Rüyada “ Balon Almak ” Görmek

Balon Almak
Rüyada balon almak, büyük umutlar ile girilen bir işte, güven duyulan birinden ihanet görmeye, zarara uğratılmaya delalet eder.
Etiketler:

Rüyada balon almak, büyük umutlar ile girilen bir işte, güven duyulan birinden ihanet görmeye, zarara uğratılmaya delalet eder. Yarı yolda bırakılmaya, dost bildiğiniz, çok güvendiğiniz birinin oyun ve tuzağına gelmeye işaret eder. Üzülüp, sıkılmaya, çevrenizdeki insanlara karşı itimat ve güveninizin yıkılacağına rivayet edilir. Kişinin rüyasında para verip balon alması, ihanete uğramaya, hiç ummadığı birinden alacağı maddi ve manevi zarara yorulur. İslam alimlerine göre rüyada balon görmek, size faydası dokunmayacak kişi ve iş peşinde olmak olarak bildirilir. Bu yüzden balon aldığını gören kimse, dost görünümlü düşman sahibi olur, hata ve yanlışa düşer. Gören kişi için uyarı anlamı da olan bu rüya, yüzünüze gülen, sizi tecrübeniz olmayan işler içerisine sokma telaşında olan kişilere dikkat edilmesi gerektiğini bildirir. Rüyada balon almak, ile ilgili rüya tabircilerimizin hazırlamış oldukları makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Balon Almak Diyanet Yorumu

Rüyada balon almak diyanet yorumuna göre, hakarete uğramaya, hiç ummadığınız birinden duyulacak kötü söz ve vereceği sıkıntıya delalet eder. Her daim yanınızda olan, sözüne ve kendisine itimat ettiğiniz biri tarafından kandırılmaya, dolandırılmaya rivayet edilir. Gördüğünüz bu rüya, etkisini uzun bir süre üzerinizden atamayacağınız sorunlar yaşamak olarak da bildirilmiştir.

Rüyada Balon Hediye Almak

Rüyada balon hediye almak, güzel davranış ve sözlerine aldanacağınız birine işaret eder. Asıl amacı elinizde olan mal ve mülke sahip olma düşüncesi taşıyan, güler yüzlü, tatlı dilli fakat sinsi birisi olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Delik Balon Görmek

Rüyada delik balon görmek, büyük umutlar ile girilen bir işten elin boş kalmasına, boşa çaba sarf etmek olarak yorumlanır. Rüya sahibinin iş yaşamında olmadık işler peşinde olmasına, gerçekleşmesi mümkün olmayan hayaller peşinde boşa zaman harcamasına delalet eder.

Rüyada Elinden Balon Uçması

Rüyada elinden balon uçması, uzun süredir hayalini kurduğunuz bir işe eldeki sermayenin harcanacağına yorulur. Fakat deyim yerinde ise evdeki hesabın çarşıdakine uymayacağına, hüsran yaşamaya, eldeki paranın kaybına yorumlanmıştır.

Rüyada Kırmızı Balon Görmek

Rüyada kırmızı balon görmek, diğer balon rüyalarının aksine kırmızı balon, hayra tabir edilir. Aşk hayatının canlanmasına, tanışılan biri sayesinde çok mutlu olmaya, iş hayatında alınan bir iş sayesinde çocuklar gibi şen olmaya yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.