Rüyada “ Okuldan Kaçmak ” Görmek

Okuldan Kaçmak
Rüyada okuldan kaçmak, benmerkezci bir anlayış içinde olmaya, gurura ve aşırı hırsa yenik düşmeye delalet eder.
Etiketler:

Rüyada okuldan kaçmak, benmerkezci bir anlayış içinde olmaya, gurura ve aşırı hırsa yenik düşmeye delalet eder. Düş sahibinin kendi iyiliği için verilen öğüt ve eleştirileri göz ardı etmesine, hatasında ısrarcı olmasına işaret eder. Kişinin burnunun dikine gitmesine, kendi bildiği dışında başka görüşlere aldırış etmediğini bildirir. Böyle davranıldığı için hata içinde olmasına, yanlışını görmeyecek kadar, hırsının kurbanı olduğunu gösterir. Aile içi fikir çatışmalarına, bekar kişiler için aile onayı olmadan evlenmeye, rüya sahibinin gözünün önünü göremeyecek kadar yanlış karalar içinde olmasına tabir edilir. Bazen de yapılan hatalardan ders çıkarmaya, gelecek adına daha özverili ve hayırlı karalar alacağınıza yorumlanır. Yetişkin kişiler için ise, evlatları ile kuşak çatışması yaşadıklarına, çocuklarına karşı aşırı baskıcı tutumdan uzak durmaları gerektiğine yorumlanmıştır. Rüyada okuldan kaçtığını görmek ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Okuldan Kaçmak Ne Demek

Rüyada okuldan kaçmak, düş sahibinin yaptığı hataların kabulünde gurur yapmasına, göz göre göre kendisini sıkıntıya sokmasına delalet eder. Bazı alimlere göre, kişinin hayatının belli bir dönemini bu şekilde geçireceğine, ilerleyen zamanlarda pişmanlık duyarak, yaşamını düzeltmek adına uğraş vereceği olarak bildirmişlerdir. Rüyada okul görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Okuldan Kaçıp Ceza Almak

Rüyada okuldan kaçıp ceza almak, iş ve özel yaşamda tekrarlanan hatalardan dolayı kişinin çevresi ile sorun yaşamasına delalet eder. Düş sahibinin büyük pişmanlıklar yaşayacağına, huzuru ve neşesinin kaçacağına, uzun bir sürede olayların böyle devam edeceğini bildirir.

Rüyada Okulu Bırakmak

Rüyada okula bırakmak, günü birlik yaşam sürmeye, geleceği düşünmeden atılan adımları gösterir. Kişinin iş yaşamında alacağı kararlarda hayal kırıklığı yaşamasına, çocuklu aileler için ise, çocuklarının eğitim hayatında ki başarısızlığını bildirir. Gören evli kişiler için evlatlarının okul yaşantısında sorunlu bir dönem geçirmesi olarak da tabir edilir.

Rüyada Okuldan Koşarak Kaçmak

Rüyada okuldan koşarak kaçmak, tutarsız davranışlar sergilemeye, düştüğünüz sıkıntılar yüzünden zor günler geçirildiğini gösterir. Okuldan koşarak kaçtığını gören kişi, hem iş hem de aile yaşantısında çıkmazlar yaşandığı olarak da bildirilir.

Rüyada Okulu Bırakmak

Rüyada okulu bırakmak, kişinin kendisini her anlamda yetiştirdiği inancı içinde olduğunu gösterir. Kendinize olan aşırı güven yüzünden temkinsiz davranmaya, hata yapılacağına işaret eder. Rüyada okul müdüründen kaçmak, yakın birine yapılan hatalı bir davranış yüzünden bu kişiden uzak durulduğuna delalet eder. Bazen de kendisinden çekinilen biri ile aynı ortamda bulunmanın kişiye endişe verdiğine yorulur. Rüyada arkadaş ile okuldan kaçmak, sizi yanlışa sürükleyecek çevre ve kişilere yorumlanır. Uyarı anlamı taşıyan bu rüya bir önce girilen yoldan dönülmesi gerektiği olarak da bildirilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.