Rüyada “ Kanlı Elbise Giymek ” Görmek

Kanlı Elbise Giymek
Rüyada kanlı elbise giymek, gönül kırgınlığına, kalbin hüzünlenmesine, üzüntü ve kedere işaret eder. Düş sahibinin gücünün yetmediği, bir şey yapamadığı olaylar karşısında düştüğü zorluğa, mahsunlaşmasına delalet eder.
Etiketler:

Rüyada kanlı elbise giymek, gönül kırgınlığına, kalbin hüzünlenmesine, üzüntü ve kedere işaret eder. Düş sahibinin gücünün yetmediği, bir şey yapamadığı olaylar karşısında düştüğü zorluğa, mahsunlaşmasına delalet eder. Gören kişi için ruhi olarak can sıkıntısına, gönül verdiği kişiden gördüğü cefaya, aşk yaşamında ki git geller yaşandığına yorulur. Rüyada görülen kanlı elbise, sevilene gönül koymaya, kalp kırgınlığına, yaşanılan uhrevi buhranlara tabir edilir. Aynı zamanda iradesi dışında gelişen olayların kişiye yüklediği sorumluluklara, zorluk ve sıkıntılara yorumlanır. Rüya sahibinin zorlu bir süreç yaşayacağına, uzun süre etkisinden kurtulamayacağını bildirir. İslami anlamına göre isteyerek başlanılan bir işten zahmet görmeye, pişmanlık duymaya, beklentilerin karşılanamadığını gösterir. Bazen de kişinin içine kapanık biri olmasına, kendi dünyasında yaşadığına, olumlu yada olumsuz olarak duygularını açığa vuramadığına yorumlanmıştır. Rüyada kanlı elbise giydiğini görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kanlı Elbise Giymek Nedir

Rüyada kanlı elbise giymek, İmam-ı Nablusi‘ye göre, sevgi ile bağlı olunan şeylerden zarar görmeye, incinmeye, kırılıp, hüzünlenmek olarak yorumlanmıştır. Gören kişi için olayların bir süre devam edeceğine, bu süreçte üzülüp, dertleneceğine, deyim yerinde ise kan kusacağına delalet eder. Bilinmesi gerekenin kişinin bu süreçte mümkün derece metaneti elinden bırakmaması gerektiği olarak da bildirilmiştir.

Rüyada Kanlı Beyaz Elbise Görmek

Rüyada kanlı beyaz elbise görmek, mutluluğa gölge düşmesine yaşanılacak zorluğa, mateme ve üzüntüye işaret eder. Rüyada kanlı beyaz elbise giymek, önünüze çıkan engellere, yalan ve iftiraya maruz kalmaya delalet eder. Bazı alimlere göre ise rüyada görülen kan rüyanın anlamını bozarak, sıkıntıların tez zamanda atlatılacağı görüşünü bildirmişlerdir.

Rüyada Kanlı Gelinlik Görmek

Rüyada kanlı gelinlik görmek, beklenen mutluluğu bulamamaya, istenmeyen bir evliliğe, eziyet çekmeye işaret eder. Rüyada kanlı gelinlik giydiğini gören kişi, sevmediği kişiyle evlenir. Aile baskısı ve çaresizlikten kurtulma isteği olarak da tabir edilir.

Rüyada Elbise Görmek

Rüyada elbise görmek, maddi imkanların fazlalaşacağına, sosyal hayatın canlanmasına işaret eder. yeni kazanç kapıları ve dostlar edinmeye, kalabalık çevreye, yaşamı seven biri olmaya delalet eder. Yarınlara pozitif bakmaya, dış görünüşe verilen önem olarak da rivayet edilmiştir. Temiz elbise görmek, bolluk ve yeniliğe, eski elbise, düşkünlük ve sıkıntıya yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.