Rüyada “ Zümrüdü Anka ” Görmek

Zümrüdü Anka
Rüyada Zümrüdü Anka kuşu Eski Mısır’da “bennu kuşu” olarak bilinen zümrüdü Anka, belli dönemlerde gelerek, kutsal dağda yanan ateşe kendini atar ve küllerinden yeniden doğar.

Rüyada Zümrüdü Anka Kuşu Görmek ; Rüyada Zümrüdü Anka kuşu Eski Mısır’da “bennu kuşu” olarak bilinen zümrüdü Anka, belli dönemlerde gelerek, kutsal dağda yanan ateşe kendini atar ve küllerinden yeniden doğar. Düşlerde zümrüdü Anka, çekicilik ve karizmayı vurgular. Çoğunlukla da büyük, kapsamlı ve önemli değişiklikleri belirttiği düşünülür.

Ebu Saidül Vaaz  Yorumu ; Rüyada görülen Zümrüdü Anka kuşu evliler için hayırlı bir çocuğa, rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı bir evliliğe yorumlanmıştır.Rüyada türünü bilmediğiniz bir kuş görmek ise hayırlı bir habere sevindirici bir müjdeye yorumlanır.

İmam Nablusi Yorumu ; Dini rüya alimlerinin bu rüya hakkında yaptığı yorumlarda görülen Zümrüdü Anka kuşu dostluk ile muhabbet kurduğu arkadaşların hakkında hayırlı olmadığını.Rüyada Zümrüdü Anka kuşu ile konuştuğunu görmek rüya sahibi ise devlet kapısında yükseleceği bir işe gireceğine yorumlanır.Aynı zamanda rüyada görülen Zümrüdü Anka kuşu hiç beklenilmeyen bir haberin geleceği ve hayırlı bir yolculuk yapacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.