Rüyada “ Su ” Görmek

Su
Rüyada su görmek rüyanın niteliğine bağlı olarak bol kazanca, şansa, açık bahta, uzun ve sağlıklı yaşama, mutlu evliliklere delalet ettiği gibi bazen ölüme de işaret eder.

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek, farklı olarak yorumlanır. Rüyada akan suyu görmek,  kişinin maddi ve manevi yönden kader kısmetinin açık olduğunu gösterir. Rüyada durgun su görmek ise ölümü cenazeyi ifade eder. Başka bir deyişle de  su temizse kişinin işinde ve özel hayatında başarıya kavuşacağına delalet eder. Rüyada görülen su  kirli ve bulanık ise huzursuzluğa ereceğine delalet eder. Rüyada su gören kişinin hayatına işaret eder. Kişinin maddi sıkıntılardan kurtularak geçmişteki hayatını geride bırakacağına, ailesi ve sevdikleriyle beraber güzel hayat yaşayacağına, tüm arzu ve isteklerini elde edip geriye dönük hiç bir düşüncesi kalmayacağına yorumlanır.

Ünlü rüya alimimiz İbni Şirin’e göre rüyada su görmek; ilahi kudrete ermeye, manevi huzura, Allah yolunda ilerlemeye, secde ederek doğruluğu bulmaya, bol kazançlı bereketli işlere girmeye, hane içinde huzura erip bolluğun ve bereketin haneden hiç eksilmeyeceğini yorumlanır.

Rüyada Su Vermek

Rüyada su vermek; hayırlı bir şeye işaret etmez. Kişinin girmiş olduğu bir işte mahcup olacağına  çevresi ve özel hayatında dışlanacağını delalet eder.

Rüyada Su İçmek

 Rüyada su içmek; rüyasında kendini su içerken gören kişinin şansı ailesinden yana açıktır, Rüya sahibi ailesi tarafından çok sevilen ve el üstünde tutulan kişi olarak görülür.Ve her zaman sevilir.

Rüyada Akarsu Görmek

 Rüyada akarsu görmek; hayırlara işaret eder.Su iki şekilde yorumlanır. Eğer berraksa ömrün uzun ve mutlu geçeceği anlamına gelir. Fakat suyun kuruduğunu görmek de sağlık sorunları yaşanacağı anlamına gelir. Ayrı olarak ta su akıntı halinde kişiye işlerinde bolluk ve berekete ereceğini ifade eder.

Rüyada Suya Düşmek

 Rüyada suya düşmek; iki şekilde yorumlanır.Kişi eğer durgun suya düşmüşse  bu mahpusluk ya da ölümle adlandırılırken kişinin akan berrak bir suya düşmesi de kişinin bol kazançlı bereketli bir işe gireceğini delalet eder.

Rüyada Ilık Su Görmek

Rüyada ılık su görmek; ulaşılan kuvvete ulaşmaya, kazanca gelecek bolluğa, birikmiş mala, varlıklı akrabaya, getirili girişim yapacağına, güvenli hissetmeye, sakin kalacağına, huzura kavuşmaya, yararlı işler yapacağına, verdiği söze sadık duracağına, özlemi duyulan bir mutluluğa yorulur. Bazen de maddi zorluğa, korktuğundan emin olmaya, fena huylu kişi eliyle zarar görmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya, sıkıntılı hayata delalettir.

Rüyada Ilık Su İçmek

Rüyada ılık su içmek; sıkıntıyla özlediği hünere, manevi külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, zahmetle kazandığı hünere, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu kazanca şeklinde tabir olunur, Bununla birlikte: ılık su içmek, zahmet çekerek gözlediği feraha, mağlubiyetten sonra umduğu temiz kazanca, başarısızlıktan sonra hak ettiği haysiyete, uğraşlarının sonunda düşlediği onura, mağlubiyetten sonra ümit ettiği daha iyi kazanca, zorlanarak beklediği toplu kazanca şeklinde tabir olunur.

Rüyada Bulanık Su Görmek

Rüyada bulanık su görmek; rüyada görülen bulanık su görmek iyi değildir. Hasta bir kimsenin bulanık su görmesi hastalığının ilerleyeceğine, sağlıklı bir kimsenin görmesi yakın zamanda büyük talihsizlik yaşayacağına, iş güç sahibi zengin kimsenin ise bulanık su görmesi işlerinin çöküntüye girip maddi manevi anlamda sıkıntıya gireceğine yorumlanır.

Rüyada Maden Suyu Görmek

Rüyada maden suyu görmek; hastalığın habercisidir.  Hane içinde yakın zaman da hastalık yaşanacağına, üzüntü ve sıkıntının olacağına, aynı zaman da kötülüklerin son bulup kişinin geçmişteki sıkıntılarını geride bırakacağına yorumlanır.

Rüyada Suda Yüzmek

Rüyada suda yüzdüğünü görmek; aydınlık döneme giren rüya sahibinin  ailesinden ve sevdikleri dostların dan gördüğü destek sayesinde iş hayatında kariyer sahibi kişi olup kısa zaman da ismini duyuracağına, kısa süreli hastalık geçirip huzurunun kaçacağına, hayatını ibadetle geçiren rüya sahibinin gününün büyük  bölümünü secde ederek ve dua ederek geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Suya Girmek

Rüyada suya girdiğini görmek; rüya sahibinin ihtiyaç sahibi insanlara yaptığı iyiliklerin karşılığını alarak manevi rahatlığa ereceğine, çalışma hayatında başarılı olup kısa zamanda yükseleceğine, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına ve çıkılan yolda uğranacak ihanetlere ve görülecek kötülüklere rağmen kazanç elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada Su İçmemek

Rüyada su içmemek; rüya sahibinin iş hayatında haksızlığa uğrayarak düzeninin alt üst olacağına, yapmadığı bir işte suça maruz kalıp ailesi ve sevdikleri karşısında mahcup duruma düşüp itibarının yok olacağına, iş hayatında zorlu bir döneme girip çıkış kapısı arayacağına yorumlanır. Rüyada su içmemek aynı zaman da yapılan dedikodu ve kötülüklerden uzak sakin bir hayat yaşamaya, insanların varlığından rahatsızlık hissetmeye yorumlanır.

Rüyada Suda Islanmak

Rüyada suda ıslandığını görmek; sıkıntı ve dertlerin son bularak manevi huzuru ve güzelliği bulacağınıza yorumlanır. Rüyada suda ıslandığını görmek aynı zaman da iş hayatınızda yapacağınız başarılı atılımlar sayesinde kısa zaman da yükselerek kendinizi göstereceğinize, iş amaçlı yaptığınız seyahatlerde büyük yatırımlar yaparak servetinize servet katacağınıza yorumlanır.

Rüyada Ocakta Kaynayan Su Görmek

Rüyada ocakta kaynayan su görmek; hiçbir rüya sahibi için iyi şeylere delalet etmez. Ayrıca Bir kişinin rüyasında kaynar  su görmesi gerek özel hayatında gerekse iş hayatında karşılaşacağı sorunlara ve engellere delalet eder.

Rüyada Siyah Akan Su Görmek

Rüyada siyah akan su görmek; strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine ortaya konulan işte birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına rivayet edilir.

Rüyada Su Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada su görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren su rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Su sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada su görmek, başlangıca işaret etmekle beraber yapılan bir işte sona da işaret eder. Rüyada görülen su niteliğine göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada görülen su temiz ve berrak ise bol bereketli kazanca, bulanık su hastalığa, durgun su maddi sıkıntılara yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. sadık dedi ki:

    Selamün aleyküm.Hocam rüyamda önce zeytin tarlasında çalışıyorum.zeytinler budanıyor falan ben çalışanlara diyorumki topladığınız dalları setlerin üzerine koyun arabaya konması basit olsun onları affedersiniz hayvanlara verecez diyorum.Derken oradan ayrılıyorum yaya olarak giderken yanımda elinden tuttuğum bir küçük çocuk oluyor kuru çay gibi bir yerden geçiyoruz kumların üzerinden geçiyoruz kum temiz ama zor yürüyoruz ve bize 3-5 tane köpek saldırıyor fakat bize büyük köpekler değil ufak yavru köpekler saldırıyor ben elimde bir çomak gibi bişeyle kendimizi savunuyorum köpekler bize zarar vermeden oradan kurtulup köy gibi biryere geliyoruz köyün girişinde birine rastlıyorum budefa çocuk olmuyor yanımda onunla konuşa konuşa köye giriyoruz tanımıyorum o kişiyi ben falan yere gidecem nereden gidebilirim diyorum bana komutan buradan gidebilirsin diyor.Sen beni tanıyorsun komutan olduğumu nereden biliyorsun diyorum insan kendini belli eder diyor.(ben hava kuvvetlerinden emekliyim)(Köydede genelde herkes komutan diye hitap ediyor).Neyse hocam onun dediği yöne doğru yürüyorum karşıma çok büyük havuz çıkıyor baya bi büyük havuz buradan mı geçecem diyorum evet diyorlar ilerde duvardan atladın mı orası yol diyorlar ben giriyorum havuza elbiselerimle falan ama su temiz fakat gittikce su beni boyluyor ben buradan geçemem diyorum geri çıkıyorum havuzun kenarında kahve gibi yer var orada soruyorum buradan başka geçiş yolu yok mu diyorum.Birde şurdan gidebilirsin diyorlar o tarafa gidiyorum tarla gibi bir yer çıkıyor tarlalar hep su altında bu defa çamurlu su hocam kahverengi yani bildiğiniz çamurlu su.Tarlanın irişinde bir tane bayan var ona soruyorum ben şuraya gidecem nerden geçecem diye oda tarlayı gösteriyor bak bu kenardan gidersen oraya gidersin ilerdeki bayanın yanından geç diyor.İlerdeki bayana bakıyorum sadece kafası görülüyor geri kalanı komple suyun içinde.neyse giriyorum tarlanın içine zor zahmet ilerliyorum suyun içindeki bayanın yanına geldiğimde netarafa döneceğim diyorum bak şuraya çık hemen dere gibi bişe var orayı geçtinmi tamam diyor.Oraya çıkıyorum dere dediği sulama kanalı gibi bişey çok şidetli ve bulanık akıyor ben onun içine girmeden kenarlarını basarak karşıya atlıyorum fakat bir ufak su akan daha kanal çıkıyor az su akıyor oda bulanık ve soluma bakıyorum 3-5 basamak merdiven var ben merdivenlerden yola iniyorum Yalnız merdivenlerden inerken merdivenlerin dibinde meyhane gibi bir yer var içerden müzik sesleri ve içenlerin selleri geliyordu.ben yola iniyorum belden aşağım komple ıslak vaziyette yola çıktığımda uyanıyorum hocam.Cenabı ALLAH’ım hayırlara vesile etsin inşallah.