Rüyada “ Zürafa ” Görmek

Zürafa
Aslı Soylu Adana; Rüyamda açık bir alanda ailemle gezi sırasında zürafanın beyaz bir kuşa dönüştüğünü gördüm. Rüyada zürafa görmek ne manaya gelir.

Rüyada zürafa görmek, rüyanızda bir zürafa görmeniz; uzun süredir arzu ettiğiniz bir yolculuğa çıkacağınıza ve yolculuğunuzda da çok bahtiyar günler geçireceğinize delalet eder. Rüyada zürafa görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:Rüyada zürafa görmek; düşmanlarınıza karşı kazanacağınız zafere, kendi kendinize sorunların üstesinden gelebileceğinize, faydalı işlerde bulunacağınıza delalet eder.Rüyada zürafalar arasında olduğunu görmek; İnsanlar arasında saygınlığımızın artacağına, bilgi ve tecrübenizle dostlarınıza faydalı olacağınıza, başarılarınızın ön planda olacağına, toplumda kabul gören ve aranılan bir kişi olacağınıza delalet eder.Rüyada zürafa’ya sahip olduğunuzu görmeniz; enerjik bir yapıya sahip olacağınıza, etrafınıza pozitif enerji yayacağınıza, diğer insanların sizin özelliklerinizi fark edeceğine, aranılan bir insan olacağınız olarak delalet eder.

Rüyada Zürafa Görmek Ne Demek

Rüyada zürafa görmek, Rüyada bir zürafanın size doğru geldiğini görmeniz; sağlıklı, mutlu günlerinizin yakında olduğuna, sevinçli haberlere, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza delalet eder. Sizden uzaklaştığını görmeniz bu günlerde mutluluğunuzu gölgeleyecek bir takım olaylarla karşılaşacağınıza, biraz üzüleceğinize, dikkatli olmanız gerektiğine uyarıdır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.