Rüyada “ Hastane ” Görmek

Hastane
Rüyada hastane görmek, alimler nazarında hayra yorumlanmamıştır. Gören kişi için bir takım sıkıntıların varlığını bildirir.
Etiketler:

Rüyada hastane görmek, alimler nazarında hayra yorumlanmamıştır. Gören kişi için bir takım sıkıntıların varlığını bildirir. hastane gören kişinin, işleri bozulur, var olan düzeni sekteye uğrar. Bir çok anlam barındırmak ile beraber, hasta için hastalığının bir süre devam etmesine, sağlam kişi için rahatsızlanmasına işaret eder. Zengin için mal ve sağlık kaybına, fakir için durumunun bir süre daha böyle devam etmesine delalet eder. Rüyada hastaneye girmek, günahların kefaretini, çekilen sıkıntıların günahlarınızın affına mazhar olacağını gösterir. Rüyada kişinin kendini hastaneye girerken görmesi, yüksek manevi mertebeye, rahmete nail olmaya yorulur. Hastanede verilen yemekten yediğini görmek, hastalanmaya, sağlığın kaybına yorumlanır. Rüyada temiz bir hastane görmek, toplumun refahına, düzen ve rahatlığa tabir edilir. Pis hastane görmek, düzenin bozulmasına, halkın sıkıntı içinde olmasına, hayat pahalılığına yorumlanmıştır. Rüyada hastane görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Hastane Görmek Diyanet 

Rüyada hastane görmek diyanet yorumuna göre, islam alimlerinden Cafer-i Sadık’ göre, hakime, sağlığa, şifa bulmaya, akıl ve bedeni rahatsızlığa ve şehitlik mertebesine yorumlamıştır. Görülen bu rüya, uzun süreli hasta için şifa yada vefat edeceğine, hastane içine girmek, Hakkın merhametine mahzar olmaya, günahların affı olarak rivayet edilmiştir. İslami yorumu olarak, içinde yaşanılan halk olarak tabir edilmiştir. Bakımlı ve sağlıklı hastalar görmek, toplumun yaşantısından memnun olmasına, kötü ve sağlıksız görmek, halkın şikayet etmesine yorumlanmıştır.

Rüyada Hasta Görmek

Rüyada hasta görmek, görülen hastaların sağlık durumlarına göre tabir edilmiştir. Hastayı iyi görmek, memleket ehlinin durumunun düzeleceğine, toplumda rahatlık ve refaha işaret eder. Kötü durumda görülen hastalar, kaosa, halkın ruhi ve fiziki olarak zor şartlar altında olduğunu gösterir. Kişinin kendini akıl hastaları içinde görmesi, suçlanmaya, hapse girmeye rivayet edilir.

Rüyada Hastane Ziyaret Etmek

Rüyada hastane ziyaret etmek, hasta adam üzüntü ve tasaya, gam ve keder olarak yorumlanır. Hasta ziyaret etmek, sıkıntıların define, hüzün ve gönül yorgunluğundan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Hastane Koridoru Görmek

Rüyada hastane koridoru görmek, üst üste gelen musibetlere, endişe ve korku dolu günler yaşamaya yorumlanır. Düş sahibinin sıkıntılar içinde olacağına, fakat bu durumdan kurtulmanın çabası içinde olmasına tabir edilir.

Rüyada Hastane Temizlemek

Rüyada hastane temizlemek, hayır işlerine, fedakarlık ve salih amellere tabir edilir. Kişinin Allah rızasını kazanma adına insanlara faydalı işler içinde olmasına rivayet olunur.

Rüyada Hastane Odası Görmek

Rüyada hastane odası görmek, iki anlam taşımak ile beraber, temiz ve aydınlık hastane odası, yaşamınız üzerinde menfaatinize işlerin gerçekleşmesine yorulur. Görünüş itibari ile kirli, havasız ve karanlık hastane odası görmek, manevi sıkıntılara, daralmaya, vicdani rahatsızlık çekmeye delalet eder.

Rüyada Hastanede Çalıştığını Görmek

Rüyada hastanede çalıştığını görmek, kişinin alın teri,bileğinin hakkıyla geçimini sağlamasına yorumlanır. Düş sahibinin ağır şartlar altında kendi ve ailesinin geçimi için büyük uğraşlar verdiğine delalet eder.

Rüyada Hastane Ve Doktor Görmek

Rüyada hastane ve doktor görmek, rüya sahibinin her anlamda rahatlığa, şifaya, zorluklardan kurtulacağını bildirir. Kötü olan gidişatın bitmesine, kısa bir zaman içinde kişinin yaşamını düzene oturacağını gösterir.

Rüyada Hastanede Tedavi Olduğunu Görmek

Rüyada hastanede tedavi olduğunu görmek, müjdeye, zindeliğe, afiyette olmaya yorulur. Görülen bu rüya üzerinizde olan sorunların giderek bitmesine, derin bir nefes almaya, şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada Hastane Bahçesi Görmek

Rüyada hastane bahçesi görmek, tüm olumsuzlukların yerini huzur, sükunet ve rahatlığa bırakacağına yorumlanır. Çektiğiniz acı ve ızdırabın Allah’ın izni ile son bulması olarak da rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.