamlar sevgi li hocam nasılsınız bahadir başınızı agritmiyorum ?hocam size gördüğün ruhani anlatayım rüyamda zenginlikte araçtan dokuken zentinleri topluyorduk daha sonra Annem topladığımız zeytinlerizeytinleri butik bir kazanda kaynatmaya başladı belli bir zaman sonra zeytinler sararmaya başladı elimize aldığınız sagolasin porsuk porsuktu rüyam ne anlama geliyor acaba

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Hülya hanım teşekkürler siz nasılsnız? Rüyada zeytin toplamak görmek, çok makbuldür. Kısmet anlamına gelir. Rüyada zeytin toplamak kişinin her türlü zenginliğine ve güzel bir hayat geçireceğine yorumlanır. Rüyasında zeytin toplayan kişinin mal varlığı artar ve borçları biter. Maddi açıdan büyük zenginlik anlamına geldiği kadar, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanılmaya işarettir. Rüyada zeytin toplamak görmek, çabaların ve fedakarlıkların karşılığının alınacağına, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına işaret eder. Gördüğünüz porsuk ezik zeytinler ise, iş hayatınızın sekteye uğrayarak huzursuz olacağınız olaylarla karşı karşıya kalacağınıza işaret edilir.