Rüyada “ Çiçek Tohumu ” Görmek

Çiçek Tohumu
Rüyada çiçek tohumu görmek, ümitle istenen bir iş yada gelişmeye, bunun için yapılan çabaya işaret eder.
Etiketler:

Rüyada çiçek tohumu görmek, ümitle istenen bir iş yada gelişmeye, bunun için yapılan çabaya işaret eder. Görülen bu rüya hayal ve istekleriniz için belli bir süre ve sabır göstermeniz gerektiğine delalet eder. Kişi rüyasında çiçek yetiştirmek için çiçek tohumu veya çiçek soğanı ektiğini görmesi, hayırlı bir işe başlamaya, başarıya yavaş yavaş ulaşmasına yorulur. Düş sahibinin ektiği tohumların büyüdüğünü yahut çimlendiğini görmesi, yakın bir zaman içerisinde duaların gerçekleşeceğine, isteklerine ulaşacağına rivayet edilmiştir. Rüyada çiçek soğanı görmek, ömrünüzün uzun ve bereketli olmasına, bozulan işlerin tekrar düzene girmesine yorumlanır. Rüyada çiçek görmek ise, üzerinizde ki hüzün ve kederin kaybolacağına, yaşama dair yeniden umutlanmaya tabir edilir. Aynı zamanda aşk hayatınızda gelişmeler olacağına, tanışılacak birine, hayırlı bir birlikteliğe yorumlanmıştır. Rüyada çiçek tohumu görmek ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Çiçek Tohumu Görmek İslami

Rüyada çiçek tohumu görmek, islami yorumuna göre, özlem ile beklenene kavuşmaya, hasretlerin sona ereceğine yorulur. İslam alimlerinde Ebu Said El Vaiz’e göre, rüyada çiçek tohumu gören kişi, kendisine fayda sağlayacak bir işe girişir, demiştir. Diyanet yorumuna göre ilim sahibi kişilerden feyizlenmeye, itibara, halk içerisinde sözü geçen biri olmak olarak da rivayet edilir.

Rüyada Çimlenmiş Çiçek Tohumu Görmek

Rüyada çimlenmiş çiçek tohumu görmek, düş sahibinin uzun uğraş ve emekler vererek elde edeceği güzellik olarak tabir edilir. Kişinin büyük gayret ve çabalarının karşılığını alma vakti geldiğine, maddi ve manevi anlamda isteklerinin hasıl olacağına yorumlanmıştır. Rüyada yeşil tohum görmek, iş yaşamında kazancın bereketlenmesine, yüzün gülmesine, bolluğa nail olmaya rivayet edilir.

Rüyada Suya Tohum Ekmek

Rüyada suya tohum ekmek, olmadık işler peşinde koşmaya, umut edilen bir işte hayal kırıklığı yaşanacağını bildirir. Rüyada suya tohum ektiğini gören kişi, yaşamı toz pembe zannederek, elindekileri tecrübe ve bilgisi olmadığı işlere yatırıp, zarar eder. Rüyada patates tohumu görmek, beklenmedik yerlerden gelecek kazanca, rızkın genişlemesine, zenginliğe yorulur.

Rüyada Fasulye Tohumu Görmek

Rüyada fasulye tohumu görmek, başınızın dik ve mağrur olacağına delalet eder. Gören kişi için hayatını kimseye boyun eğmeden ve dürüstçe yaşayacağına tabir edilir. Rüyada süpürge tohumu görmek, çıkmazlar yaşamaya,işlerin bir süre bozulacağına, üzüntü ve kedere yorumlanır. Rüyada çay tohumu görmek ise, moralin en üst seviyede olmasına, sıkıntıların biteceğini belirtir. Çay tohumu ektiğini gören kişi, toplum içerisinde büyük bir yer edinir. Ayrıca maddi olarak güç sahibi olur.

Rüyada Tohum Görmek

Rüyada tohum görmek, şans ve kısmet açıklığına, yeni kazanç kapılarına, girilen işlerde karlı kazançlara yorulur. Düş sahibinin yakın bir süreç içerisinde yöneleceği işin kendisine büyük paralar kazandıracağına yorumlanır. Lüks ve konforlu bir yaşamın sizi beklediğini bildirir. Rüyada tohum ekmek, hem aile hemde iş yaşamında kişinin elde edeceği başarılara rivayet edilir. Tohum eken kişi gelecek adına yatırım yapar, ayrıca helal lokma ve alın teri ile kazanacağı servete tabir edilir. Rüyada tohum almak ve toplamak, sahip olduklarınıza, fayda sağlayacak bilgiye, değer görecek eşya olarak bildirilmiştir.

 

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.