Rüyada “ Ameliyat Olmak ” Görmek

Ameliyat Olmak
Rüyada ameliyat olmak, rüya tabircileri tarafından olumlu yönde tabir edilmiştir.
Etiketler:

Rüyada ameliyat olmak, rüya tabircileri tarafından olumlu yönde tabir edilmiştir. Düş sahibi için bozulan işlerinin düzene girmesine, hasta ise şifa bulmasına, borçlu ise borcunu ödeyecek yeni rızık kapıları bulmaya delalet eder. İşlerin canlanacağına, aile içi sorunların düzeleceği olarak da rivayet edilir. Rüyada ameliyat olduğunu gören kişi, türlü zorluk ve meşakkatlerden sonra rahat ve huzura erer. Alimler nazarında kişinin rüyasında iyileşmek için ameliyat olduğunu görmesi, türlü dert ve tasadan, gamdan kurtulacağı olarak yorumlanmıştır. Aynı zamanda gizlenen bilgilerin ortaya çıkacağına, sırlara vakıf olmaya yorumlanır. Bazen de kişinin uzun bir ömre ve sağlığının sorunsuz olduğunu bildirir. Rüyada ameliyat edilmek ise, gönül sızısına, aşk hayatına, size zarar veren bir şeyi terk etmeye vesiledir. Rüyada ameliyat olduğunu görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Ameliyat Olmak İhya

Rüyada ameliyat olmak ihya yorumuna göre, kişinin yada yakın çevresinden birinin sakladığı sırra yorulur. Gören kişi için sırların ifşa olacağına, gizli kapaklı olan bilgilerin ortaya döküleceğine işaret eder. Rüyada ameliyathane görmek ise, kişinin hayatına önemli ölçüde etki edecek bir kişinin varlığını bildirir. Bu kişinin rüya sahibi hakkında kimsenin bilmediği bilgilere vakıf olduğunu gösterir.

Rüyada Ameliyat Olmak İçin Hazırlanmak

Rüyada ameliyat olmak için hazırlanmak, yakın bir zamanda alınacak güzel bir habere, müjde olarak tabir edilir. Kişinin sıkıntılarını, mali durumunu düzeltecek kişiler ile tanışacağına yada iş edineceğine delalet eder. Rüyada ameliyat olmak için beklemek, heyecan dolu günler yaşadığınıza, umut ile beklenen bir olayın hayrınıza sonuçlar vereceğini gösterir. İmam-ı Nablusi‘ye göre ameliyat olan kişi, yakınlık görmeye, destek bulmaya, tasadan kurtulur demiştir.

Rüyada Karnından Ameliyat Olmak

Rüyada karnından ameliyat olmak, düş sahibinin içinde olanı açığa çıkaracağına işaret eder. Rahatsızlık duyulan bir konuyu açığa çıkarmak olarak da rivayet edilir.

Rüyada Ameliyat Olmaktan Vazgeçmek

Rüyada ameliyat olmaktan vazgeçmek, elde olan fırsatların değerlendirilemeyeceğine, geç kalmaya delalet eder. Gören kişi için vereceği yanlış karara ve iş ve sosyal yaşamda ki düzenin bozulacağına tabir edilir.

Rüyada Ameliyattan Korkmak

Rüyada ameliyattan korkmak, kişinin duyulması halinde zor durumda kalacağı, yaşadığı endişe ve korkuya rivayet edilir. Rüya sahibinin herkesten gizlenen bir bilgiye ulaştığına, bu durumun kişiyi ruhen bunalttığına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.