Rüyada “ Perde Açmak ” Görmek

Perde Açmak
Rüyada perde açmak, gizlenen bir şeyi aralama çabasına, sırra vakıf olmaya, saklı bilgiye işaret eder.
Etiketler:

Rüyada perde açmak, gizlenen bir şeyi aralama çabasına, sırra vakıf olmaya, saklı bilgiye işaret eder. Gören kişi için tanıdığınız birinin size verdiği emanete, duyulmasını istemediğiniz bir sırrın ortaya çıkmasına delalet eder. Görülüş şekline göre yorum farklılıkları olup, zor durumda kalmaya, işitilmesi halinde sıkıntı çekeceğiniz bir sırrın ortaya çıkacağına rivayet edilmiştir. Kişinin rüyasında perde açtığını görmesi, araştırma içinde olmasına, yakın birinin sakladığı bilgiye ulaşmasına tabir edilmiştir. Aynı zamanda hoş olmayan bir işe göz yummaya, sessiz kalmaya yorumlanır. Rüyada başkasının perde açtığını görmek, bu kişi hakkında alacağınız duyuma, size vereceği bir sır yada emanetin varlığını bildirir. Bazen de yaşamınıza yeni bir sayfa açmaya, kim ne der derdine düşmeden, istediğiniz hayatı sürmeye yorulur. Rüyada perde açmak ile farklı yorumları makalemizin devamında bulabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilir, tabirini yorum bölümünden isteyebilirsiniz. Saygılarımızla…

Rüyada Perde Açmak Ne Demek

Rüyada perde açmak, gizli olana ulaşmaya, gizli kalması gereken olayları ifşa etmeye işaret eder. Bazen de tanınan biri hakkında hoş olmayan bir duyum almak olarak da yorumlanmıştır. Rüyada perde çıkarmak, yaşamın tekrar düzen içerisine girmesine, yeni bir ev yada çevre edinmeye delalet eder. Rüyada perde asmak, kişi rüyasında perde astığını görür ise, gereksiz sıkıntılar edinmeye, üzerine olmayan olayları araştırma girişiminde olmaya tabir edilir. Rüyada perde kesmek, düş sahibinin hayata dair keskin kararlar alacağına, kendisini üzen kişileri hayatından uzaklaştıracağına rivayet olunur. Rüyada perde görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Desenli Perde Görmek

Rüyada desenli perde görmek, rüya sahibinin sahip olduğu şeyleri belirtir. Aynı zamanda erkek için evleneceği kişiye, hanımına ve çocuklarına yorumlanır. Rüyada kırmızı perde görmek, başınızın belaya girmesine, gam ve üzüntü içinde olmaya delalet eder. Rüyada sarı perde görmek, değer verilen kişilerden uzaklaşmaya, kişinin bir süre ailesinden çocuklarından ayrı kalacağını gösterir. Rüyada pembe tül perde görmek ise, aile içi sıkıntıların tatlıya bağlanacağına, bozulan işlerin düzene gireceğini bildirir. Bazen de iş yaşamında yaşanacak ufak sorunlara tabir edilmiştir.

Rüyada Çiçekli Perde Görmek

Rüyada çiçekli perde görmek, görülenin aksine sorunların baş göstermesine, mali kriz yaşamaya, geçim derdine delalet eder. Gördüğünüz bu rüya bir süre sıkıntılar ile mücadele etmek zorunda kalacağınızı bildirir. Rüyada mavi perde görmek ise, hoş bir yuvaya, ayrılıkların son bulmasına, eşlerin birbirine olan uyumuna yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.