Rüyada “ Zina ” Görmek

Zina
Rüyada zina görmek, anlam bakımından hayır içermeyen bu rüya, alimler nazarın da farklı şekilde tabirler içermektedir.

Rüyada zina görmek, anlam bakımından hayır içermeyen bu rüya, alimler nazarın da farklı şekilde tabirler içermektedir. Bazı alimlere göre, bu rüyayı görenlerin dünya nimetlerinden faydalanacağına, başarı ve güç elde edeceğine, kazanç içinde olacağına işaret eder demişlerdir. Farklı görüşler bildiren bazı alimlerimiz ise, gören kişinin günah içinde olmasına, haram içinde olmaya, başkasının kazanç ve rızkında gözü olması olarak görüş bildirmişlerdir. Kişinin konumuna gerçek yaşamda bulunduğu ortama göre tabir edilen bu rüya bazen şans içinde olmaya, bazen de kaza ve belaya uğramak olarak da tabir edilmiştir. Görünüş itibari ile hoş olmayan, inancı olan biri için haram kılınmış bu davranışı rüyada görmek, yaşamımızdaki bir takım yanlış davranışları sorgulamamız gerektiğine, var ise hatalarımız tövbe yoluna gitmemiz gerektiğini bildirir. Rüyada zina görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Zina Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada zina görmek diyanet yorumuna göre, rüya sahibinin yaşam şekline göre tabir edilmiş olan bu rüya, bazen kısmet açıklığına, şansa sahip olmaya, bazen ise, bela ve musibetler yaşamaya işaret eder. Gören kişi yaşamını hak yolunda sürdüren, haram ve helale riayet eden biri ise, başarı ve kazanım sahibi olmaya delalet eder. Gören kişi hayatını günah ve haram içinde geçiren biri ise, yaşayacağı sıkıntılar ve belaların günden güne artacağını bildirir.

Rüyada Zina Yaptığını Görmek 

Rüyada zina yaptığını görmek, rüya tabircileri tarafından iki farklı anlam ile tabir edilmiş olan bu rüya bazen kazanca, ekmek elde edilen iş alanlarına işaret eder. Bazen de kişinin iş yada sosyal yaşamına dair güven duyduğu birinden alacağı darbe yada ihanete delalet eder.

Rüyada Zina Yapanları Görmek

Rüyada zina yapanları görmek, bekar kişiler için ileride evleneceğiniz yada gönül ilişkisi içinde olacağınız biri ile aranızı yapacak birisine işaret eder. Bu kişi iki tarafı da tanıyıp seven birisi olarak yorumlanır.

Rüyada Tanıdığı Birini Zina Yaparken Görmek

Rüyada tanıdığı birini zina yaparken görmek, hayır olarak tabir edilmiş olan bu rüya, kişinin bu arkadaşından menfaat elde edeceğine işaret eder. Tanıdığı bu kişi sayesinde gelirinin artacağına, maddi anlamda rahata ermesine delalet eder.

Rüyada Eşinin Zina Yaptığını Görmek

Rüyada eşini zina yaparken görmek, görülenin aksine, kişinin eşinin kendisine olan bağlılığına işaret eder. Gören kişinin eşine karşı hissettiği sevgi ve merhametine, onu ne kadar sevdiğine, eşinin de rüya sahibine karşı aynı duygular içinde olduğunu bildirir.

Rüyada Kendini Zina Yaparken Görmek

Rüyada kendini zina yaparken görmek, tanıdığı biri ile zina yaptığını görmek, o kişinin malından faydalanmaya, tanınmayan biri ile yapılan zina; dünya malı ve hırsına delalet eder. Rüyada zina yapmak, size güvenen birini yarı yolda bırakmaya yahut başkasının malını izni olmadan almaya, hırsızlığa tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.