Rüyada “ Merdiven Yıkamak ” Görmek

Merdiven Yıkamak
Rüyada merdiven yıkamak, düş sahibinin önceden deneyip başaramadığı durumları, tekrar deneme çabası içerisinde olacağını gösterir.

Rüyada merdiven yıkamak, düş sahibinin önceden deneyip başaramadığı durumları, tekrar deneme çabası içerisinde olacağını gösterir. Gören kişi için tecrübelerine dayanarak, daha dikkatli, temkinli davranması olarak da bildirilmiştir. Kişi için sonuçlanmayan olaylara çözüm arama, titizlik içerisinde çözüm bulacağına yorumlanır. Aynı zamanda bakış açınızı değiştireceğiniz olarak da tabir olunur. Gelecek adına, düşünceli adımlar atılacağına, yaşamınızın iplerini elinize almaya işaret eder. Rüyada merdiven yıkadığı gören kişi, kendisine zarar veren durumlardan kurtulacağına, geçmişin kötü izlerinden kurtulacağına delalet eder. Hane yaşamınızda ki sorunların son bulmasına, gam ve kederden kurtulmaya, yaşamınıza huzurun üstün olacağı olarak da rivayet edilmiştir. Bazen de yeni bir yaşama adım atmaya, genç kişiler için başarı ve kazanım elde edecekleri işlere yöneleceklerine yorumlanmıştır. Merdiven yıkamak ile ilgili faklı yorumları makalemizin devamında okuyabilir, rüya alimlerinin bu konu hakkındaki tabirlerini görebilirsiniz. Merdiven görmek ilgili rüya tabirleri.

Rüyada Merdiven Yıkamak Ne Demek

Rüyada merdiven yıkamak, yeni bir arayış içinde olmaya, kötü alışkanlıklardan kurtulmaya, sizi huzursuzluğa sürükleyen durumlardan arınmaya tabir edilir. Büyük rüya tabircisi Ebu Said El Vaiz’e göre rüyasında merdiven yıkayan kişi, hanesinde bolluk ve bereket bulur, ticareti kazançlı olur demişlerdir. İhya ve Nablusi yorumuna göre, rüyada yıkanan merdiven başarı, şeref ve yükselmek olarak gösterilmiştir.

Rüyada Hortumla Merdiven Yıkamak

Rüyada merdivenle hortum yıkamak, hüzün ve kederden arınmaya, zor ve güç durumlardan kurtulmaya delalet eder. Rüyada merdivenlerin yıkanması, zahmetli bir işten kolaylıkla kurtulmaya, üzerinizde ki sorunların bir bir çözüme ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Merdiven Boyamak

Rüyada merdiven boyamak, tek düze ve monoton bir yaşamdan kurtulmaya, hayatınıza renk katacak durumların yaşamasına delalet eder. Evli kişiler için evlat sahibi olmaya, yen bir haneye taşınmaya yahut almaya tabir edilir. Aynı zamanda kalabalık ve neşeli bir aile yaşantısına yorumlanır.

Rüyada Merdiven Tırmanmak

Rüyada merdiven tırmanmak, istenilen bir sonuca ulaşmaya, hedeflerinizi elde etmeye delalet eder. Kişi için başarı ve kazanımlarının meyvesini yeme zamanı geldiğine, size sunulacak imkanlar olarak da bildirilmiştir. Merdiven tırmandığını gören kişi, nam ve kariyer sahibi olur, herkes tarafından tanınmaya, güzel işler ortaya konulacağına delalet eder.

Rüyada Merdiven İnmek

Rüyada merdiven inmek, yapılan bir hata yüzünden küçük düşmeye, ayıplanmaya tabir edilir. Bazen de gören kişi için yaptığı sorumsuzlukların cezasını görmeye, bulunulan konumu kaybetmeye, başarısızlığa yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.