Rüyada “ Dişinin Kanadığını ” Görmek

Dişinin Kanadığını
Rüyada dişinin kanadığını görmek, düş sahibinin gözünde büyüttüğü, imkansız gibi görünen işlerin, aslında ufak sorunlar olduğunu bildirir.
Etiketler:

Rüyada dişinin kanadığını görmek, düş sahibinin gözünde büyüttüğü, imkansız gibi görünen işlerin, aslında ufak sorunlar olduğunu bildirir. Gören kişi için deyim yerinde ise, dağ gibi gördüğü, çözümsüz olayların aslında üstesinden kolaylık ile gelebileceği sıkıntıları gösterir. Kişi için uyarı anlamı taşıyan bu rüya, çabuk pes edilmemesi gerektiği olarak da tabir edilir. Bu rüyayı görenlerin kendisine olan inancını kazanması gerektiğine, uğraş verdiği müddetçe problemlerin üstesinden geleceğine delalet eder. Rüyada diş görmek, aile eşrafına, eşe ve yakın akrabalara tabir edilmiştir. Bu yüzdendir ki imam-ı nablusi’ye rüyada diş kanaması görmek, yakın çevreden görülecek ihanet olarak da rivayet edilmiştir. Ünlü islam alimlerinden İbn-i Kesir’e göre, zorluk ve meşakkat ile beraber gelecek rahatlık ve afiyet olarak da yorumlanmıştır. Ayrıca aileden birine isabet edecek geçici bela ve musibet olarak da yorumlanır. Rüyada diş kanadığını görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Dişinin Kanadığını Görmek Ne Demektir

Rüyada dişinin kanadığını görmek, iş ve özel yaşamınızda hiç beklenmeyen kişilerden görülecek sıkıntıya tabir edilir. Bu kişinin düş sahibinin beraber iş yaptığı ortağı yada ailesinden biri olmasına yorulur. Gören kişinin bu olaydan üzülüp, sızlanacağına fakat bu durumun uzun süreli olmayacağına rivayet edilmiştir. Dişin kanadığını görmek, alimler nazarın da dert ve üzüntünün peşine gelecek olan sevince yorumlanmıştır.

Rüyada Diş Çıkıp Kanaması

Rüyada diş çıkıp kanaması görmek, ailesinden yahut iş çevresinden zarar gören kişinin, bu süreci en az zarar ile atlatacağını gösterir. Zararın telafi edileceğine, aile içinde zor durumda olan birine yapılacak desteğe tabir edilir. Rüyada azı dişin çıkması ve kanaması demek, rüya sahibi ile arasının bozuk olduğu aile büyüklerine yorulur. Anne yada baba ile olan sorunların tatlıya bağlanacağı olarak da yorumlanır.

Rüyada Dişin Kanaması Ve Kırılması

Rüyada dişin kanaması ve kırılması görmek, telafisi olmayan tartışma ve kırgınlıklara yorulur. Düş sahibini aile fertlerinden biri ile yapacağı kavga sonucu kopmaların yaşanacağı olarak da tabir edilmiştir. Rüyada diş kanaması ve sallanması görmek, gereksiz tartışmalar ile kalbi kırılan yada kalp kıran rüya sahibinin kararsızlık içinde olduğunu bildirir. Aynı zamanda küslüklerin sona erebileceğine, alttan alınması yada özür dilenmesi sonucu aile fertleri arasında ki kırgınlıkların son bulacağına delalet eder.

Rüyada Diş Kanaması İhya Yorumu

Rüyada diş kanaması ihya yorumuna göre, görülen dişler yakın akrabaya tabir edilmiştir. Azı dişleri, hangi soya mensup olunduğuna, ön dişler amca yada babaya, alt dişler anne tarafından yakın akrabayı gösterir. Kişi rüyasında dişlerin döküldüğünü görür ise, aileden birinin kaybına yorulur. Rüyada ön diş çıkması, baba yada amcanın başına isabet edecek hastalık olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Dişin Yerinden Çıkması

Rüyada dişin yerinden çıkması, temsil ettiği aile çevresinden birinin başına gelecek sıkıntıyı bildirir. Gördüğünüz bu rüya hangi dişin çıktığını görür iseniz, bu kişinin maddi ve manevi zarara uğrayacağın işaret olunur. Rüyada dişinin koptuğunu görmek, üzücü habere, kavga ve ayrılıklara, duygusal boşluğa rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.