Rüyada “ İki Başlı Yılan ” Görmek

İki Başlı Yılan
Rüyada iki başlı yılan görmek; farklı düşmanlarınızın olduğuna fakat ikisinin de amacının aynı olduğunu gösterir. Rüyada yılan görmek islami yorumu

Rüyada İki Başlı Yılan Görmek

Rüyada iki başlı yılan görmek; farklı düşmanlarınızın olduğuna fakat ikisinin de amacının aynı olduğunu gösterir.Rüyada iki başlı yılan görmek size zarar vermek isteyen bu kişilerin iki ayrı koldan saldırarak zarar vereceğine tabir edilir. Rüyada iki başlı yılan görmek, hayatınıza yönelik aldığınız kararlarda çelişkiye düşerek yanlış kararlar vereceğinize işaret eder. Rüya sahibi attığı adımlarda hesapsız hareket ederek kendinizi ve ailenizi zor duruma sokacağını gösterir.Rüyada yılan görmek, Aynı zamanda çıktığınız yolda bir çok engelle savaşarak üstün duruma gelmeye delalet edilir. Rüyada çift başlı yılan görmek, rüyayı gören kimseler için çok büyük düşmanın varlığına haberdar eder.Bu rüya hanenizde yaşanacak olan kötülüğe ve şeytanın vesveselerine boyun eğmiş birini gösterir.Bu düşman dini inancından yoksun hayatını kötülüklerden ibret kılan fesat ve sadece kötülük odaklı düşünen kişiye işaret eder.

Rüyada İki Başı Yılan Öldürmek

Rüyada iki başlı yılan öldürmek; hayatınızı zora sokacak, mutsuz olmanıza sebep verecek, sizi her türlü pisliğe ve kötülüğe iterek sizin zarar görmenizden mutluluk duyacak kötü niyetli kimselerin amaçlarına ulaşmasına engel olarak kendinizi ve ailenizi yaşadığınız sıkıntı ve zorluklardan koruyacağınıza, attığınız her adımın sizin için hayır getirmesi için dua edip yaşadığınız tüm kötülüklere rağmen Allah’a olan bağlılığınızı ve inancınızı kaybetmemenizi delalet edilir.

Rüyada İki Başlı Yılan Sokması

Rüyada iki başlı yılan sokması; sizi bekleyen zorlu hayata, maddi ve manevi zorlukların yanı sıra hane içi yaşanacak tartışmalara, aldığınız kararlarda istenmeyen hatalara yer vererek zor duruma düşmeye, hesapsızca yaptığınız harcamalardan dolayı maddi zorluğa düşerek tartışmaların ortasında kalmaya yorumlanır. Rüyada iki başlı yılan sokması görmek, aynı zaman da sevdiğiniz bir kimseyi kaybetmeye, üzüntüye, rızk kapısının kapanarak her alanda başarısızlık yaşamaya tabir edilir.

Rüyada İki Başlı Yeşil Yılan Görmek

Rüyada iki başlı yeşil yılan görmek; kötü kimselerle geçinmeyi, husumet ve düşmanlığı gizli tutarak, düşmanı idare etmeyi ifade eder. Rüyasında iki başlı yeşil yılan gören kimseler başına gelebilecek kötülüklerine bildiği halde hem kendisini hemde ailesini risk sokacak hatalar yapar, eline geçecek fırsatları değerlendiremeyerek hayatı akışına bırakmayı tercih eder. Rüyada iki başlı yeşil yılan görmek, diğer yılan sembollerinde olduğu gibi kişi için olumsuzluğa sembol edildiği gibi bu rüya aynı zaman da düşmanlarınızın çokluğuna, çıkmazlara düşmeye, hayatınızın her köşesinin başarısızlıkla sonuçlanması olarak ifade edilir.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek; İslami rüya tabirlerinde Çoğunlukla iki farklı ve karşıt imgeyi de içinde barındırdığı düşünülen yılan, bu nedenle, iki farklı doğrultuda değerlendirilir. Bunlardan biri, yıkımın ve kötülüğün; diğeri de, yaşamın ve yenilenmenin, gençleşmenin simgesi olduğu doğrultusundadır.Rüyada yılan görmek içgüdüsel doğamızı, dolayısıyla da sahip olduğumuz potansiyel enerjiyi simgeler. Dolayısıyla, rüyada görülen yılanın olumlu ya da olumsuz işaret olarak değerlendirilmesi, bütünüyle bizim kendi gücümüzü denetim altına alma yeteneğimize bağlıdır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Selim ak dedi ki:

    İyi günler hayirli cumalar rüyamda iki başlı yılanın saldırısına ugruyorum elimde kesici alet var yılanın basını kesmeye çalışıyordum yilana aleti her vurduğum da yılan bi şekilde kurtulup bana doğru yaklaşıyor du anlamı nedir sizce

    1. admin dedi ki:

      İyi günler selim bey rüyada iki başlı yılan görmek, farklı düşmanlarınızın olduğuna fakat ikisinin de amacının aynı olduğunu gösterir.Rüyada iki başlı yılan görmek size zarar vermek isteyen bu kişilerin iki ayrı koldan saldırarak zarar vereceğine tabir edilir. Rüyada iki başlı yılan görmek, hayatınıza yönelik aldığınız kararlarda çelişkiye düşerek yanlış kararlar vereceğinize işaret eder. Rüya sahibi attığı adımlarda hesapsız hareket ederek kendinizi ve ailenizi zor duruma sokacağını gösterir. Rüyada iki başlı yılan sokması; sizi bekleyen zorlu hayata, maddi ve manevi zorlukların yanı sıra hane içi yaşanacak tartışmalara, aldığınız kararlarda istenmeyen hatalara yer vererek zor duruma düşmeye, hesapsızca yaptığınız harcamalardan dolayı maddi zorluğa düşerek tartışmaların ortasında kalmaya yorumlanır.