Rüyada “ Çan ” Görmek

Çan
Rüyada çan görmek, inanç zayıflığına, ahiret ve maneviyata olan iman azlığına tabir edilir.
Etiketler:

Rüyada çan görmek, inanç zayıflığına, ahiret ve maneviyata olan iman azlığına tabir edilir. Bir işin gerçeklemesi için aracı yada simsarlık yapan kişiye, bazen çocuk sahibi olan kadına delalet eder. Rüyasında çan gören kişi, toplum içerisinde küçük düşer, rezil olmasına sebebiyet veren huyları ortaya dökülür. Rüyada çan çaldığınızı görmek, asparagas habere, haklılığı bulunmayan, doğru olmayan haber yaymaya tabir edilir. Aynı zamanda dostluk ve arkadaşlık içerisinde olduğunuz kişilerin size fayda değil zarara verdiğini bildirir. İslami anlamı olarak ilahi bir uyarı olarak da anılması gereken bir rüya olup, dünya heves ve gösterişinden uzak durulması gerektiğine, tövbe yoluna gidilmesi olarak da yorumlanır. Münafıklığın ve maddiyata önem veren birine yorulur. Çan görmek bazen de yolculuğa çıkmaya, haber almaya, fayda sağlamayacak ilme ve yakın çevreye yorumlanmıştır. Rüyada çan görmek ile farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Çan Görmek Neye Yorulur

Rüyada çan görmek, şöhret ile gelecek rezilliğe, adınızın kötü söz ile anılmasına delalet eder. Zarar verecek arkadaş olarak da yorumlanır. Rüyada çan sesi duymak diyanet, yapılan işten hayır görmeye, alınan öğüt ve ikazlar ile doğru yolu bulmaya rivayet edilmiştir. Rüyada çan sesi, bazen de kişinin hak yoluna dönmesi ve haramdan uzaklaşması için ikaz anlamı taşır. Bazı alimlere göre ise, müezzin yada bir ulağa yorumlanmıştır. Rüyada çanların çalındığını duymak ise, üzücü bir habere, ölüm haberi alınacağını bildirir.

Rüyada Kilise Çanı Görmek

Rüyada kilise çanı görmek, dinden kopmaya, inancın zayıflığına, kazanç sağlamak adına yalan yemin veren tüccara delalet eder. Gayrimüslim yada kilisede çan çaldığını görmek, gerçeği olmayan haber yaymaya, dedikoduya rivayet edilir. Kilisenin kulesine çıkıp çan çalmak, bilinmesini istemediğiniz bir sırrın ifşa olacağına yorulur. İmam-ı Nablusi’ye göre çan çalmak, yalandan verilen yemine, devlet reisinin bildirdiği habere, savaş ve harp hazırlığına yorumlanır demiştir. Rüyada kilise görmek sayfamızı da ziyaret edilirsiniz.

Rüyada Gece Çan Sesi Duymak

Rüyada gece çan sesi duymak, ölüme, acı bir habere, beklenmeyen misafire, girilen bir işte vakıf olunamayacağını belirtir. Aynı zamanda dini vecibelerin yerine getirilmesinde gevşeklik göstermeye, dünya zevk ve sefasına aldanmak olarak da rivayet edilir.

Rüyada Rüzgar Çanı Görmek

Rüyada rüzgar çanı görmek, tüm endişe ve korkulardan emin olmaya, hayata dair ne istediğini bilmeye işaret eder. Gören kişinin insanlar ile olan diyaloğunu artıracağına, küs olduğu kişilere karşı ön yargılarını yıkacağına tabir edilir. Rüyada hayvan zili yada koyun zili görmek ise, güzel ve sizi mutlu edecek habere rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.