Gerçek Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum kesin tutarmı?

Gerçek Aşk büyüsü ile bağlama büyüsü yaparak sevdiğim kişiyi evliliğini bağlamak istiyorum. Bu konuyla ilgili “MEDYUM SÜLEYMAN HOCA” ulaştım bana gerçek aşk büyüsü hakkında çok kapsamlı bilgi verdi. Gerçek Aşk büyüleri ile eşinizi, ayrılmış olan sözlü veya nişanlı çiftleri 7 Cemi endamıyla aşk ve muhabbet ile bağlama.Bu işlemlerin büyü değilde dualı vefkler ve tılsım atlar hazırlanarak yapıldığını sevdiğinin kişi kendine evlilik babında  bağlamak için kişiler arasında müvekkil kılınmış er vahları davet edip evlilik yıldızlarının bağlanması gerektiğine ve bu şekilde yapılacak bir işlemin günaha girmeden ve bir ömür huzurlu muhabbetli bir evlilik olacağını anlattı.Bu şekilde Medyum Süleyman Hoca ile çalışmaya başladık ve hocamıza binlerce kez şükürler olsun ki sevdiğim kişi ile şuan nişanlıyız ve çok yakında evleneceğiz dilerim ki bu şekilde hayırlı istekleri olan kişilerin Medyum Süleyman Hocamızdan yardım  alarak ve günaha girmeden sevdikleri kişileri kendilerine bağlatmaları dır.Medyum Süleyman Hocanın doğru bir insan olduğuna zaten ilk konuşmamızda evli kişilere işlem yapmadığını söyleyince anlamıştım.Hoca efendi yaptığı aşk büyüleri ile bir takım çalışmaların adaplara göre dualar ile de yapıldığı ve bu konuda büyüye baş vurmaya gerek kalmadığı ve kişileri 3 kuruş para için bile bile günaha sokan insanların olduğunu ve her şeyin para olmadığını anlatmıştı gerçekte zaten bu şekilde olmalıdır.Eğer sevdiğiniz bir kişiyi kendinize bağlayacaksanız bunu günaha girmeden Allah’a şirk koşmadan ve dinimizden ayrılmadan yaptırmamız bizler için en önemli durumlardan birisidir. Medyum Süleyman Hoca ile sohbet eden herkes onun sesinden ve alacağı muhabbetli konuşmasından doğru yerde doğru kişiye işlem yaptırdığını anlayacaktır. Türkiye’nin her yerinde tanınmış bir hoca olan Süleyman Hoca bu güne kadar yaptığı bir çok işlemden sonuç almış ve hakkında da hiç bir şikayet olmayan tek medyum dur.

baglama-kapak

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ve Etkili midir ?

Aşk büyüsü dediğiniz bu işlem aslında dualar ile de yapılmaktadır hatta dua ile yapılan bütün işlemler büyüye nazaran daha etkili ve daha uzun ömürlü olur.Bu tarz hayırlı çalışmaları doğru yerde doğru kişiye yaptırmanız gerekir sadece çünkü çevrede para için bu işi yaparım deyip de yapmayan çok sahtekar medyumum diyen kişilerde bulunmaktadır.Bu sebepten dolayı bu tarz konularda en etkili çalışması olan Türkiye’nin en ünlü medyumu, Süleyman Hoca Aşk büyüsü” için yardım almanız gerekmektedir.Medyum Süleyman hoca bu güne kadar yaptığı tüm çalışmalarda muvaffak olmuş ve bir çok kişinin hayırlı bir şekilde evlenmesine vesile olmuştur.

En Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü yani bağlama muhabbet celbi diyede bilinen bu işlem ayrılan evli çiftlerin yada sevgililerin tekrar bir araya gelmesi ve aralarındaki muhabbet zincirinin bağlanmasıdır.Bu işlemi yapan  “MEDYUM SÜLEYMAN HOCA” da dualı vefkler ve tılsımlar ile kendisinin hazırladığı özel mürekkep ve malzemeler ile yaptığı çalışmalardan aldığı bu etkilerin ve sizlerinde uygulayacağınız bir takım işlemler ile sevdiğiniz bu kişiyi muhabbet ile size bağlayıp aranızda kırgınlığı ve küslüğü bitirip hayırlı bir şekilde “Aşk büyüsü” ile evlilik yapmanıza vesile olur.

Medyum Süleyman Hoca Kimdir

Medyum Süleyman Hoca havas ve ledün ilmi üstatlarından olup yaptığı tüm çalışmaları büyü değilde dualı vefkler ile gerçekleştiren aynı zamanda gizli ilimler hazinesi adlı kitabı hazırlayan Türkiye’nin en ünlü medyumu ve havas üstadıdır.Yaptığı çalışmalar içinde aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma, büyü bozma, bereket celbi ve dil bağlama işlemleri yer alır fakat bu çalışmalarını büyü değilde dualı vefkler ile yapıp her kişiye’de yapmayan sadece uygun gördüğü kişilere yapan hocalarımızdan birisidir.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Elife Sari dedi ki:

  hayirli cumalar hocam,, benim derdim cok cok buyuk,, yardiminiza cok muhtacim.
  insalah en kisa zamanda size ulasmak istiyorum. sayfanizi bu gun gördum okudum
  bayag yardimci omussunuz,, insallah derdime de care bulursunuz.
  Saygilar.

 2. nrg dedi ki:

  adı nergiz anne adı kiraz baba adı murtaza 20/04/1984

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Nergiz hanım Güzel yüzlüdürler. Akıllı, anlayışlı ve sevimli olup çok çabuk kızar ve yine çok çabuk barışan bir mizaca sahiptirler. Maharetlidirler, İzzeti nefis sahibidirler. Herkese iyi davranırlar. Şaka yapmayı severler bunun için de hiç kimseyle uzun zaman dost olamazlar. İnatçıdırlar. Laflarını sakınmazlar. Yalan söylemezler ve yalan söyleyenleri de sevmezler. Endamları güzeldir. Erkeklerle münasebet kurmayı ve sevişmeyi severler. Çocuğu az olur. Mizacı itibariyle hile ve oyun yapmaya müsaittirler.
   Genç yaşlarında erkeklere çok eziyet ederler. Çok az erkek onların şerrinden kurtulabilir. Kendilerine büyü yapılır. Fakat Allah c.c. in izniyle kurtulurlar. Kadınların şerrinden korkmaları gerekir. Hastalıklarının çoğuna safran sebep olur.
   Eğer Merih in mesut olduğu bir zamanda ve sabahın erken saatlerinde doğmuşlarsa çok zengin olurlar. Merihin uğursuz olduğu bir saatte doğmuşlarsa, çok fakir, müfsit, yalancı ve iftiracı olurlar. Erkekler yüzünden başları beladan kurtulmaz.
   Alış-verişte ve umumiyetle ziraatta talihlidirler. Uğurlu günleri Salı, hayırsız günleri ise pazartesidir. Kapısı doğuya açılan bir evde oturmaları çok hayırlı olur. Çevrelerindekilerle tartışmaktan ve onlara eziyet etmekten çekinmezler. Kendilerini çok beğenirler. Her yerde ve her işte başarılı olmak isterler.
   Son derece cömerttirler. Öğrenme kabiliyetleri çoktur. Erkek tabiatlıdırlar. En büyük mesuliyetleri bile yüklenmekten kaçınmazlar.
   Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.

 3. Tülay dedi ki:

  Adim Tülay, Anne Adi Yüksel Baba Adi Remzi
  Dogum tarihim 10.10.1958

  1. admin dedi ki:

   Merhaba
   Yuıldızname Falı Sonucunuz; (6 -12 Ekim) bu tarihler arası doğan terazi insanı çok sıkı disiplinli ve ahlak timsalidirler. Düşmanlar genelde ona zarar veremezler.Yapacakları işe çabuk karar verirler ve tez canlıdırlar. Kurşuni, yeşil ve kahve tonlarını severler. Kristal ve akik taşlardan hoşlanırlar.Terazi burcu yıldıznamesi hava grubundadır. Bu yüzden de buğday tenli ve esmer tenlidirler. Orta boyda ve minyon olurlar. Zevk ve eğlenceyi sefayı sürmeyi severler. Başlarına kolayca dert açabileceği güzelliğe sahiptirler.Uzun yolculukların sonucunda hastalanabilirler. Kırılgan ve hassas bir yapıya sahiptir. Bulundukları her ortamda saygı ve sevgi görürler. Kafasına koydukları şeyi sonuç ne olursa olsun yaparlar.

 4. feride dedi ki:

  merhaba yıldızname bakabılrsenız cok sevınırım benım adım feride ebru yılmaz 01-06-1982 annemın adı hennane zeynep esımın adı kürşat yılmaz 15-12-1980 anne adı güler sımdıen tesekkur ederım evlılıgımle ılgılı neler gorunuyor merak edıyorum

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Feride Hanım ydızname falı sonucunuz

   Hayatları iyi geçer. Niyet ve hatırları saf olup, gizli kin ve garazda hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Herkesten hürmet görürler. Güler yüzlü olup, düşmanlarına bile dargın olmazlar. Emindirler, emanete ihanet etmezler. Gülmeyi ve eğlenmeyi severler. İyilik ettikleri kimselerden zarar görürler ve dedikodulara maruz kalırlar. Halktan uzaklaşmaları onlar için çok hayırlı olur. Yaşları ilerledikçe rızkları artar ve halleri iyi olur. Karanlık yerlerden sakınmaları iyi olur. Zira cinlerin şerrine uğramalarından endişe edilir.

   Eşiniz Kürşat beyin yıdızname falı sonucu

   Dostlarından çok felaket görürler. Bir sihire uğrarlar fakat bundan kurtulurlar. Çok kazanırlar. Miras yerler fakat ellerinde bir şey kalmaz. Ancak, her işte talihleri yaverdir. Bu vasıfta doğanlar disiplinlidirler. Kendilerine hakim oldukları cihetle herkes tarafından sevilirler. Açık sözlüdürler. Eşlerine sadık olurlar.

   Kırmızı, kahverengi veya siyah renkli elbiseler giyip, topaz veya elmas taş gibi yüzük taşırlarsa; mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Bu vasıfta doğanların sinirleri sağlamdır. İyi bir yazar, bankacı, idareci ve organizatör olabilirler. Ayrıca bunlara benzer mesleklerde de başarılı olabilirler.

   Hayat ve maişeti:

   Hayat ve maişetleri güzeldir. Her yaptıkları işten fayda görürler. Kalpleri temizdir. Bunun için tanıyıp bilmedikleri kişilere de iyilik ederler. Akıbetleri hayırdır.Yaşları ilerledikçe mertebeleri ilerler ve daha da çok iyilik etmeye yönelirler.

   İyi Günler dileriz.

 5. Erkan dedi ki:

  Sayın Hocam Selamlar,
  ücretsiz yaptığınızı ifade ettiğiniz yıldızname bakımı yaptırmak amacıyla aşağıdaki bilgileri yazdım.
  Adım Erkan Anne Adı Menefşe baba adı Arslan
  Doğum tarihi 21/Mayıs/1972
  Şimdiden teşekkürler.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Erkan bey Yıldızname Falı Sonucunuz
   Bu tarihler arasında doğan erkekler hazır cevaptırlar. Kötülüklerden ve kötülerden çekinirler. Fakir ve miskinlere yardım etmeyi severler. Çocuklarından bahtları azdır. 50 yaşından sonra hacca gitme ihtimalleri vardır. Bu tarihte doğanların mükemmel hafızaları vardır. Kendilerini işlerine verirlerse muhakkak muvaffak olurlar. Bilhassa yazar, öğretmen, kitapçı, muhasebeci ve mütercimlik işlerinde muvaffak olurlar. Sarı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya akik taşlı yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar.Hayatları güzel, kazançları boldur. İçleri dışları birdir. Sırlarını sır saklamayı bilmeyenlere söylerler. Layık olmayanlara da iyilik ederler. Akıbetleri hayırdır. Yaşları ilerledikçe rızıkları artar. Şan ve şerefleri yükselir. Herkes tarafından sevilir olurlar. Nimet ve saadet içinde vefat ederler.
   İyi Günler Dileriz…

 6. hasibe dedi ki:

  Merhaba Adim hasibe anne adı ümmü baba adı munur
  Dogum tarihi 22.08.1999
  Yildizname falima bakarmisiniz

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Hasibe Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Mizaçları itibariyle sık sık baş ağrısından şikayet ederler. Göz hastalıklarına da istidatları vardır. Ayrıca kalp ve sırt hastalıkların karşı da korunmalıdırlar. Limonata ve demirhindi şerbeti içmelerinde çok fayda vardır.

   Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İlk kocalarından vefat veya boşanmayla ayrılırlar. Zevk, safa ve eğlenceyi çok severler. İhtiyarlıklarında salah ı hal kesb ederler ve niyet de ederlerse Hacca da giderler.

   Kırmızı, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

   Memur, dişçi, kimyager veya tezgahtar olabilirler. Hayatı güzel geçer, iyi yaşarlar. Kalpleri saf olup , kin , garaz ve husumeti sevmezler. Hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Fevkalade emindirler ve cömerttirler. Eğlenceyi de severler. İyilik ettiklerinden bahtları olmadığı cihetle, halkla sıkı münasebette bulunmaktan kaçınmalarında hayır vardır. Bilhassa, esmer ve kırmızı tenli kadınlardan sakınmalıdırlar. Yaşlandıkça malları artar.

 7. ümmü dedi ki:

  Merhaba adim ümmü anne adi hasibe baba adi nuri
  Dogum tarihi 07.11.1966
  Yildizname falima bakarmisiniz

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ümmü Hanım Yıldızname falı Sonucunuz
   Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar. Çocuklarının çoğu erkek olur.

   Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.

   Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 8. fatma dedi ki:

  Merhaba adim fatma anne adi aysegul baba adi hasan dogum tarihi 26.05.1966
  Yildizname falima bakarmisiniz

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Fatma Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz

   Ev işlerinde maharetlidirler. Alışverişte talihlidirler.Aynı zamanda hazır cevaptırlar. Karınlarında bir alamet veya sezaryen izi gibi bir işaret bulunur. Balgamları çoktur sırt, omuz ve göğüs ağrılarından şikayet ederler. Ara sıra müshil kullanmaktan çok fayda görürler. Mevki sahibi biriyle evlenirler. Yaşlandıkça mal ve kazançları artar. Erkekler çok kıskanır, fakat kadınlar çok severler. Ama, gayet sarışın bir kadından korku vardır. Böylesinden çekinmesi hayırlı olur. Hafızası çok kuvvetlidir. her şeye karşı merakları vardır. Sinirlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Çünkü, sinir hastalarına karşı çok istidatlıdırlar.

   Öğretmen, yazar, muhasebeci, mütercim ve memur olabilirler.

   Kavuniçi, mor, eflatun ve sarı renkli elbiseler giyip, parmaklarında akik veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.Hayatları iyi geçer. Niyet ve hatırları saf olup, gizli kin ve garazda hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Herkesten hürmet görürler. Güler yüzlü olup, düşmanlarına bile dargın olmazlar. Emindirler, emanete ihanet etmezler. Gülmeyi ve eğlenmeyi severler. İyilik ettikleri kimselerden zarar görürler ve dedikodulara maruz kalırlar. Halktan uzaklaşmaları onlar için çok hayırlı olur. Yaşları ilerledikçe rızıkları artar ve halleri iyi olur. Karanlık yerlerden sakınmaları iyi olur. Zira cinlerin şerrine uğramalarından endişe edilir.

 9. Muhammed dedi ki:

  Muhammed yıldız. Hasan 20.10.1981

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba yıldızname sonucunuz:Akıllı, zarif, izzeti nefis sahibi ve çalışkandırlar. Fakat, hiçbir işte sebat etmezler.Kendilerini her gören sever. Genç yaşlarında sık sık hasta olurlar. Ziyneti, bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı ararlar. Demir bir aletle yaralanmak, yanmak, yahut bir hayvan tarafından ısırılmak tehlikesi vardır.
   Güzel olan her şeyi severler. Sahtekarlara karşıdırlar. Onları tam manasıyla anlamak çok zordur. Her türlü eziyet ve meşakkate katlanabilirler. Sıhhatlerinden sık sık endişelenirler. Böbrek ve bel hastalıklarına istidatlıdırlar.
   İş ve ticaret hayatında zekidirler. İyi karar verirlerse hem şan ve şöhret ve hem de zengin olabilirler. Kendilerine uygun bir meslek seçerlerse, hayatta çok başarılı olurlar.Hayatı iyi geçer. İyi yaşarlar. Doğru sözlü olmakla beraber, dargınları barıştırmak maksadıyla yalan söylerler. Herkese sır verir ve iyilik ederler. Yaşları ilerledikçe kadir ve kıymetleri artar. İşleri ve gidişatı iyiye doğru gider. Mertebeleri yükselir. Şöhretleri artar. Orta yaşlarında geçim sıkıntısı çekerlerse de, sonraları ahvalleri iyi olur ve nimet ve rahat içinde vefat ederler. Umumiyetle sakin bir hayatı severler.

 10. yusuf dedi ki:

  Merhaba Hocam,

  hayirli cumalar hocam,, benim derdim cok cok buyuk,, yardiminiza cok muhtacim.
  insalah en kisa zamanda size ulasmak istiyorum. sayfanizi bu gun gördum okudum
  bayag yardimci omussunuz,, insallah derdime de care bulursunuz.
  Saygilar.

  anne adı: dilek ,,, baba adı: aşkın,,, doğum tarihim: 05/11/1986