Rüyada “ Ön Dişin Çıkması ” Görmek

Ön Dişin Çıkması
Rüyada ön dişin çıkması, düşte görülen ön dişler kişinin aile bireylerine yorumlanır. Gören kişi için bu yakın akraba, anne, baba yahut kardeş demektir.
Etiketler:

Rüyada ön dişin çıkması, düşte görülen ön dişler kişinin aile bireylerine yorumlanır. Gören kişi için bu yakın akraba, anne, baba yahut kardeş demektir. Kişinin rüyasında ön dişlerinin çıktığını görmesi, aile eşrafından birine isabet edecek hastalık yada sıkıntıya yorulur. Rüyada ön dişlerin döküldüğünü görmek, yakın çevreden birinin kaybına, maddi yada manevi çöküş yaşamasına delalet eder. Genel olarak iyi tabir edilmemiş olan bu rüya, aileye uğrayacak bela ve musibet olarak da tabir edilir. Hem ikaz anlamı hemde kişinin önlem alması gerektiğini gösterir. Görülen bu rüya kişinin anne, baba ve kardeşlerini ihmal etmemesi gerektiğine, zor zamanlarında yanında bulunması gerektiğini bildirir. Rüyada dişlerin ön dişlerin yanında yeni dişler çıktığını görmek, aileye katılacak yeni bir üyeye rivayet edilmiştir. Bu kişi yeni evlenenler için bek müjdesi, aynı zamanda karı kocaya yorumlanmıştır. Rüyada ön diş çıkması ile ilgili faklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Ön Dişin Çıkması Görmek

Rüyada ön dişin çıkması görmek, üzücü bir havadise, aileden birine uğrayacak hastalığa tabir edilir. Görülen bu rüya, zor ve meşakkatler ile dolu bir yolun sizi beklediğini bildirir. Kişinin gerçekleşebilecek olumsuzluklara karşı tedbirli olması gerektiğini bildirir. Aynı zamanda iş yaşamınızda maddi olarak kayıp yaşamak olarak da rivayet edilmiştir. Rüyada dişin yerinden çıkması, Ebu Said El Vaiz tarafından akrabanın vefatına, hastalığa, zahmetli bir işe başlamak olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek, görülme şekline göre farklı tabir edilmiştir. Rüyada dişlerin çıkması ne anlama gelir sualine verilecek yorum; eksiksiz ve sağlıklı dişler, uzun ömre, afiyete ve zenginliğe yorumlanır. Çürük ve dökülmüş dişler ise, kayıp yaşamaya, iş ve aile yaşantısında yaşanacak olumsuzluklara rivayet edilir.

Rüyada Dişlerin Avuca Dökülmesi

Rüyada dişlerin avuca dökülmesi, uzun ömre nail olmaya, fakat size bahşedilen ömürde büyük zorluklarda göreceğinize yorumlanır. Bazen de kişinin iflasın eşiğine gelmesine, elinde avucundakini tükettiği bir anda karşısına çıkacak hayırlı bir kapıya yorumlanır. Rüyada dişlerinin avucuna döküldüğünü görmek, ayrıca borçlunun borcunu ödemesine iş yaşamında sona geldiğini düşünürken gelecek kısmete rivayet edilmiştir.

Rüyada Diş Dökülmesi İslami Yorumu

Rüyada diş dökülmesi islami yorumuna göre, alt dişlerin döküldüğünü görmek, endişe ve korkuya, üst dişlerin dökülmesi zenginliğe yorulur. Bazen de dert ve anın Allah’ın izni ile sona ereceğini bildirir. Rüyada dişinin sallanıp düştüğünü görmek, yaşanan maddi sorunların, aile hayatını olumsuz etkileyeceğine, düş sahibinin yakın çevresi ile gerginlik yaşayacağını bildirir.

Rüyada Diş Kırılması Diyadinnet

Rüyada diş kırılması diyadinnet yorumuna göre, sıkıntıdan sonra rahatlığa, çekilen zahmet ile gelecek rahatlamaya yorumlanır. Rüyada diş kırılması görmek, iş hayatında borçlu olduğunuz birinin size göstereceği kolaylığa yorumlanır. Borcu taksitlendirmeye, anlaşma sağlanmasına, zorlu bir süreçten en az zarar ile kurtulmaya rivayet edilir.

Rüyada Diş Düşmesi Ve Kanaması

Rüyada diş düşmesi ve kanaması, acı ve hüzne, moral bozukluğuna yorulur. Görülen bu rüya son zamanlarda üst üste gelecek sorunların sizi bunaltacağına işaret eder. Bu dönemde son derece sabır ve özverili olmanız gerektiğini bildirir. Rüyada dişinin eline gelmesi, beklenmeyen birinden alınacak darbe ve zarara yorumlanır. Düş sahibinin ummadığı biri yüzünden sorun yaşayacağına delalet eder.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.