Rüyada “ Sevgilinle Evlendiğini ” Görmek

Sevgilinle Evlendiğini
Rüyada sevdiğinle evlendiğini görmek, yaşamın her açıdan güzelleşmesine, beklentilerinizin bir bir gerçekleşeceğini gösterir.
Etiketler:

Rüyada sevdiğinle evlendiğini görmek, yaşamın her açıdan güzelleşmesine, beklentilerinizin bir bir gerçekleşeceğini gösterir. Hayır olarak görülen bu rüya, hayal ve isteklerinizin Allah’ın izni ile gerçekleşeceğine, evlenme arefesinde olan biri için evlilik hayatının mutlu olmasına delalet eder. Parasal anlamda sorunların üstesinden gelineceğine, duygusal olarak hiç olmadığınız kadar neşe içinde olmak olarak tabir edilir. Umutla beklediklerinizin gerçekleşmesine, kötü sonuç beklediğiniz olayların hayırlı sonuçlar vermesi olarak da rivayet edilmiştir. Bazen de sevdiğiniz kişiye olan aşırı bağlılığa, onu kaybetme korkusu ve endişesi taşıdığınızı bildirir. Alimler nazarında evlilik rüyaları her daim güzellik olarak yorumlanmıştır. Ayrıca bu rüya, düş sahibinin çektiği sağlık sorunları var ise, bunların son bulacağına, çektiği sıkıntıları bitirecek gelişmeler olarak da yorulur. Rüyada evlenmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Rüyada sevdiğinle evlendiğini görmek ile ilgili yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Sevdiğinle Evlenmek Ne Demek

Rüyada sevdiğinle evlenmek görmek, uzun süre gerçekleşmesini bekleyip, umudunuzu yitirdiğiniz gelişmelerin lehinize sonuçlanacağını bildirir. Diyanet yorumuna göre, neşe ve mutluluk duymaya, üzerinizde ki hüzün ve kederin dağılmasına delalet eder. İslami anlamı olarak, bekar kişi için hayırlı kısmet ve evliliğe, evli biri için ise, aile içi sorunlara, aile saadetine gölge düşmesine yorumlanır. Rüyada küçük yaşta biri ile evlendiğini görmek, iş ve özel yaşama dair riskler almaya, sonunu bilmediğiniz işlere girmek olarak tabir olunur. Bekar birinin evlendiğini görmesi, gönül dünyasında ki değişikliklere, yeni biri ile tanışmaya, heyecan duyacağınız gelişmelerin varlığını bildirir. Hamile bir kadının rüyasında evlendiğini görmesi, doğumun yaklaştığına, hazırlık içinde olması gerektiğini gösterir. Aynı zamanda sağlıklı bir evlat olarak bildirilir.

Rüyada Sevdiğin Kişiyle Evli Olduğunu Görmek

Rüyada sevdiğin kişiyle evli olduğunu görmek, güven ve emniyette olmaya, temiz rızka, sağlık ve şifa bulmaya, sizi üzen gelişmelerin son bulmasına delalet eder. Göze hoş gönle hoş gelen gelişmelerin varlığı olarak da bildirilir. Aynı zamanda sözde sadık kalmaya, size verilen emanete sahip çıkmaya yorulur. İmam-ı Nablusi’ye göre, rüyada evlenmek, sünnet uygun yaşama, rahmet ve berekete nail olmaya, hane içi rahatlık ve huzur dolu günlere yorumlanmıştır.

Rüyada Akrabayla Evlenmek

Rüyada akrabayla evlenmek, aile şirketine, ortak işler yapmaya, yakın çevreniz ile olan gelişmeler olarak tabir edilir. Bazen de olumsuz yorumlar içermiş olup, akrabalarınızdan biri ile kavgalı olmaya yorulur.

Rüyada Ölmüş Biri Evlendiğini Görmek

Rüyada ölmüş biri ile evlendiğini görmek, ümit kesilen işlerin, yaşanacak gelişmeler ile yeniden gündeminizde olacağına işaret eder. Bazen de uyarı anlamı taşımış olan bu rüya, umut beslenerek girilen bir işten hayal kırıklığı, hüsran yaşamak olarak da rivayet edilir.

Rüyada Babayla Evlendiğini Görmek

Rüyada babayla evlendiğini görmek, gören kişinin gerçek yaşamda evleneceği kişinin kendisini çok mutlu edeceğini gösterir. Görülen bu rüya, düş sahibinin adeta ruh ikizini bulmasına, kendisini baba evinde gibi güvende ve emin hissedeceğine delalet eder.

Rüyada İstemeden Evlendiğini Görmek

Rüyada istemeden evlendiğini görmek, iş yada sosyal yaşam dair istemeden adım atacağınız bir işe işaret eder. Bazı tabircilere göre ise, yapılan bir haksızlığa göz yummaya, görmezden gelmek olarak tabir olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.