Rüyada “ Değerli Taş ” Görmek

Değerli Taş
Rüyada değerli taş görmek, çoğu kişinin sahip olmayacağı tarzda bir hayata kavuşmaya, maddi olarak büyük kazanımlara işaret eder.
Etiketler:

Rüyada değerli taş görmek, çoğu kişinin sahip olmayacağı tarzda bir hayata kavuşmaya, maddi olarak büyük kazanımlara işaret eder. Şans ve bereketin açılmasına, girilen her işte kat ve kat kazanmaya, güzelliklerle dolu yarınların habercisi olarak delalet eder. Değerli taş gören kişi, gördüğü taşın taşıdığı değeri ve mahiyetine görede anlamlara açık yorumlanmıştır. Bekar birinin değerli taş görmesi, takdir ve tebrik edilmeye, başarılar ile dolu bir kariyere, karlı kazançlar sağlayacak ortaklıklara tabir edilir. Ayrıca çok hoş ve asil biri ile hayatı birleştirmeye, lüks içinde yaşamaya yorulur. Evli kimseler için ise, hem aile hemde ticari anlamda esenliğe, huzur ve konforlu bir yaşam sürmek olarak da rivayet edilmiştir. Şan ve şöhret kazanmaya, tanınan bir olmaya, çevrenizdekilerden saygı ve itibar göreceğinizi gösterir. Rüyada değerli taş görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilir, rüyalarınızın tabirini yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Rüyada taş görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Değerli Taş Görmek Diyanet

Rüyada değerli taş görmek diyanet yorumuna göre, rahmet ve bereketli günlerin yaşanacağına, kıskanılan ve örnek gösterilen bir olmaya delalet eder. Herkesin sahip olmak istediği bir hayatınız olacağına, deyim yerinde ise yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda olacağını bildirir. Rüyada görülen değerli taş, ele geçecek fırsat ve imkanlar olarak da bildirilmiştir. İslami anlamı olarak ise, manevi makam ve rütbeye, ilim sahibi olmaya, yön veren kişilere yorulur.

Rüyada Elmas Görmek

Rüyada elmas görmek, hoş görü ve temiz bir ahlaka sahip olmaya, doğru yol üzerine olduğunuza yorumlanır. Rüyada görülen elmas, aynı zamanda salih ameller işlemeye, kul hakkı yemeden, alın teri dökerek elde edilecek servete, hac vazifesinin yerine getirilmesine tabir edilir. Bekar biri için, huzuru ve mutluluğu bulacağınız kişiye aşık olmaya, evliliğe yorulur. Evli biri için bu rüya, hanede ki sevgi ve muhabbetin daim olmasına, kırgın kalplerin onarılmasına, eşlerin bir birine karşı beslediği aşka ve merhamete rivayet edilir. Kendisinden hayır görülecek kız çocuğuna rivayet olunur.

Rüyada Zümrüt Görmek

Rüyada zümrüt görmek, makbul olmaya, her iki cihanda da kurtuluş ehlinden olmak olarak yorulur. Rüyada zümrüt gören kişi, yaptığı hayır ve yardımların karşılığını kat ve kat fazlası olarak rahmet göreceğine yorumlanır.

Rüyada Yakut Görmek

Rüyada yakut görmek, alınacak sevinçli bir habere,neşe içinde olmaya, mal ve mülke, bolca dünyalığa yorumlanır. Yakut gören kişinin, bahtı açık kısmeti daim olur. Yakut taşlı yüzük kız evlada, gebe kalmaya delalet eder.

Rüyada Pırlanta Görmek

Rüyada pırlanta görmek, sağlıklı bir ömür sürmeye, geçim derdinden uzaklaşmaya, maddi akara sahip olmaya delalet eder. Pırlanta gören kişi yaşamın her alanında şanslı ve kısmetli olur. Bazen de yakalanan fırsatların yerinde kullanılmasına, insanlar tarafından beğenilmeye delalet eder. Aynı zamanda uzun süredir kafanızda olan, geri dönüşü büyük kazanımlar sağlayacak bir projeyi hayata geçirmeye yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.