Rüyada “ Ücretsiz Su Falı Bak ” Görmek

Ücretsiz Su Falı Bak
ücretsiz su falına bak,ücretsiz su falına nasıl bakılır, ücretsiz su falı nedir, ebced ile su falına bak, esma hadimi ve hüddamlar yoluyla su falına bakma, su falına bakma duası nedir.

Ücretsiz Su Falı Bak

Ücretsiz su falı bak; ücretsiz su falı ayet ve esma ile el almış kişiler aracılığıyla temiz bir bardak içerisinde belirli dualar yapılarak bakılan, kişinin Allah ile arasında olan inancına yönelik kudrete eren, kişiye geçmişine ve geleceğine yönelik merak duygusu güttüğü tüm gereksinimlerini sunan ilahi kudretin simgesidir. Bakılan bu falda öncelikle niyet edilir. Bakılan ortam konuma uygun hale getirilerek temiz bir bardak içerisine su koyulur, koyulan suyun bir kısmı niyet eden kişi tarafından içilerek kişi için hazırlanan su falı duası okunur. Okunduktan sonra niyet eden kişi parmağını suya hafifçe sokarak gözleri kapalı dileğini sunar. Yapılan işlem sonunda kişinin falı yorumlanır. Su falı bakmak aynı zaman da güçlü bir maneviyat ister. Her falcının su falına bakması mümkün değildir. Çünkü bu fal  temiz kalpliliği ve ilim irfan sahibi olmayı gerektiren bir fal türüdür.

Su Falı Nedir

Su falı nedir; su falı diğer fal türlerinden ayrı olarak yapılan ilim ihsan sahibi kimseler aracılığıyla el almış tecrübe sahibi en fazla 5 veya 7 medyumun ustalıkla yapabildiği fal yöntemidir. Su falı yönteminde bir çok teknik ve tecrübe gerekli olduğu için bu fala hislerin yanı sıra bazı dini duaların da bilinmesine ihtiyaç vardır. Bu fala bakan kimseler her zaman için olumlu düşünmeli yaptıkları her işte pozitif davranmalıdır. Ancak böyle davranan kimseler yaptıkları bu işte ustaca yaklaşabilirler. Su falında amaç kişinin dileklerini ve içinden geçen duygularını baktığı bardak çerisinde görebilmesidir.

Ücretsiz Su Falına Nasıl Bakılır

Ücretsiz su falı nasıl bakılır; bilinen en zor fal türü olup bu fala bakan kimseler  bir ayet veya esma hadimi ve hüddam yoluyla bakarlar. Su falında bakan kimsenin kalbinin temiz olması, inancına bağımlı olması gerekir. Su falı bakımında öncelikle her hangi bir bardak ya da tasa fala bakacak kişi aracılığıyla su doldurulur. Her falda olduğu gibi öncelikle niyet edilir, Bakılan falda ortamın ışıktan seslerden ve gürültüden uzak mum ışığı ortamında olup suyun içindeki simgeler ayrıntılı şekilde çözülmeye çalışılır. Su falına herkes bakamaz su falı bakmak isteyenlerin bu fal bakımı için iyi bir zattan el almaları gereklidir

 Su Falı Bak Online ve Ücretsiz

Su falı bak ( online ve ücretsiz ); Ücretsiz fal bakma dünyasına hoş geldiniz. Sizler için uğraşlar verilerek hazırlamış olduğumuz bu sitemizde Fal çeşitlerini ve özelliklerini ayrıntılı şekilde görebilir. Her türlü soru ve aklınıza takılan simgeleri sitemiz aracılıyla açıklayıcı şekilde öğrenebilirsiniz. Bakılan su falı ve diğer fal türlerinin eğlence amacını güttüğünü ileriyi görmenin hurafe ve günahtan öteye gitmediğini bilmeli bu tarz inançlara bağlı kalmamayı bilmeliyiz.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Emine Kul dedi ki:

    Hocam su falı nasıl bakılır inanın çok merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

    1. admin dedi ki:

      Merhaba Emine hanım su falı bilinen en zor fal türü olup bu fala bakan kimseler bir ayet veya esma hadimi ve hüddam yoluyla bakarlar. Su falında bakan kimsenin kalbinin temiz olması, inancına bağımlı olması gerekir. Su falı bakımında öncelikle her hangi bir bardak ya da tasa fala bakacak kişi aracılığıyla su doldurulur. Her falda olduğu gibi öncelikle niyet edilir, Bakılan falda ortamın ışıktan seslerden ve gürültüden uzak mum ışığı ortamında olup suyun içindeki simgeler ayrıntılı şekilde çözülmeye çalışılır. Su falına herkes bakamaz su falı bakmak isteyenlerin bu fal bakımı için iyi bir zattan el almaları gereklidir