Rüyada “ Güvercin Sürüsü ” Görmek

Güvercin Sürüsü
Rüyada güvercin sürüsü görmek, sıkıntı yaşadığınız anlarda çevrenizdeki vefalı arkadaşların olacağını bildirir.
Etiketler:

Rüyada güvercin sürüsü görmek, sıkıntı yaşadığınız anlarda çevrenizdeki vefalı arkadaşların olacağını bildirir. Alimler rüyada görülen güvercini, anlayışlı bir eş, vefakar dost, zor günde yanınızda bulunacak kişiler olarak tabir etmişlerdir. Rüyada görülen güvercin sürüleri, iş yada aile yaşantınıza dair var olan sorunları, yakın dostlarınız sayesinde atlatmaya delalet eder. Aynı zamanda güzel ve hayırlı ortalıklar yapmaya, kazançlı işler içinde olmaya, varlık ve zenginlik olarak rivayet edilir. Görülen bu rüyanın diyanet yorumuna göre, sevdikleriniz ile beraber olmaya, özlem ve hasret içinde olduğunuz kişiler ile buluşmaya yorumlanır. İslami anlamı olarak, girilen her işte, yakınlarınızdan görülecek destek ve takdir edilmeye yorumlanmıştır. Hayırlı bir rüya olmak ile beraber, salih işler yapmaya, dost meclislerinde bulunmaya, bazen de üst üste alınacak güzel haberler olarak bildirilmiştir. Rüyada güvercin sürüsü görmek, ile ilgili farklı tabirleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Rüyada güvercin görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek Nedir

Rüyada güvercin sürüsü görmek, bol kazanca, şans ve kısmetin açılmasına, sevilen ve takdir edilen biri olmaya delalet eder. Bazen de küslüklerin son bulmasına, barışa, özlem duygusunun son bulması olarak da rivayet edilmiştir. İmam-ı Nablusi’ye göre rüyada güvercin sürüsü görmek, misafire, itibara, evlat sahibi olmaya, uzaktan gelecek hayırlı haber olarak tabir etmiştir.

Rüyada Güvercinler Görmek

Rüyada güvercinler görmek, gelecek adına kaygı ve endişelerin son bulmasına, evli olanlar için çok çocuk sahibi olmaya delalet eder. Ayrıca iş yaşamında kırılan cesaretin yerine gelmesine, risk alınarak karlı işler elde etmek olarak da bildirilir. Bazen de beklenmedik bir anda gelecek hayırlı bir havadisin keyfinizi yerine getireceğini gösterir.

Rüyada Güvercin Yumurtası Görmek

Rüyada güvercin yumurtası görmek, görülen yumurta sayısınca imkan ve fırsat elde etmek olarak rivayet edilir. Görülen bu rüya, hayırlı sonuçlar görmeye, isteklerin bir bir gerçekleşmesine tabir edilir. Güvercin yavrusu, yarınlar adına her daim umut içinde olunması gerektiğine işaret eder. Rüyada gri güvercin görmek, Allah’ın bahşettiği nimetlerden gönlünce faydalanmaya, rahmet ve berekete nail olmaya yorumlanır. Rüyada evinden güvercin uçtuğunu görmek, eşler arsı sıkıntıya, ayrılık ve kavgaya yorulur. Rüyada güvercin almak, güzel ve neşe verecek habere delalet eder. Rüyada güvercine silah atmak, hoş olmayan sözlere, haksız yere bir kadına iftira atmaya yorumlanmıştır. Başa güvercin konması, talihe, sevinç yaşanacak güzelliklere rivayet edilir.

Rüyada Güvercin Tutmak

Rüyada güvercin tutmak, evli için hane içi mutluluğa, evlat sahibi olmaya, aile saadetine, eşler arası sevgi ve muhabbete delalet eder. Rüyada güvercin öldürmek ise, şer işlerin başa gelmesine, kötü sonuçların gerçekleşeceğini bildirir. Aynı şekilde güvercin kaçırmak ve satmakta alimler nezdinde hoş olmayan sorunlara, bela ve musibetlere yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.