Rüyada “ Zeytin Yemek ” Görmek

Zeytin Yemek
Rüyada zeytin yemek görmek neye delalet eder. Rüyada zeytin yemek görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada zeytin yemek görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Zeytin Yemek Görmek

Rüyada zeytin yediğini görmek; bir kimsenin rüyasında zeytin yediğini görmesi; o kimsenin bir mala kavuşacağına işaret şeklinde tabir olunur. Ünlü rüya alimimiz İmamı Nablus-i nin yorumuna göre rüyada zeytin yemek görmek,  bir menfaate yükseleceğinize işaret eder. Kişinin rüyasında sarı zeytin yediğini görmesi; o kimsenin eline bir yerlerden mal geçeceğine ve hemen de o malı harcayacağına, bir kişinin rüyasında siyah zeytin yediğini görmesi; o kimsenin keder ve hüzne maruz kalacağına yorumlanır. Zeytin için diğer yorumlar. Zeytin Mal ve eşyaya, kolay elde edilen rızka, mutluluk içinde bol geçime; günahkar için iman nuruna, hidayete, ilme ve irfana, çocuklar için zekaya; Ham zeytin üzüntü, şiddet ve borca, Sarı renkli zeytin dinde üzüntü ve kedere; Zeytin ağacı eş ve çocukları için mübarek ve hayırlı kimseye, şerefli bir kadına, ileride yönetici olacak çocuğa ya da yüksek mevkiye delalet eder.

Rüyada Yeşil Zeytin Yemek Görmek

Rüyada yeşil zeytin yediğini görmek; bolluk bereket anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin iş hayatında ticari anlamda büyük kazançlar elde ederek servetine servet katacağına, hayatını renkli eğlenceli hale getirip gününü gün yapacağına, kafasına hiç bir şeyi takmayan hayatı akışına bırakarak yaşamasını bilen kişi olacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Zeytin Yemek Görmek

Rüyada siyah zeytin yediğini görmek; rüyayı gören kimsenin hayatı için önemli bir karar alıp hayatını ona göre yönlendireceğine, ailesinden gördüğü büyük destek sayesinde olumlu kararlar alıp yaptığı işlerde mantıklı hareketler edeceğine, büyük kazanç getiren işlere girip ailesini bir ömür bolluk içinde yaşatacağına işaret eder.

Rüyada Zeytin Almak Görmek

Rüyada zeytin satın aldığını görmek; rüya sahibinin iş hayatında bahtının ve şansının açılarak  bitmek bilmeyen kısmetli hayırlı işlere gireceğine, bu işlerde bol bereketli kazançlar elde edeceğine, ailesi ve sevdikleriyle kısa süreli tatile çıkacağına, kişinin kalan ömrünü mutlu huzurlu şekilde yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Zeytin Fidanı Dikmek  Görmek

Rüyada zeytin fidanı diktiğini görmek; rüyayı gören kimsenin çevresindeki yakın dostlarının aracılığı sayesinde kurduğu iş hayatında yükselerek kariyer sahibi olmasına, sosyal hayatta birden fazla başarılı işe imza atmasına, ailesinin ön gördüğü bir kısmetiyle bir araya gelerek  hayırlı bir evliliğin gerçekleşmesine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Elif can ünaldı dedi ki:

  Kolay gelsin rüyamda yumuşak siyah zeytin yiyorduk avuçlarımda avuç olsun kadarıyla tatlıydı ki bırakamıyor dum ruyamı açıklarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayırlara vesile olsun Elif hanım rüyada siyah zeytin görmek, orta direk bir bütçeye işaret ederken siyah zeytin görmek bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya işaret eder. Rüyayı gören kimsenin iş hayatında büyük bir dönüm noktasına girip şansının ve kısmetinin açılacağına, konforlu modern bir hayat süreceğine, zeytin yediğini görmek ise rüyayı gören kimsenin hayatı için önemli bir karar alıp hayatını ona göre yönlendireceğine, ailesinden gördüğü büyük destek sayesinde olumlu kararlar alıp yaptığı işlerde mantıklı hareketler edeceğine, büyük kazanç getiren işlere girip ailesini bir ömür bolluk içinde yaşatacağına işaret eder.

 2. samet keskin dedi ki:

  Merhaba kolay gelin ruyamda yeşil zeytin yiyordum zeytin çekirdeğinin boğazımda kaldı ellerimle boğazıma sarılmış çekirdeği çıkarmaya çalışıyordum yüzüm kıpkırmızıydi rüyamı yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Samet bey Merhaba rüyada yeşil zeytin yediğini görmek, bereket ve bolluk anlamına gelir. Rüya sahibinin elinin bollaşıp maddi sıkıntılardan kurtulacağına, rahata kavuşup zahmetle yaptığı işlerin meyvesini toplayacağına, lüks ve rahat bir hayat yaşayıp gelecek kaybından kurtulmaya, ailesiyle birlikte kısa süreli eğlenceli aktüaliteler düzenleyeceğine, zeytin yediğini görmek ise, bolluk bereket anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin iş hayatında ticari anlamda büyük kazançlar elde ederek servetine servet katacağına, hayatını renkli eğlenceli hale getirip gününü gün yapacağına, kafasına hiç bir şeyi takmayan hayatı akışına bırakarak yaşamasını bilen kişi olacağına işaret eder.