Rüyada “ Eski Karısını Görmek ” Görmek

Eski Karısını Görmek
Rüyada eski karısını görmek neye delalet eder. Rüyada eski karısını görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada eski karısını görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Eski Karısını Görmek

Rüyada eski karısını görmek; görülen rüyanın aksine kişinin hayatının düzen de olup şansının yaver gideceğine, yaptığı işlerde başarılı olarak kısa zaman da yükselişe ereceğine, ailesi ve sevdiklerinin desteği ve azmi sayesinde hayatının her köşesinde sevdikleriyle birlik ve beraberlik içinde yaşayarak saadetini sürdürecektir. Rüyada eski karısını görmek, aynı zamanda kişinin beklediği habere ulaşarak müjdeye ereceğine, kırgınlık güttüğü sevdikleriyle bir araya gelerek barış düzenleyeceğine, iş amaçlı kısa süreli seyahatler düzenleyerek boşlukta bıraktığı çalışmalarına kaldığı yerden devam edeceğine yorumlanır. Ünlü rüya alimlerimizce tabir edilen bu rüya kısaca bolluğa, berekete, şans kapılarınızın açılarak hanenize huzurun ve bereketin yükselmesine işaret edilir.

Rüyada Eski Karısını Ölmüş Olarak Görmek

Rüyada eski karısını ölmüş olarak görmek; rüyayı gören kimsenin beklenmedik müjdeli bir haber alarak kısa zaman da maddi sıkıntılarından kurtulacağına, hayır sahibi kimseden göreceği destek sayesinde şansızlığını gidererek iş hayatında ulaşmak istediği başarıyı elde edeceğine yorumlanırken kişinin gerçek hayattaki eski eşini ya da bir yakınını ölmüş olarak görmesi kişi için hayra vesile edip onun ömrünü uzatması olarak yorumlanır. Rüyada eski eşini ölmüş olarak görmek, başka bir değişle gönül kapılarını aralamaya, huzura ermeye, maddiyattan uzak manevi hayatın güzelliğine erip hayatı ona göre benimsemeye işaret edilir.

Rüyada Eski Karısını Hamile Olarak Görmek

Rüyada eski karısını hamile olarak görmek; rüyayı gören kimsenin ayrıldığı kişiden maddi ve manevi anlamda bir takım beklentilerinin olup çıkar peşinde koşacağına, elinden gelen her türlü kötülüğü ve alçaklığı yaparak kişiye zarar vereceğine, fesat bir kişiliğe sahip olan rüya sahibinin kişinin yararına sebep olacak her türlü güzellikleri engelleyerek mutsuz olmasına vesile olacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Eşiyle Barıştığını Görmek

Rüyada eski eşiyle barıştığını görmek; kişinin hayatında yaşadığı bazı olumsuz olaylardan kurtularak kendisini düzene sokacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek kısa zaman da maddi anlamda zenginleşeceğine, hanesine huzursuzluk katan kötü niyetli insanlardan arınarak sevdiklerini kötü niyetli insanlardan arındıracağına yorumlanır.  Rüyasında eski eşiyle barıştığını gören kimseler küslük güttükleri, yakınınında olmasında huzursuzluk duydukları kimselerle bir araya gelerek onlarla olan kırgınlıklarını sona erdirir içerisinde beslediği kırgınlıkları sona erdirir.

Rüyada Eski Eşini Görmek

Rüyada eski eşini görmek; rüyayı gören kimsenin hayatının değiştirecek bir takım olaylara şahit olacağına, eski dostlarıyla bir araya gelerek geçmişteki hatıraları tazeleyeceğine, ailesiyle yaşadığı kırgınlıklardan dolayı evinden taşınarak farklı bir mekanda ikametgah edeceğine, beklenmedik bir yerden gelecek olan müjdeli haberle hayatını bir anda değiştirerek kazançlı bir çok işe yatırım yapacağına yorumlanır. Rüyasında eski nişanlısını gören bir kimse geçmişinden ders alarak hayatını ona göre şekillendirir hata yapmaktan kaçınarak yaptığı işlerde mantık çerçevesinde ince eleyip sık dokuyarak yapar

Rüyada Eski Karısını Görmenin Psikolojik Anlamı 

Rüyada eski eşini görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren eski eşini görmek  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Eski eşini sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada eski eşini ya da karısını görmek, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirmeye, size karşı zarar vermek isteyen kötü niyetli insanlardan korunarak hanenizi güçlendirmeye , yakın zaman da sevdiğiniz bir kimseden maddi ve manevi anlamda destek görmeye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. ramazan dedi ki:

    rumda boşandığım karımla aynı yatakta atıyoruz. ve benim elimi tutuyor. sikıca sonra ailesini göruyorum eski yaşadımız. evde sohmet ediyoruz sonra eski karımla lavobaya gidiyoruz. bana döndüğünde suratı başka surat tanıyamadım. saçlar uzun.