Rüyada “ Kuş Sevmek ” Görmek

Kuş Sevmek
Rüyada kuş sevmek, alimler nazarında salih rüyalardan kabul görülmüş olup, hayra ve güzelliklere mazhar olmak olarak bildirilmiştir.

Rüyada kuş sevmek, alimler nazarında salih rüyalardan kabul görülmüş olup, hayra ve güzelliklere mazhar olmak olarak bildirilmiştir. Gören kişi için dünya yaşamı ve nimetlerinin fazlalaşmasına, istenilen mevki ve makama sahip olmaya delalet eder. Bozuk giden düzenin toparlanacağına, hiç beklenmedik şekilde olayların lehinize sonuçlanacağının müjdecisi olarak bildirilir. Yaşanılan çevrede güzel bir isim ile anılmaya, yapılan işlerden güzel ve helal kazançlar elde edileceğine yorulur. İş ve aile yaşamında huzur ve sükunete ulaşmaya, gönlünüzce bir yaşamın anahtarını elde etmek olarak da tabir edilir. Rüyasında kuş sevdiğini gören kişinin yakın bir zamanda sevinç duyacağı bir haber alacağına, yaşamının olumlu anlamda yön değiştireceğine rivayet edilir. Bazı tabirciler de kısmende olsa koyu renk kuş sevmenin sıkıntı getireceği görüşünü yormuşlardır. Rüyanızın açık bir tabir ile yorumlanabilmesi için rüyanızın genelini hatırlayabilmeniz önem arz etmektedir. Rüyada kuş sevmek ile ilgili farklı görüşler için makalemizin devamını okuyabilir, Rüyada kuş görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Kuş Sevmek Ne Demek

Rüyada kuş sevmek, geneli ile alınacak hayırlı haber ve kazancın habercisi olmuştur. Rüyada siyah yada kahverengi kuş sevdiğini gören kişinin üzücü, sevimli ve canlı renklerde kuş sevmek ise, güzel havadis olarak yorumlanır.  Diyanet tabirine göre kuş, uzun süredir beklenen bir haberin size ulaşacağına, istenilen olayların cereyan edeceğini bildirir. İslami yorumlara göre ise, nasibin peşinde olmaya, terfi etmeye, yürütülen işte makamın yükselmesine vesiledir. Aynı zamanda kendisinde hayır görülen eşe, sıcak ve huzurlu bir yuvaya tabir olunur.

Rüyada Yavru Kuş Sevmek

Rüyada yavru kuş sevmek, güzel günlerin yakın olduğuna, bekar için mutlu olacağı birlikteliğin yakın olduğuna işaret eder. Evli kişiler için bebek müjdesine, girişilen bir işin canlanıp, büyük kazançlar getireceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Beyaz Kuş Sevmek

Rüyada beyaz kuş sevmek, uzun süredir peşinde olunan bir işin gerçekleşeceğine, nasip elde etmeye, yeni rızık kapılarına delalet eder. Ayrıca gam ve kederden kurtularak, rahata esenliğe ulaşmaya, mahpus için özgürlüğe rivayet edilir.

Rüyada Mavi Kuş Sevmek

Rüyada mavi kuş sevmek, kuruntu ve size sıkıntı veren şeyleri terk etmeye, yaşamınıza anlam katacak işler içerisinde olacağınızı gösterir. Görülen bu rüya, hayır kapılarını aralamaya, neşenize beşe katacak, yapmaktan zevk alacağınız işlere yöneleceğinize tabir edilir.

Rüyada Renkli Kuş Sevmek

Rüyada renkli kuş sevmek, hayalini kurduğunuz bir iş veya olayı hayata geçirmeye yorumlanır. Görülen bu rüya, geçmişin kötü anılarını silmeye, sadece gelecek odaklı ve mutlu olma yolunda emek vermeye delalet eder.

Rüyada Kuş Yakalamak

Rüyada kuş yakalamak, ele geçen fırsat ve imkanların yerinde kullanılacağına tabir edilir. Bu sayede kısa zamanda yıldızınızın parlamasına, çevre tarafında parmak ile gösterilecek biri olmaya delalet eder. Aynı zamanda nasip ve rızık kapılarının genişlemesi olarak da alimlerce yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.