Rüyada “ Cezaevine Girmek ” Görmek

Cezaevine Girmek
Rüyada cezaevine girmek, rüya tabircileri tarafından farklı anlamlar ile tabir edilmiştir. Gören kişi için uzun ömre nail olmasına, dara düşmeye, özleme yorulur

Rüyada cezaevine girmek, rüya tabircileri tarafından farklı anlamlar ile tabir edilmiştir. Gören kişi için uzun ömre nail olmaya, görüşmediği dostları ile bir araya gelmeye rivayet edilir. Farklı anlamlar taşıyan bu rüya bazen de kişinin maddi ve manevi anlamda zorluklar ile karşılaşacağına delalet eder. Ebu Said El Vaiz’e göre rüyasında hapse giren kişinin, işlerinde bozulma yaşanır. Yıllardır görmediği kişiler ile aynı ortamda bulunur. İslami anlamı olarak düş sahibinin dara düşmesine, gam ve keder yaşayacağı durumlar ile karşılaşacağı olarak da yorumlanır. İş ve özel yaşamınıza dair engeller ile karşılaşmaya, yaşanacak sıkıntıya, gözden düşmeye işaret eder. Rüya sahibi için rüyanın tam anlamı ile yorumlanabilmesi için kişinin yaşamı ve rüyanın geneli önem arz etmektedir. Aynı zaman da mali olarak düşülen sıkıntı ve umutsuzluğa, aile içi tartışmaların kişiyi üzeceğine yorumlanmıştır. Diyanet ve ihya tabircilerine göre ise, kötülükten uzak durmaya, zorluk ve meşakkatten sonra gelen kolaylığı gösterir. Rüyada cezaevine girmek ile farkı alimlerin yorumu için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Cezaevine Girmek Ne Demek

Rüyada cezaevine girmek, hoş yorumlanmayıp, ne yapacağını bilmez bir durumda olmaya, çaresizlik yaşamaya delalet eder. Aynı zamanda huzursuzluk yaşanacağına, hiç istenmediği halde zor koşullar yaşamaya rivayet edilmiştir. Rüyada cezaevine girdiğini görmek, bazen de yaşam koşullarına, sağlık ve sıhhatin dikkat edildiği sürece bozulmayacağına, uzun ömür yaşamaya yorumlanmıştır.

Rüyada Cezaevi Ziyaretine Gitmek

Rüyada cezaevi ziyaretine gitmek, aileden uzaklaşmaya, dost ve sevdikleriniz ile aranıza girecek mesafeye delalet eder. İş yada farklı nedenlerden kaynaklı yer değiştirmeye, elinizde olmayan nedenlerden dolayı mekan değişikliği yapılacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek, fiziki ve uhrevi olarak dara düşmeye, moral bozukluğuna delalet eder. Rüyada hapishane gören kişi, ticaret ile uğraşırsa borçlanmaya, devlet erkanında görevli biri ise, gözden düşme ve iftira olarak gösterilir.

Rüyada Hapishaneye Girmek

Rüyada hapishaneye girmek, gerçekleşecek olumsuzluklara, gelişen olaylara müdahale edilemeyeceğine işaret eder. Sıkıntı içinde geçen günlere, yakın bir arkadaştan görülecek üzüntüye yorumlanır. Rüyada hapishaneye girdiğini görmek, İmam-ı Caferi’ ye göre, bunalmaya, yapılan hatalar yüzünden toplum nezdinde küçük düşmeye, vefaya, hasret gidermeye yorulur.

Rüyada Birinin Cezaevine Girdiğini Görmek

Rüyada birinin cezaevine girdiğini görmek, yapılan hatalı birlikteliğe, iş yaşamında yanlış kişiler ile ortaklık kurmaya delalet eder. Bilmediğiniz bir işe yönelmeye, maddi anlamda büyük kayıplar yaşamak olarak da bildirilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.