Rüyada “ Suya Taş Atmak ” Görmek

Suya Taş Atmak
Rüyada suya taş atmak, gönlünce ve dolu dolu yaşanacak günlere, afiyet ve keyfinizin yerinde olmasına tabir edilir.
Etiketler:

Rüyada suya taş atmak, gönlünce ve dolu dolu yaşanacak günlere, afiyet ve keyfinizin yerinde olmasına tabir edilir. Düş sahibi için dilek ve isteklerinin bir bir gerçekleşeceğine, uzun süredir beklediği huzurlu günlerin yakın olmasına rivayet edilir. Yaşamınızda ki olumsuzlukların yerini mutluluk ve güzel işlere bırakacağını bildirir. Büyük rüya alimlerinde Ebu Said El Vaiz’e göre rüyada suya taş attığını görmek, bereketli kazanca, ruhi olarak rahatlamaya, zinde ve sağlıklı olmaya tabir edilmiştir. Bu rüyayı gören için güzel bir müjde ve hayır bulacağı bir gerçekleşeceğine rivayet edilir. Maddi olarak rahat bir yaşam sürmeye, sosyal aktivitelere zaman ayırmaya, aile içi ilişkilerin yerinde olmasına yorulur. Görülen bu rüyanın esrarı, canınızı sıkan, ruhunuzu daraltan olayların son bulacağına yorumlanır. Bazen de dertleşecek bir dosta, yalnız kalma ihtiyacı olarak da yorumlanır. Rüyada suya taş atmak görmek, ile ilgili yazımızın devamını makalemizde okuyabilirsiniz.

Rüyada Suya Taş Atmak Ne Demek

Rüyada suya taş atmak, beklenen bir haberin ulaşmasına, sorunların giderek azalmasına işaret eder. Rüya sahibi için iş ve aile yaşantısında sıkıntısız bir hayat sürmeye tabir edilir. Keyifli zamanlar geçirmeye, sevdiklerinize zaman ayırmaya ve kafa dinginliğine yorumlanır. Rüyada taş atmak diyanet yorumuna göre, hoş tabirler içermeyip, süt üste gelecek sorunları kişiyi bunaltıp, daraltacağına rivayet edilir. Rüyada su görmek, sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Denize Taş Atmak

Rüyada denize taş atmak, muradın gerçekleşmesine, hayalini kurduğunuz düşlerin gerçekleşeceğine tabir edilir. Rüyada denize taş atmak diyanet yorumuna göre, el üstünde tutulmaya, beğeni almaya ve çevreniz tarafından sevilmeye yorumlanır. Bazen de son zamanlarda devlet dairesinde önemli bir işiniz olacağını bildirir. Rüyada taş görmek ise, çıkarınıza işlerin gerçekleşeceğine, maddi olarak kazanç elde etmeye rivayet edilmiştir.

Rüyada Dereye Taş Atmak

Rüyada dereye taş atmak, şansızlık son bulmasına, yaşamınızda artık güzel günlerin yaşanacağına yorumlanmıştır. Aynı zamanda başvuru yapılan bir işe girmeye, girilen bir sınavı kazanmaya delalet eder. Bazen de gönül dünyanızda hayırlı işlerin olacağına, bekarlar için kısmete, evli olan kimseler için dirlik içinde olmaya rivayet edilir.

Rüyada Taş Atmak Ve Taşlanmak Ne Demek

Rüyada taş atmak ve taşlandığını görmek, suçlanmaya, yalan ve iftiraya tabir edilir. Rüyada taş atmak, atışmaya, tartışma ve kavga yaşanacağına yorumlanır. Rüyada taşlanmak ise, mahcup durumda kalmaya, itibar kaybına, elde olanı kaybetmeye işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.