Rüyada “ Medyuma Gitmek ” Görmek

Medyuma Gitmek
Rüyada medyuma gitmek, ikilemde olmaya, karasızlık yaşamaya, yaşanan bir olay karşısında ne yapacağını bilmez durumda olmaya delalet eder.
Etiketler:

Rüyada medyuma gitmek, ikilemde olmaya, karasızlık yaşamaya, yaşanan bir olay karşısında ne yapacağını bilmez durumda olmaya delalet eder. Düş sahibinin bir yol göstericiye, yön veren birine ihtiyacı olduğunu bildirir. Gördüğünüz bu rüya iş yada aile yaşamına dair yaşanan bir konu hakkında çaresiz durum yaşamak olarak da rivayet edilmiştir. Deyim yerinde ise denize düşen yılana sarılır misali, bir çıkış yolu aramak olarak da tabir edilir. Bazen de yaşadığınız kötü bir iş yada olayda yardımı beklenen kişiye, çevrenizdeki kişilerden beklediğiniz desteğe yorulur. Bu süreçte duygularınıza hakim olmadığınıza, yaşadığınız boşluğa, kafanızın karışık olduğunu gösterir. Rüyada medyuma gittiğin gören kişi, çözüm arayışı içinde olduğuna, endişe taşıdığına ve yakınlarınızdan beklenen vefaya yorumlanmıştır. Rüyada medyuma gitmek ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili bizlere çekinmeden ulaşabilir, rüyalarınızın tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Medyuma Gitmek Ne Demek

Rüyada medyuma gitmek diyanet yorumuna göre düş sahibinin karar vermekte zorlandığı, kendisi için büyük önem taşıyan bir olay karşısında yardım alacağını bildirir. Rüyada medyum görmekrüya sahibinin girişeceği bir işte istişare içinde olacağına, tecrübesi olmadığı bir konuda bilene danışmasına delalet eder. Rüyada medyum olmak, kişinin kendisine olan öz güvenine, taşıdığı yetenek ve becerilerine rivayet edilmiştir. Gören kişi his ve duygularına güvenerek bir çok işte kendi düşünceleri doğrultusunda ilerler.

Rüyada Bakıcı Hoca Görmek

Rüyada bakıcı hoca görmek, yaşanılan çaresizliğe, verilen hatalı kararlara tabir edilir. Gören kişinin olumsuzluklar karşısında çıkış yolu aradığına, ne yapacağını bilmez bir konumda olduğunu gösterir.

Rüyada Kahin Görmek

Rüyada kahin görmek, yahut falcı, büyücü gibi gelecekten haber veren kişileri görmek, yanılmaya, kandırılmaya işaret eder. Hoş sözleri, yalan ve size hoş gelen işler ile gözünüzü boyayan kişi olarak tabir edilir. Bu kişinin etkisine girmeye, maddi ve manevi olarak kandırılmaya yorumlanır.

Rüyada Muskacı Hoca Görmek

Rüyada muskacı hoca görmek, dinde hataya düşmeye, sapkınlığa, var olmayan şeylere bel bağlamaya işaret eder. Cinci hoca görmek, yoldan çıkmaya, yanlış çevre ve işler içinde olmanıza delalet eder. Rüyada Falcı ile konuşmak, harama yönelmeye, hak olandan uzaklaşmaya, tabir edilir. Büyücü görmek, benzer anlamlar barındırmak ile beraber, gidilen yolun yanlış olduğuna rivayet edilir. Aynı zamanda uyarı anlamı taşıyarak izlenilen sürecin sizi felakete götüreceği bildirir.

Rüyada Hoca Görmek

Rüyada hoca görmek, dine ve ilme olan bağlılığa, hak yolunda uğraş vermeye, müjde ve gönül rahatlığına işaret eder. Hoca gören kişi, dini vecibelerine sıkı sıkıya bağlı, islam şeriatine uygun bir yaşam sürer.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.