Rüyada “ Üzerine Fare Atlaması ” Görmek

Üzerine Fare Atlaması
Rüyada üzerine fare atlaması görmek neye delalet eder. Rüyada üzerine fare atlaması görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada üzerine fare atlaması görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Üzerine Fare Atlaması Görmek

Rüyada üzerine fare atlaması görmek; iş hayatınızda ihanete uğramaya, sebepsiz suçlamalara maruz kalmaya, düzeninizin yok olarak saygınlığınızı kaybetmeye yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da sevdiğiniz bir kimseden zarar görmeye, haneye fitne fesatlık katan düşmanın varlığına yorumlanır. İslami rüya alimlerince farklı şekillerde tabir edilen fare sembolü kişinin maddi kayıplar yaşayacağına, başının dertten ve belalardan kurtulamayarak rızk kapılarının kapanacağına, hane içinde sık sık tartışmalara maruz kalarak ayrılıkların yaşanmasına sebep olacak olayların ortasında kalacağına işaret edilir.

Rüyada Üzerine Fare Atladığını Görmek

Rüyada üzerine fare atladığını görmek; bu rüya kişiler için sahte dostluklara, hayatınızda karşınıza çıkan engebeli işlere, maddi ve manevi olarak yükselmenize engel olacak olaylarla karşı karşıya kalmaya işaret edilirken aynı zamanda kişinin rızk kapısının kapanarak helal olmayan yollara başvuracağına, işaret edilir. Rüyada kişinin üzerine fare atladığını görmesi,  akrabalarınıza karşı dikkatli ve temkinli olunması gerektiğine ve akrabalarınızdan gelecek olan maddi ve manevi zararlar olacağına tabir edilir.

Rüyada Üzerine Fare Gelmesi Görmek

Rüyada üzerine fare gelmesi görmek; haneye fesat eden haneyi gözleyen çevrenizde olan düşmanların varlığını işaret eder. Rüyada bir kimsenin üzerine fare gelmesi düşmanın haneye dost görünerek sızdığına rüya sahibinde dikkatli olması için işaret veren bir rüyadır. Bu rüya aynı zaman da yalancı bir akrabaya, hane içinde yaşayacağınız sıkıntılara, hastalıkları ve kötülükleri bir arada yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek; kışkırtıcı bir kadını ifade eder. Rüyada feryat eden bir kadın ev soyan bir hırsızı ifade eder. Diğer rüya yorumlarında rüyada fare görmek rüya sahibine hastalık ve mal kaybının olacağının habercisi olarak verilir. Rüyada fare görmek, malınızda ve mülkünüz de gözü olan kişilerin size yavaş yavaş içinize girerek ve dost görünmeye çalışarak maddi zararlar vereceğine yorumlanır. Rüya sahibinin bu rüyada çevresine dikkat etmesi gerektiği ve çevresinde olan zararlı kişilerden kurtulması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Yavru Fare Görmek

Rüyada yavru fare görmek; rüya sahibinin o yıl içerisinde tanışacağı iffetsiz ve namussuz bir kadın olacağına ve ondan zarar göreceğine işaret eder. Bu rüyanın görmenin manası size ahlaklı görünüp arkanızdan size zarar vermek isteyen kişinin olduğuna yorumlanır. Rüyada yavru fare görmek, ailenizde geçici hatalıklar yaşanacağına işaret eder. İslami rüya alimlerine göre rüyada yavru fare görmek, rüya sahibinin yada evli ise çocuklarının geçireceği hastalıklara veya salgın bir hastalığa yakalanacaklarına yorumlanmıştır. Bazı rüya yorumlarında ise rüyada yavru fare görmek kaybedeceğiniz mala ve mülke kazancınızın azalacağına maddi sıkıntı yaşayacağınıza da delalet eder.

Rüyada Fare Öldürdüğünü Görmek

Rüyada fare öldürdüğünü görmek; kötü bir kadını yener. Rüyasında fareye ok veya taş attığını gören kimse, kötü bir kadım kötüler ya da kötü bir şeye onunla birlikte ilgi gösterir. Rüyasında bir fareyi avladığını gören kimse, bir kadına hile yapar veya onunla bir yerde yatar. Ünlü rüya alimimiz İma-ı Nablusi’ye göre  rüyada fare öldürmek görmek, çok yakın dostlarınızdan gelecek olan zararlara ve menfaatçi arkadaşlıklara yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.