Rüyada “ Saç Yaptırmak ” Görmek

Saç Yaptırmak
Rüyada saç yaptırmak, güzel gelişmelerin varlığına, hakkınızda gerçekleşecek olumlu olaylara tabir edilir.

Rüyada saç yaptırmak, güzel gelişmelerin varlığına, hakkınızda gerçekleşecek olumlu olaylara tabir edilir. Gören kişiye göre farklı anlamlar içermek ile beraber, genç bir kızın rüyasında saçını yaptırdığını görmesi, kısmete, aydınlık bir gelecek olarak rivayet olunur. Görülen bu rüya, karşınıza çıkacak hayırlı bir kısmetin varlığına, yaşamınızda gelişecek hoş olaylar olarak da yorulur. Evli ve yaş almış bir kadının bu rüyayı görmesi, dert ve gamdan kurtulmaya, sıkıntılarından arınacağına yorumlanmıştır. Düşler aleminde kişinin saç yaptırması, ferahlık ve bolluğa, maddi olanakların giderek artacağına delalet eder. Bir kadının rüyasında erkek kuaförüne gitmesi, hakkında söylenecek kötü söz ve dedikoduya tabir edilir. Bu kişi için uyarı anlamı taşıyarak, hal ve davranışlarında daha dikkatli olması gerektiği olarak da gösterilir. Aynı zamanda bekar biri için hayat dolu, neşe içerisinde olmasına, attığı adımlarda başarı elde etmesine işaret edilmiştir. Rüyada saç yaptırmak, ile ilgili farklı alim görüşleri için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Saç Yaptırmak Ne Demek

Rüyada saç yaptırmak, sevinç duyacağı, mutlu olacağı biri ile olacak birlikteliğe, arkadaş ortamında geçirilecek zamana delalet eder. Yetişkin ve çocuk sahibi bir kadın için, çocuğuna gelecek görücü yada gideceği davete rivayet edilir. İslam alimlerinden Ebu Said El Vaiz’e göre bir kadının rüyasında kendisini süslemesi refaha, elde edeceği konum ve mevkiye, eşe, evliliğe yorumlanmıştır. Genel anlamı ile bu rüya ayrıca, kendine özen gösteren, hayatı için önemli kararlar alan, yaşama sevinci içinde olan biri olarak da bildirilmiştir. Rüyada saç görmek ile ilgili sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Kuaförde Saç Yaptırdığını Görmek

Rüyada kuaförde saç yaptırdığını görmek, evlilik yolunda adım atılacak bir kısmete, tanışılacak yeni biri ile hayatı birleştirmeye delalet eder. Bazen de yakın bir zamanda bir toplantı yahut organizasyona katılmak olarak yorulur.

Rüyada Kuaföre Gitmek

Rüyada kuaföre gitmek, elin bollaşmasına, rahat ve zevki sefa içinde geçecek günlerin habercisi olarak gösterilir. Bir erkeğin bayan kuaförüne gittiğini görmesi ise, hatalı bir yol izlediğine, çıktığı yolun kendisine ve çevresindekilere zarar vereceğini bildirir. Kadın için ise, her daim yeniliğe, güzel olayların cereyan edeceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek, malın çoğalmasına, bereketin artmasına delalet eder. İzzet ve şeref sahibi olmak olarak da yorumlanmış olan bu düş, kişinin islam fıtratı ve sünnete uygun bir hayat sürdüğünü bildirir. Aynı zamanda tasarruf yapmaya, malın değer kazanmasına, parasal anlamda variyet olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyatmak, duyulmasının istenmediği bir olay yada gizlenen bir sır olarak gösterilir. Rüyada saçını boyatmak, kişiyi rahatsız eden, iş ve aile yaşantısında tüm dengeleri bozacak, saklanan sır olarak işaret edilir.

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek, maddi ve manevi anlamda makam sahibi olmaya, elin güçlenmesine, rahata kavuşmaya delalet eder. Uzun saç görmek, uzun ve bereketli bir ömre, kısa saç görmek, dert ve gamdan kurtulmaya, bazen de kısa süreli yaşanacak sıkıntı olarak rivayet olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.