Gerçek Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum kesin tutarmı?

Gerçek Aşk büyüsü ile bağlama büyüsü yaparak sevdiğim kişiyi evliliğini bağlamak istiyorum. Bu konuyla ilgili “MEDYUM SÜLEYMAN HOCA” ulaştım bana gerçek aşk büyüsü hakkında çok kapsamlı bilgi verdi. Gerçek Aşk büyüleri ile eşinizi, ayrılmış olan sözlü veya nişanlı çiftleri 7 Cemi endamıyla aşk ve muhabbet ile bağlama.Bu işlemlerin büyü değilde dualı vefkler ve tılsım atlar hazırlanarak yapıldığını sevdiğinin kişi kendine evlilik babında  bağlamak için kişiler arasında müvekkil kılınmış er vahları davet edip evlilik yıldızlarının bağlanması gerektiğine ve bu şekilde yapılacak bir işlemin günaha girmeden ve bir ömür huzurlu muhabbetli bir evlilik olacağını anlattı.Bu şekilde Medyum Süleyman Hoca ile çalışmaya başladık ve hocamıza binlerce kez şükürler olsun ki sevdiğim kişi ile şuan nişanlıyız ve çok yakında evleneceğiz dilerim ki bu şekilde hayırlı istekleri olan kişilerin Medyum Süleyman Hocamızdan yardım  alarak ve günaha girmeden sevdikleri kişileri kendilerine bağlatmaları dır.Medyum Süleyman Hocanın doğru bir insan olduğuna zaten ilk konuşmamızda evli kişilere işlem yapmadığını söyleyince anlamıştım.Hoca efendi yaptığı aşk büyüleri ile bir takım çalışmaların adaplara göre dualar ile de yapıldığı ve bu konuda büyüye baş vurmaya gerek kalmadığı ve kişileri 3 kuruş para için bile bile günaha sokan insanların olduğunu ve her şeyin para olmadığını anlatmıştı gerçekte zaten bu şekilde olmalıdır.Eğer sevdiğiniz bir kişiyi kendinize bağlayacaksanız bunu günaha girmeden Allah’a şirk koşmadan ve dinimizden ayrılmadan yaptırmamız bizler için en önemli durumlardan birisidir. Medyum Süleyman Hoca ile sohbet eden herkes onun sesinden ve alacağı muhabbetli konuşmasından doğru yerde doğru kişiye işlem yaptırdığını anlayacaktır. Türkiye’nin her yerinde tanınmış bir hoca olan Süleyman Hoca bu güne kadar yaptığı bir çok işlemden sonuç almış ve hakkında da hiç bir şikayet olmayan tek medyum dur.

baglama-kapak

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ve Etkili midir ?

Aşk büyüsü dediğiniz bu işlem aslında dualar ile de yapılmaktadır hatta dua ile yapılan bütün işlemler büyüye nazaran daha etkili ve daha uzun ömürlü olur.Bu tarz hayırlı çalışmaları doğru yerde doğru kişiye yaptırmanız gerekir sadece çünkü çevrede para için bu işi yaparım deyip de yapmayan çok sahtekar medyumum diyen kişilerde bulunmaktadır.Bu sebepten dolayı bu tarz konularda en etkili çalışması olan Türkiye’nin en ünlü medyumu, Süleyman Hoca Aşk büyüsü” için yardım almanız gerekmektedir.Medyum Süleyman hoca bu güne kadar yaptığı tüm çalışmalarda muvaffak olmuş ve bir çok kişinin hayırlı bir şekilde evlenmesine vesile olmuştur.

En Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü yani bağlama muhabbet celbi diyede bilinen bu işlem ayrılan evli çiftlerin yada sevgililerin tekrar bir araya gelmesi ve aralarındaki muhabbet zincirinin bağlanmasıdır.Bu işlemi yapan  “MEDYUM SÜLEYMAN HOCA” da dualı vefkler ve tılsımlar ile kendisinin hazırladığı özel mürekkep ve malzemeler ile yaptığı çalışmalardan aldığı bu etkilerin ve sizlerinde uygulayacağınız bir takım işlemler ile sevdiğiniz bu kişiyi muhabbet ile size bağlayıp aranızda kırgınlığı ve küslüğü bitirip hayırlı bir şekilde “Aşk büyüsü” ile evlilik yapmanıza vesile olur.

Medyum Süleyman Hoca Kimdir

Medyum Süleyman Hoca havas ve ledün ilmi üstatlarından olup yaptığı tüm çalışmaları büyü değilde dualı vefkler ile gerçekleştiren aynı zamanda gizli ilimler hazinesi adlı kitabı hazırlayan Türkiye’nin en ünlü medyumu ve havas üstadıdır.Yaptığı çalışmalar içinde aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma, büyü bozma, bereket celbi ve dil bağlama işlemleri yer alır fakat bu çalışmalarını büyü değilde dualı vefkler ile yapıp her kişiye’de yapmayan sadece uygun gördüğü kişilere yapan hocalarımızdan birisidir.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Elife Sari dedi ki:

  hayirli cumalar hocam,, benim derdim cok cok buyuk,, yardiminiza cok muhtacim.
  insalah en kisa zamanda size ulasmak istiyorum. sayfanizi bu gun gördum okudum
  bayag yardimci omussunuz,, insallah derdime de care bulursunuz.
  Saygilar.

 2. nrg dedi ki:

  adı nergiz anne adı kiraz baba adı murtaza 20/04/1984

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Nergiz hanım Güzel yüzlüdürler. Akıllı, anlayışlı ve sevimli olup çok çabuk kızar ve yine çok çabuk barışan bir mizaca sahiptirler. Maharetlidirler, İzzeti nefis sahibidirler. Herkese iyi davranırlar. Şaka yapmayı severler bunun için de hiç kimseyle uzun zaman dost olamazlar. İnatçıdırlar. Laflarını sakınmazlar. Yalan söylemezler ve yalan söyleyenleri de sevmezler. Endamları güzeldir. Erkeklerle münasebet kurmayı ve sevişmeyi severler. Çocuğu az olur. Mizacı itibariyle hile ve oyun yapmaya müsaittirler.
   Genç yaşlarında erkeklere çok eziyet ederler. Çok az erkek onların şerrinden kurtulabilir. Kendilerine büyü yapılır. Fakat Allah c.c. in izniyle kurtulurlar. Kadınların şerrinden korkmaları gerekir. Hastalıklarının çoğuna safran sebep olur.
   Eğer Merih in mesut olduğu bir zamanda ve sabahın erken saatlerinde doğmuşlarsa çok zengin olurlar. Merihin uğursuz olduğu bir saatte doğmuşlarsa, çok fakir, müfsit, yalancı ve iftiracı olurlar. Erkekler yüzünden başları beladan kurtulmaz.
   Alış-verişte ve umumiyetle ziraatta talihlidirler. Uğurlu günleri Salı, hayırsız günleri ise pazartesidir. Kapısı doğuya açılan bir evde oturmaları çok hayırlı olur. Çevrelerindekilerle tartışmaktan ve onlara eziyet etmekten çekinmezler. Kendilerini çok beğenirler. Her yerde ve her işte başarılı olmak isterler.
   Son derece cömerttirler. Öğrenme kabiliyetleri çoktur. Erkek tabiatlıdırlar. En büyük mesuliyetleri bile yüklenmekten kaçınmazlar.
   Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.

 3. Tülay dedi ki:

  Adim Tülay, Anne Adi Yüksel Baba Adi Remzi
  Dogum tarihim 10.10.1958

  1. admin dedi ki:

   Merhaba
   Yuıldızname Falı Sonucunuz; (6 -12 Ekim) bu tarihler arası doğan terazi insanı çok sıkı disiplinli ve ahlak timsalidirler. Düşmanlar genelde ona zarar veremezler.Yapacakları işe çabuk karar verirler ve tez canlıdırlar. Kurşuni, yeşil ve kahve tonlarını severler. Kristal ve akik taşlardan hoşlanırlar.Terazi burcu yıldıznamesi hava grubundadır. Bu yüzden de buğday tenli ve esmer tenlidirler. Orta boyda ve minyon olurlar. Zevk ve eğlenceyi sefayı sürmeyi severler. Başlarına kolayca dert açabileceği güzelliğe sahiptirler.Uzun yolculukların sonucunda hastalanabilirler. Kırılgan ve hassas bir yapıya sahiptir. Bulundukları her ortamda saygı ve sevgi görürler. Kafasına koydukları şeyi sonuç ne olursa olsun yaparlar.