Rüyada “ Antika Saat ” Görmek

Antika Saat
Rüyada antika saat görmek, hoş yorumlanmamış olup, düş kırıklığına, üzüntü ve kedere, şansızlık yaşamaya delalet eder.
Etiketler:

Rüyada antika saat görmek, hoş yorumlanmamış olup, düş kırıklığına, üzüntü ve kedere, şansızlık yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin iş ve hane yaşantısında üst üste sıkıntılar yaşamasına, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş içerisinde olacağını bildirir. Diyanet yorumuna göre beklenmedik sorunların kişiyi derinden etkilemesine, üzüntü ve kederli günler yaşaması olarak da işaret edilmiştir. Mali açıdan zor bir süreç yaşanacağına, kişinin yakın bildiği dostlarınca yalnız bırakılacağı bir dönem yaşayacağını gösterir. Bu dönemde son derece sabır ve soğukkanlı olmanızda fayda görülmektedir. Huzur dolu günlerin bir süre kaybolmasına, yaşamın bir nada alt üst olabileceği olarak da rivayet edilmiştir. Gören kişi için ikaz olan bu rüya, dara düşmeden önce alınması gereken tedbirleri ve temkinli olunması gerektiğine yorulur. Rüyada antika saat görmek, ile ilgili farklı tabirler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Rüyada saat görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Antika Saat Görmek İslami

Rüyada antika saat görmek islami yorumuna göre, maddi olarak yaşanan kayıpların kişiyi ruhi olarak daraltacağını bildirir. Bazı alimlere göre ise, antika saat, geçişe ve anılarınıza verdiğiniz değere, örf ve ananeye bağlı biri olmaya delalet eder. Gören kişi için yanında bulunan insanların değer ve kıymetini bilmesi gerektiği olarak da rivayet edilmiştir. Aynı zamanda eskiden yaşanmış ve üzeri kapatılan bir konun tekrar gündeme gelebileceğine yorumlanır.

Rüyada Antika Duvar Saati Görmek

Rüyada antika duvar saati görmek, geçmişinize, özlem ve hasret içinde olduğunuz kişilere delalet eder. Geçmişte yaşanan bir olumsuzluğun hala etkisini taşımaya, duygusal olarak ne yapılacağının bilinmediğini gösterir.

Rüyada Kırık Saat Görmek

Rüyada kırık saat görmek, umut ve beklenti içerisinde olunan bir işten hayal kırıklığı ve hüsran yaşanacağını gösterir. Uzun süredir emek ve çaba harcanan bir olayın kötü sonuçlar doğuracağını bildirir.

Rüyada Kırık Duvar Saati Görmek

Rüyada kırık duvar saati görmek, iş veya aile yaşantınızın üstünde dolaşan şansızlığı gösterir. Kişinin hangi adımı atarsa atsın son zamanlarda hep sıkıntı ile karşılaştığına işaret eder. Bu durumun bir süre daha devam edeceğine, fakat sonunda suların durulup, sıkıntıların ortadan kalkacağı olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Guguklu Saat Görmek

Rüyada guguklu saat görmek, yaşamınız içinde bulunup, ağzı boş, sır saklamayı bilmeyen birine işaret eder. Bazen de atılması gereken adımlarda daha disiplinli ve temkinli olunması gerektiğine, zamanın yerinde kullanılması gerektiğini bildirir.

Rüyada Kordonu Kırık Saat Görmek

Rüyada kordonu kırık saat görmek, maddi olarak zarar göreceğiniz bir işe yatırım yapmaya yorulur. Kişinin kendisinden beklenmeyen tavırlar sergilemesine, değer gördüğü kişilerce dışlanabileceği olarak da tabir edilir.

Rüyada Saat Ve Dakika Görmek

Rüyada saat ve dakika görmek, düş sahibinin yaşayış tarzına göre tabir edilir. Gören kişi işini seven, başarılı biri ise, kazanımlarının devam etmesine, zamanın lehine olduğuna yorumlanmıştır. Gören kişi boş heves ve hayaller peşinde biri ise, böyle devam ettiği sürece ileride pişmanlık yaşayacağına rivayet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.