Rüyada “ Zincir ” Görmek

Zincir
Rüyada zincir görmek rüya sahibinin aile yaşantısına işaret eder. Aile bağlarının güçlü olduğuna ve bu durumun kolay bozulmayacağına yorumlanır. Kişinin aile bağlarının güçlü olduğuna ve birlik beraberlik ile güç topladıklarına işarettir.

Rüyada Zincir Görmek; Rüyada zincir görmek rüya sahibinin aile yaşantısına işaret eder. Aile bağlarının güçlü olduğuna ve bu durumun kolay bozulmayacağına yorumlanır. Kişinin aile bağlarının güçlü olduğuna ve birlik beraberlik ile güç topladıklarına yorumlanır. Hayırlı bir rüyadır. Kişinin maddi ve manevi konularda ailesinden alacağı destekle güçlü olacağına tabir edilir. Aynı zamanda rüyada zincir görmek kişinin namus ve onur meselelerine olan düşkünlüğüne de yorumlanmaktadır.Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada zincir görmek Allame Meclisi: Rüyada zincir ve pranga görmek; küfre işarettir. “Biz, onların boyunlarına zincir geçirdik. O zincirler çenelere kadar dayanmaktadır. Bu yüzden kafaları yukarı kalkıktı. İbn-i Sîrîn: Zincir, günah ve isyana Boynunuza zincir vurulduğunu görmek; kafir olarak öleceğinize Kirmani: Elinize zincir bağlandığını görmek; cimri ve eli sıkı biri olduğunuza işarettir. Cabir Mağribi: Boynunuza zincir bağlandığını görmek; birilerine haksızlık ettiğinize ve üzerinizde kul hakkı olduğuna işarettir der.
Rüyada Zincir Kırmak; Rüyada zincir kırmak Rüyasında zincir kırdığını gören kişinin şansı hayatı boyunca yaver gidecek ve başaramayacağı hiçbir iş, altından kalkamayacağı hiçbir sorun olmayacak demektir. Rüya sahibinin kötü şansına galip geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada zincir kırmak huzura kavuşmaya, sözünü yerine getirmeye, sıcakkanlı orta yaşlı adama, manevi yükü olan kişiden kendini kurtarmaya, Salih akrabaya, kazançlı yatırımlar yapacağına, sosyal yaşamda mutluluğa, varlıklı kadına, bir kaç gün içinde öğrenilecek müjdeli habere, emniyette hissetmeye, hak edilmiş nimete delalet eder. Kimi zaman da dara düşmeye, yalancı yabancıya, kötülükten emin olunacağına, kıymet kaybetmeye, parasal zorluğa işarettir.
Rüyada Zincir Kopması; Rüyada zincir kopması uğursuzluk anlamına gelir. Rüya sahibinin başına gelecek kötü olaylara, yaşanacak kavgalara ve anlaşmazlıklara tabir edilir. İyi giden hayatın bir anda bozulmasına, tüm düzenin ve işlerin de allak bullak olmasına delalet eder. Aynı zaman da rüyada zincir kopması zenginliğe, kazançlı yatırımlar gerçekleştireceğine, sosyal yaşamda mutluluğa, duygusal yükü olan tanıdıktan kendini kurtarmaya, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, beklentilerin yerine geleceğine, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, Salih eşe, rızkın verimli olacağına, tez zamanda duyulacak iyi değişimlere, iyi bir ilişkiye yorulur.
Rüyada Zincire Vurulmak; Rüyada zincire vurulmak Rüyasında tutulup zincire vurulduğunu gören, büyük sıkıntıya düşer.Zincire vurulmuş bir mahkum
görmek, para bakımından çok sıkıntılı günlere girmekte olduğunuza işaret eder. Rüyada boğazında zincir olduğunu gören, kötü ahlaklı bir kadınla evlenir. Eğer bu metal gümüşten ise, kadınlar tarafından eziyet edilir. Altından ise, mal yüzünden zarara uğrar. Bakırdan ise mülk ve eşya yüzünden zarar görür. Eğer kalay veya demirden ise, ticaret ve geçim yüzünden sıkıntıya düşer. Eğer ağaçtan ise zararı bu söylediklerimize göre daha az olur.Boynunda zincir olduğunu gören kendisine verilen emaneti saklamaz. Ellerinin boğazına zincirle bağlı olduğunu görmek, hapisliğe delalet eder.
Rüyada Ellerinin Zincirlenmiş Olduğunu Görmek, Allah hakkında kusur eder. Boynundan zincirle çekilip götürüldüğünü görmek ayrılığa işarettir. Elde, ayakta
boyunda ve bütün vücudunda zincirlerle bağlandığını görmek kesinlikle hayra yorumlanmaz.
Rüyada Zincir Takmak; Rüyada zincir takmak Rüya sahibinin yanlış yollara girip, Allah katında günahkar olacağı işlere bulaşmasına delalet eder. Dinden sapmak ve şaşırmak anlamına gelir. Rüya sahibinin yanlış kişiler ve dostluklar edinerek çıkmazlara girmesine doğru yoldan hak yolundan ayrılarak kendini pis çıkmaz işlere sürüklemesidir.
Rüyada Paslı Zincir Görmek; Rüyada paslı zincir görmek, rüya sahibinin hayatını zorlaştıran kişilerden ve işlerden kurtulacağına ve hızlı adımlarla başarıya koşacağına delalet eder. Kişi tüm dikenlerinden kurtulacak ve rahat bir şekilde yolunda ilerleyecektir. Rüyada paslı zincir görmek mutluluk dolu yarınlara, emniyette olmaya, duygusal külfeti olan kişiden kendini kurtarmaya, faydalı uğraşlara, paranın verimli olmasına, zenginliğe, anlayışlı genç kadına, kolay elde edilen ganimete, hünerli bir insana, isteklerin yerine geleceğine, getirili yatırım yapacağına yorumlanmaktadır. Başka görüşlere göre de rahatı kaybetmeye, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceği ne, sıkıntılı yaşantıya, kıymet yitirmeye, çözümü zor bir problemle yüzleşileceği ne yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.