Rüyada “ Kara Yılan ” Görmek

Kara Yılan
Rüyada kara yılan görmek neye delalet eder. Rüyada kara yılan görmek İslami anlamı nedir? Rüyada kara yılan diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Kara Yılan Görmek 

Rüyada kara yılan görmek: düşmanlarınızın karanlık düşünceler içinde olduğu ve sinsi planlar yaparak size zarar vereceğine tabir edilir. Rüyada kara yılan görmek, kişinin güç kudret sahibi olup gözünü daldan budaktan sakınmayan cesaret sahibi kimse olduğuna, riskli bir çok işlere girerek başarması güç zorluklar göğüsler geldiğine, ailesine ve sevdiklerine bağlılığı, ihtiyaç sahibi bir çok kimselere yaptığı yardımlar sayesinde gönül kapılarını araladığına iş hayatında başarısının yanı sıra mertliği ve dürüstlüğüylede her zaman örnek tutulduğuna işaret edilir.

Rüyada Kara Yılan Sokması Görmek 

Rüyada kara yılan tarafından sokulduğunu görmek: yılan tabirlerinde olduğu gibi sembolde kötülüğe işaret eder. Kişinin çevresindeki kötü niyetli insanlara karşısında her zamankinden daha fazla dikkatli davranması gerektiğine, iş hayatında duygulara yer vermeyip mantık çerçevesinde hareket etmesine, yaptığı işlerde plancı davranmasına yorumlanır.

Rüyada Kara Yılan Isırması Görmek 

Rüyada kara yılan tarafından ısırıldığını görmek: ilerleyen zamanlarda maddi ve manevi zararlar yaşayacağınıza ve bu sıkıntıların çevrenizdeki dostlarınızdan geleceğine yorumlanır. Çevrenizde size karşı dost görünerek iş hayatınızda başarısız olmanızı ve kariyerinizi kaybetmenize isteyen düşmanlara delalet eder. Bazı rüya alimlerine göre de bu rüya savurganlık olarak bilinir. Yani rüyada yılan ısırması görmek, gereksiz yere yapacağınız alışverişleriniz de ilerleyen zamanlarınızda sizi maddi zorluklara ve sıkıntılara sokacağına da tabir edilmiştir.

Rüyada Kara Yılan Öldürmek Görmek 

Rüyada kara yılan öldürdüğünü görmek:  rüya sahibinin düşmanına karşı galip geldiği ve onun verebileceği zararlardan arındığını delalet eder. Rüyada yılan öldürmek, malında mülkünde gözü olan kimselerin hem dünyevi hayatta hem manevi hayatta size zarar veremeyeceği gördüğünüz bu rüyada yılanı öldürerek size müjdelenmiştir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek 

Rüyada siyah yılan görmek: yılan tabirlerinde olduğu gibi sembolde kötülüğe işaret eder. Kişinin çevresindeki kötü niyetli insanlara karşısında her zamankinden daha fazla dikkatli davranması gerektiğine, iş hayatında duygulara yer vermeyip mantık çerçevesinde hareket etmesine, yaptığı işlerde plancı davranmasına yorumlanır.

Rüyada Siyah Yılan Tutmak Görmek 

Rüyada siyah yılan tuttuğunu görmek: rüyasında elleriyle yılan tuttuğunu gören kimse bilerek ve isteyerek başını ağrıtacak suçlamalara maruz kalacak, çevresindeki insanlara karşı istenmeyen davranışlar sergileyerek onların zarar görmesine vesile olacak, tehlike içeren riskli bir çok iş girerek kendisini ve ailesini zor duruma sokacaktır. Bu rüya gerçek anlamıyla kişinin elini yanan ateşe sokması olarak ta tabir edilir.

Rüyada Siyah Yılan Beslemek Görmek 

Rüyada siyah yılan beslediğini görmek: rüya sahibinin yanlış kurduğu arkadaşlıklara sembol edip kişinin iyi niyetli oluşundan dolayı sürekli zararlar görüp insanlara karşısında dürüstlüğünü kaybedeceğine, kendisinde bir parça gibi gördüğü ailesinin içine soktuğu, tum derdini gönül rahatlığıyla paylaştığım yakın bir arkadaşında zarar görerek elimdeki tüm maddi maneviyata varlığını kaybedeceğine yorumlanır. Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada yılan beslediğini görmek, kendi eliinizle düşman yaratmaya, kendi kuyunuzu kazmaya, şeytanın yaverlerine boyun eğmemeye işarettir der.

Rüyada Zehirli Kara Yılan Görmek 

Rüyada zehirli kara yılan görmek: bir yılanın, kendisini zehirleyerek vücudunun şiştiğini gören kimsenin bir düşmanı olur ve kendisine istemediği bir şey yapılır. Bu rüya kişinin olur olmaz sorunlarla karşı karşıya kalıp çevresindeki insanlardan doğacak olan zarara, kötü niyetli insanların suçlamalarına maruz kalmaya, hane içinde düzenin yok olmasına işaret olarak gösterilir.

Rüyada Yılan Görmek 

Rüyada yılan görmek: rüya tabirlerinde çoğunlukla iki farklı ve karşıt imgeyi de içinde barındırdığı düşünülen yılan, bu nedenle, iki farklı doğrultuda değerlendirilir. Bunlardan biri, yıkımın ve kötülüğün; diğeri de, yaşamın ve yenilenmenin, gençleşmenin simgesi olduğu doğrultusundadır. İç güdüsel doğamızı, dolayısıyla da sahip olduğumuz potansiyel enerjiyi simgeler. Dolayısıyla, rüyada görülen yılanın olumlu ya da olumsuz işaret olarak değerlendirilmesi, bütünüyle bizim kendi gücümüzü denetim altına alma yeteneğimize bağlıdır. Eğer bu gücü dizginleyebilir ve yararımıza kullanabilirsek, yılan olumlu gelişmelerin habercisi sayılabilir. Eğer bunda başarısız olur ve kendi gücümüzün esiri haline gelirsek, yılan karşılaşacağımız olumsuz sonuçların habercisidir.

Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek 

Rüyada çok sayıda yılan görmek: düşmanlarınızın birden fazla olduğu fakat bunların size zarar veremeyeceğine yorumlanır. Rüyada etrafınızda yılan görmek ve rüyada etrafınızı yılanların sardığını görmek akrabalarınızın yada yakın dostlarınızın size düşmanlık ettiğine yorumlanır.

Rüyada Yılandan Korkmak Görmek 

Rüyada yılandan korktuğunu görmek: rüya sahibinin düşmanı ile yüzleşeceği ve düşmanının kalabalık ve güçlü bir şekilde karşınıza çıkacağına yorumlanır. Rüyada yılandan kaçmak, dost görülen düşmanlarınızın kim olduğunu öğreneceğinize de delalet eder.

Rüyada Yılan Kovalaması Görmek 

Rüyada yılan kovalaması görmek: rüya sahibinin bilincinde olduğu düşmanlarının varlığı ve bu kişilerden kurtulma isteği olduğuna yorumlanır. Görülen bu rüya düşmanların şerrinden ve zararlarından men edileceğinize işaret eder.

Rüyada Kara Yılan Görmenin Psikolojik Anlamı 

Rüyada kara yılan görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren kara yılan rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Kara yılan sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.