Rüyada “ Anneanne ” Görmek

Anneanne
Rüyada anneanne görmek, ailenizin size olan düşkünlüğüne, her daim onların desteğinin üzerinizde olduğunu gösterir.
Etiketler:

Rüyada anneanne görmek, ailenizin size olan düşkünlüğüne, her daim onların desteğinin üzerinizde olduğunu gösterir. Görülen bu rüya yakın akraba ilişkilerine, büyüklerinizden her zaman hayır duası aldığınıza, korunup kollanmaya delalet eder. Deyim yerinde ise, ailenizin size gözü gibi baktığına, hatalarınızda dahi yanınızda bulunduklarına işaret eder. Kadın ve erkek için farklı tabirler içermek ile erkek için, aile içinde erkeklerin sözünün üstün tutulduğuna, ataerkil bir aile olmanıza, erkeklerin kızlardan önde olmasına yorulur. Rüyada kadının anneannesini görmesi ise, birine verilen sözün unutulduğuna, yapılacak bir işte size düşen görevi istemeden unutmak olarak da bildirilmiştir. Aynı zamanda ele geçecek bolluğa, nimet ve rızık edinmeye yorumlanır. Bazen de sizi neşe içinde bırakacak haber almaya, sılayı rahim( aile büyüklerine ziyarete) yorumlanmıştır. Konu ile ilgili bizlere ulaşabilirsiniz. Rüyada anne görmek ile ilgili sayfamızı da bakabilirsiniz.

Rüyada Anneanne Görmek Diyanet 

Rüyada anneanne görmek diyanet yorumuna göre, hayır duasına, bolluk ve berekete, köklerine bağlı bir aileye işaret eder. Görülen bu rüya atılan her adımda yakınlarınızdan görülecek desteğe, birliğe tabir edilir. İslami anlamı olarak rüyada görülen anneanne, gönüllerde yer edindiğinize, huy ve davranışlarınız ile yakın çevrenizin size olan düşkünlük ve bağlılıklarına rivayet edilir.

Rüyada Anneanneye Sarılmak

Rüyada anneanneye sarılmak, hoş olmayan sözler sarf etmeye, kızgın bir anda ağızdan çıkacak hatalı sözlere işaret eder. Düş sahibinin sonrası için büyük pişmanlık yaşayacağına, tartıştığı kişiden büyük bir utanç duyacağını gösterir.

Rüyada Anneanne Dede Görmek

Rüyada anneanne dede görmek, eskiye olan özleme, kişinin geçmişine olan bağlılığını gösterir. Aynı zamanda kalabalık ve tanınan bir aile olmaya, bazen de büyüklerinizin sizden hayır duası beklemesi olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Anneanneyle Kavga Etmek

Rüyada anneanneyle kavga etmek, aile içi kırgınlık ve tartışmaların yaşanacağı bir dönem geçirmeye delalet eder. Görülen bu rüya sıkıntı ve size faydası olmayacak olayların yaşanacağını bildirir.

Rüyada Anneanneyle Küsmek

Rüyada anneanneyle küsmek, dik başlı davranışlara, aileye karşı asi olmaya delalet eder. Gördüğünüz bu rüya, girdiğiniz bir işte ailenizin onayını almadığınıza, yapılan eleştirileri göz ardı etmek olarak yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Anneanneyi Görmek

Rüyada ölmüş anneanneyi görmek, ona olan bağlılık ve özleminiz olarak tabir edilir. Aynı zamanda imkanınız var ise, anneanneniz adına hayırda bulunmanızda hayır görülmüştür.

Rüyada Anneanne Evine Gitmek

Rüyada anneanne evine gitmek, akraba ve köklerinize olan bağlılığınız olarak yorumlanır. Yakın çevreniz ile hoş vakitler geçirmeye, doğduğunuz, büyüdüğünüz yerlere olan özlemi belirtir.

Rüyada Anneanne Mezarı Görmek

Rüyada anneanne mezarı görmek, müjde almaya yorumlanmıştır. Sizi ve ailenizi ilgilendiren bir konuda yakın bir zamanda alacağınız hayırlı bir habere işaret eder.

Rüyada Anneannenin Ağladığını Görmek

Rüyada anneannenizin ağladığını görmek, geneli olarak rüyada ağlamak tersine tabirler içerir. Rüyada ağladığını gördüğünüz kişinin gerçek yaşamda sevineceğine, neşe duyacağı güzelliklerin cereyan edeceğini bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.