Rüyada “ Acı Çekmek ” Görmek

Acı Çekmek
Rüyada acı çekmek, rüya alimlerimiz bazı yorumları görülen yada hissedilenin aksine yorumlamışlardır.

Rüyada acı çekmek, rüya alimlerimiz bazı yorumları görülen yada hissedilenin aksine yorumlamışlardır. Acı çekmekte kişinin sıkıntı ve zorluk içerisinde geçen zamanlarının son bulacağına, hayatının olumlu anlamda şekil almasına delalet eder. Hayır içeren bir rüya olup, diyanet yorumuna göre rüya sahibinin esenlik ve ferahlığa ermesine, huzur bulacağı ortamlar yaşamasına rivayet edilmiştir.İslami anlamı olarak kötü durum ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, kişide iz bırakan kötü anıların yerini tekrar yaşama sevinci ve mutluluğun alacağını gösterir. Büyük rüya tabircilerinden İmam-ı Nablusi’ye göre, rüyasında acı çektiğini gören kişinin yapacağı işten memnun kalacağına, hayır bulacağı işler yapacağına, dert ve gamdan kurtulmasına vesile olarak bildirmiştir. Rüyada acı çektiğini görmek, müjde olduğu kadar bazı durumlarda kişi için ikaz ve uyarı anlamı da taşımaktadır. Aynı zamanda yakın bir zaman da alınacak güzel bir habere yorumlanmıştır. Rüyada acı görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Acı Çekmek Ne Demek

Rüyada acı çekmek, genel olarak hayır ile yorumlanmış olup, umulmadık anda alınacak sevinçli habere, dert ve sıkıntıların sona ermesine vesiledir. Üzüldüğünüz olayların biteceğine, solan yüzünüzde tekrar güller açacağına delalet eder. Ayrıca iş ve özel yaşama dair kısmet ve nasibe kavuşmaya, aile içi tartışmaların keyfiyete ve huzura bırakmasına tabir edilir. Rüyada ellerin acıdığını görmek, ev ve iş yaşamına dair bolluğun artmasına, bereketli günlerin habercisidir. Vücutta oluşan bir yaradan dolayı acı hissettiğini duymak, hasta için şifaya, borçlu için borcunu ödeyecek kolaylık bulmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Acı Hissetmek

Rüyada acı hissetmek, düş sahibi için son zamanlarda iş ve özel yaşamına dair alacağı kararlarda düşünceli davranması gerektiğine tabir edilir. Yakın bir zamanda tanışacağınız kişilere karşı dikkatli olmanız gerektiğine, samimi davranışlara aldanılmaması gerektiğini bildirir.

Rüyada Baş Ağrısı Çekmek

Rüyada baş ağrısı çekmek, acele ve kızgınlık anında söylenen söz ve atılan adımlar yüzünden sorun yaşamaya delalet eder. Yaşanan olaylar karşısında soğukkanlılığın elden bırakılmaması ve sabırsız davranışlardan kaçınılması gerektiğini bildirir.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüyada diş ağrısı çekmek, toplu paraya, bolluğa, rahatlık ve esenlik bulmaya delalet eder. Rüyada diş ağrısı çektiğini gören kişinin yaşamına bereket geleceğine, aile içinden destek ve yardım göreceği yakınlarına rivayet edilmiştir.

Rüyada Acı Çekip Ağlamak

Rüyada acı çekip ağlamak, mutluluk bulmaya, büyük neşe duyacağınız haberler almaya tabir edilir. İş yaşamında kariyer sahibi olmaya, yapılan işlerde şan ve şöhret sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Acı Çeken Birini Görmek

Rüyada acı çeken birini görmek, tanınan birini acı çekerken görmek, bu kişinin yaşadığı sıkıntıların son bulacağına rivayet edilmiştir. Tanımadığınız birini bu hal üzerine görmek, tabirin kendiniz için yorumlanacağını gösterir.

Rüyada Vücudunda Yara Görmek

Rüyada vücudunda yara görmek, hatalı bir iş yapmaya, sonradan büyük pişmanlık duyulacak bir işe kalkışmaya tabir edilir. Uyarı anlamı taşıyan bu rüya hatada ısrarcı olunmaması gerektiğine, böyle devam edilir ise zarar göreceğinize yorumlanır. Rüyada kalp acısı çekmek, geçmiş anıların tekrar canlanmasına, duygusal yakınlık beslenen biri ile yolların kesişmesine rivayet edilir. Duygusal acı çekmek, hassas ve kırılgan yapıda olduğunuza, söylenen sözlere gereğinden fazla can sıkmaya yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.