Rüyada “ Göğe ” Görmek

Göğe
Rüyada göğe çıkmak islami rüyada tabirlerine göre rüyasında göğe çıkan kişi izzeti mertebeye yükseleceğinin işareti olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Göğe Çıkmak İslami

Rüyada göğe çıkmak islami; Rüyada tabirlerine göre rüyasında göğe çıkan kişi izzeti mertebeye yükseleceğinin işareti olarak yorumlanmıştır. Rüyasında göğe çıkan kişi yaşadığı meşakkatli dönemlerin biteceğine ve verdiği uğraşlar neticesinde istediği makam ve mertebeye kavuşacağına delalet eder. Rüya alimlerine göre rüyada göğe çıktığını gören kişi kısa zaman içerisinde şan, şöhret ve paraya kavuşup yaşadıkları maddi ve manevi sıkıntıların geride kalacağına dair yorum yapmışlardır.

Rüyada göğe çıkmak imamı nablusi yorumu; Rüyada göğe çıkmak makam, mevki, şan şöhret ve halk arasında muteber olmaya delalet eder demiştir. Rüya sahiplerinin yaşadıkları sıkıntılardan ve verdikleri uğraşlardan sonun da hayırlı bir şekilde meyvesini alacağına yorumlamıştır.

Rüyada arşa yükselmek; dünyalık ve nefsi yaşadıklarınızdan vazgeçip manevi hayatınıza dönüp hak yolunda hizmetler yapmanıza işaret eder.

Rüyada Göğe Yükselmek

Rüyada göğe yükselmek; rüyasında göğe yükselen kişi yani gök yüzüne yükselen kişi yaşadığı bir çok sıkıntıların artık geride kaldığı ve rahat bir nefes alacağı yeni bir döneme başlayacağının habercisi olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde şan şöhret ve para elde edeceğine de işaret eder.

Rüyada Göğe Yükselen Birini Görmek

Rüyada göğe yükselen birini görmek; çevrenizde yada iş hayatınızdaki kişilerin azimli çalışmalardan olaya alacağı mükafata yada mevkiye sizlerin nail olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Göğe Çıktığını Görmek

Rüyada göğe çıktığını görmek yaşadığınız sıkıntıların geride kaldığına çekilen çile ve zahmetin son bulduğuna ve bu yolda vermiş olduğunuz mücadelede makama ve mevkiye kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada Göğe Çekilmek

Rüyada göğe çekilmek dünya hayatında izlediğiniz yol ile doğru yolda olduğunuza ve kimsenin hakkına göz dikmediğiniz ihtiyaç sahibi kimselere yardım edeceğinize işaret eder.

Rüyada Ölüp Göğe Çıkmak

Rüyada ölüp göğe çıkmak dünya hayatında nefsi duygularda vazgeçip hak yolunda ilerlemeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada ölüp göğe çıktığını görmek Allah yolunda, hak yolunda hizmetlerde bulunacağınıza ve halk arasında sevilen sayılan övgü ve dua alan kişi olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Uçakla Göğe Çıkmak

Rüyada uçakla göğe çıkmak uzun bir süredir uğraş ve emek verdiği zahmetini çektiği bir işin olacağına ve  olmasına  hızla makam sahibi olmaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.