Rüyada “ Akan Su ” Görmek

Akan Su
Rüyada akan su görmek, rahatlamaya, manevi huzura, hayır getiren kazanca delalet eder. Rüyada görülen akan su dert ve sıkıntıların biteceğine, gönül rahatlığına, bitmez görünen sorunların son bulmasına tabir edilir.
Etiketler:

Rüyada akan su görmek, rahatlamaya, manevi huzura, hayır getiren kazanca delalet eder. Rüyada görülen akan su dert ve sıkıntıların biteceğine, gönül rahatlığına, bitmez görünen sorunların son bulmasına tabir edilir. Yaşamın olumlu anlamada düzene girmesine, iş ve hane içi problemlerin yerini mutluluk ve huzurlu günlerin alacağını gösterir. Uzun bir ömre sahip olmak olarak da rivayet olunan bu rüya, kendinize özen gösterdiğiniz sürece büyük sağlık sorunları yaşanmayacağını bildirir. Bazen de verilecek bir kararda aceleci davranılmaması gerektiğine, düşünerek, gerekli hesaplamalar yapılarak adım atılması olarak da yorumlanır. Alimler akan bir su görmeye, zafer elde etmeye, başarılı olmaya yorumlamışlardır. Ayrıca atılacak bir adımda tedbirin elde bırakılmaması ve maddi olarak zarar görülmemesi için yerinde karar verilemesi gerektiği olarak da bildirmişlerdir. Rüyada akan su görmek diyanet yorumlarını makalemizin devamında okuyabilir, rüyalarınızın tabirini isteyebilirsiniz. Rüyada akarsu görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Akan Su Görmek İslami

Rüyada akan su görmek islami anlamına göre, kötülük ve şer olan davranışlardan uzaklaşmaya yorumlanır. Gören kişinin ruhen temizlenmesine, üzerine atılı bir suç yada çirkin bir iftiradan aklanmasına delalet eder. Suların durulacağına, iş ve aile yaşamında ki tartışmaların son bulacağına rivayet edilir. Aynı zamanda borçlu iseniz yeni rızık kapılarına, gelirin artmasına, derin bir nefes almaya yorumlanmıştır.

Rüyada Berrak Akan Su Görmek

Rüyada berrak akan su görmek, nimete, rızka, geniş imkanlara, isteklere Allah’ın izni ile kavuşmaya tabir edilir. Berrak akan su gören kişi, sıkıntılarını üzerinden atar. Ayrıca görülen rüya, gam ve kederin yerini sakinlik ve sükunetin alacağını gösterir. Rüyada yeşillik ve akan su görmek, çocuklar gibi şen olmaya, neşe duymaya, hüzün ve kederden kurtulmaya rivayet olunur.

Rüyada Bulanık Akan Su Görmek

Rüyada bulanık akan su görmek, görünüş olarak can sıkan bir durum gibi gözükse de hayra tabir edilir. Bulanık akan su gören kişi maddi ve manevi yüklerinden kurtulur. Yarınlar adına umut dolu olacağı güzellikler yaşar. Rüyada tarlada akan su görmek, çiftçi için bolluk dolu hasada, ticaret erbabı için kar elde etmeye, iş hayatında çalışan biri için kıdem almaya yorumlanır.

Rüyada Çeşmeden Akan Su Görmek

Rüyada çeşmeden akan su görmek, daimi kazanca, girilen işlerde başarı elde etmeye, geniş imkan sahibi olmaya yorumlanır. Çeşmeden akan su gören kişi, girdiği bir işten beklenmedik şekilde fazla kazanç elde eder.

Rüyada Akan Suya Girmek

Rüyada akan suya girmek, hasta için çektiği ızdırabın son bulmasına, şifaya, mahpus için özgürlüğe tabir edilir. Aynı zamanda aklanmaya, kurtuluşa, islami olarak maneviyata verilen öneme yorumlanmıştır.

Rüyada Yüksekten Akan Su Görmek

Rüyada yüksekten akan su görmek, yakın bir zaman da elde edilecek fırsat ve imkan olarak rivayet edilir. Yüksekten akan su alimler nazarında dost meclislerinde, ilim yuvalarında bulunmaya delalet eder. Rüyada tepeden akan su görmek ise benzer anlamlar içermek ile beraber, ilim elde etmeye, bilgi ve tecrübeye, ihsanda ve iyilikte bulunmaya yorumlanır.

Rüyada Hortumdan Akan Su Görmek

Rüyada hortumdan akan su görmek, rahata, esenliğe, konfor ve zenginliğe işaret eder. Beklenen bir müjde alınacağına, belirlenen bir amaç uğruna çaba göstermeye delalet eder. Rüyada borudan akan su görmek, gösterilen sabıra, çalışmaya, verilen emeğe tabir edilir.

Rüyada Hızlı Akan Su Görmek

Rüyada hızlı akan su görmek, elden kaçan fırsata, pasif kalmaya, yaşanan olayların gerisinde kalındığına delalet eder. Kendinizi geliştirmeniz gerektiğine, başarı isteniyor ise çaba içinde olunması gerektiği olarak yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.